Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Endless-Ramps Miejscówki KAZ8OVER 145 9
KAZ8OVER

KAZ8OVER
Pow Pow Pow! Nowa seria na allegro! Check this out!!

A tak na marginesie, to prawdopodobnie jutro lub w poniedziałek podam Wam pewne ciekawe info :) Najpewniej tylko i wyłącznie na Facebooku (w myśl zasady "Facebookowi mają lepiej"), więc polecam Wam zalajkować Fanpage :) LINK

Pozdrawiam, Kaz.

Napisane Apr 11, 2013, 7:43 pm
KAZ8OVER

KAZ8OVER
Nie żeby coś, ale kładziesz wszystko w złą stronę :D Do góry nogami wszystko powstawiałeś :)

Napisane Apr 6, 2013, 11:25 am
KAZ8OVER

KAZ8OVER
Tam się nie da postawić set-up'a :) Najnormalniej spada. Cały stojak bazuje na grawitacji - deck ma leżeć blatem we wcięciu i opierać się blatem na drewnie, a w górnym wcięciu traci on równowagę i wypada albo w jedną, albo w drugą stronę.

Pozdro

Napisane Apr 5, 2013, 10:53 pm
KAZ8OVER

KAZ8OVER
Wcięcie zostało w nowej wersji wyeliminowane... Jest po prostu niepotrzebne. W pierwszej wersji było zrobione po to, by wsadzić tam drewniane logo Endless'a, ale nie wyszło, więc w drugiej generacji zostało owo wcięcie usunięte.

Rozumiem, że możesz być zawiedziony, bo na obrazku jest, a w rzeczywistości nie ma, ale wytłumacz mi jeden fakt: DO CZEGO CI TO WCIĘCIE U GÓRY? :D Zostało wywalone, ponieważ się do niczego nie przydaje :) Jeżeli jednak chciałbyś owo wcięcie to odeślij mi standa na adres, z którego paczka została nadana, a ja Ci zrobię wcięcie i odeślę na własny koszt :)

Pozdrawiam, Kaz.

@PS

WYJAŚNIJCIE MI DO CZEGO KOMU POTRZEBNE DO WCIĘCIE NA GÓRZE, BO CHYBA JESTEM UŁOMNY! :D

Napisane Apr 5, 2013, 10:27 pm
KAZ8OVER

KAZ8OVER
Wjeżdża Cinematic Intro, które będzie widoczne przy wszelkich produkcjach filmowych objętych skrzydłami przez markę Endless-Ramps. Watch in fullscreen HD nad RATE!

KLIK!!!

Zapraszam na Facebook'a!! Prawie codziennie coś nowego!

Pozdrawiam, Kaz.

Napisane Apr 4, 2013, 7:58 pm
KAZ8OVER

KAZ8OVER
Na dzień po zakończeniu się wszystkich aukcji z aktualnej serii zostanie wystawiona kolejna wraz z Endless-Plazą.

Pozdrawiam, Kaz.

Napisane Apr 2, 2013, 10:29 pm
KAZ8OVER

KAZ8OVER
O raile pisz na PW. Plaza już poszła na allegro, chyba, że to Ty kupiłeś ;) Jeżeli nie, to poczekaj na następną serię, albo PW :D

Pozdrawiam, Kaz.

Napisane Apr 2, 2013, 9:23 pm
KAZ8OVER

KAZ8OVER
Endless-Ramps prezentuje oficjalny skład!!!

Endless-Team

Michał "Michi18" Sikora
Andrzej "Legrand" Leja
Dominikk "ddominikk" Wojciechowski
Filip "Yodasek" Chrzan

Nabór do ekipy był utajniony. Sam wychodziłem z propozycją do danego ridera. Co za tym idzie nabór jest zamknięty. Ewentualnie, jeżeli ktoś uważa, że jest naprawdę dobry w tym co robi, może do mnie napisać na PW i podesłać link do jakiegoś video, ale nic nie obiecuję.

Jako, że zaczął funkcjonować team, powstał też kanał na YouTube. Gorąco zachęcam do subskrypcji, ponieważ już na dniach pojawią się tam pierwsze widea wraz z konkursem, a kanał będzie prężnie rozwijany. Teamowe video także będą pojawiały się na owym kanale.

Skoro wjechał już kanał na YT, pora także na oficjalny fanpage Endless'a na Facebooku. Już od dzisiaj będą tam się pojawiać regularne notki i posty m.in. o nowościach w marce, jak i liczne konkursy. Im więcej like'ów tym więcej konkursów, więc wiecie co robić :)

Pozdrawiam i jeszcze raz gorąco zachęcam do subskrypcji kanału na YouTube jak i polubienia fanpage na Facebooku :)

Napisane Mar 28, 2013, 9:45 pm
KAZ8OVER

KAZ8OVER
Idzie Kwiecień, więc pora wrzucić spoty na taśmę :) Wszystko świeże i dostępne, gorące i nowiutkie. Łapajta linki:

Paleta
Bench
Fingerboard Stand High NEW!!!
Box 2
Box 2 Reloaded
Box 3
Box 3 Low Rail
Box 3 Reloaded
Box 3 Reloaded Low Rail
Box 4
Box 8 HOT!!!
Kicker
Picnic Table NEW!!!
Kicker2Gap Ledge HOT!!!
Stairsetup
Stairsetup Ledge HOT!!!
Los Quarteros NEW!!!
Loading Dock NEW!!!
Endless-Plaza

Pozdrawiam, Kaz!!! (Bierzcie póki ciepłe :D)

Napisane Mar 26, 2013, 9:19 pm
Endless-ramps Sprzedam KAZ8OVER 271 1
KAZ8OVER

KAZ8OVER
Idzie Kwiecień, więc pora wrzucić spoty na taśmę :) Wszystko świeże i dostępne, gorące i nowiutkie. Łapajta linki:

Paleta
Bench
Fingerboard Stand High NEW!!!
Box 2
Box 2 Reloaded
Box 3
Box 3 Low Rail
Box 3 Reloaded
Box 3 Reloaded Low Rail
Box 4
Box 8 HOT!!!
Kicker
Picnic Table NEW!!!
Kicker2Gap Ledge HOT!!!
Stairsetup
Stairsetup Ledge HOT!!!
Los Quarteros NEW!!!
Loading Dock NEW!!!
Endless-Plaza

Pozdrawiam, Kaz!!! (Bierzcie póki ciepłe :D)

Napisane Mar 26, 2013, 9:20 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>