Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
JJ Parks Miejscówki janekV8 129 3
KAZ8OVER

KAZ8OVER
Post zawierał błędne informacje i przypuszczenia, więc zostaje usunięty przez autora. Jednocześnie autor posta przeprasza za wysnute wnioski, jeżeli kogokolwiek w jakikolwiek sposób uraziły lub sprowokowały w nim negatywne emocje. Zaistniała sytuacja została wyjaśniona i nie podlega dyskusji.

Pozdrawiam

Napisane Feb 26, 2013, 5:28 pm
KAZ8OVER

KAZ8OVER
No to być może jest to jakiś dupoliz, albo ktoś wynajęty. W każdym razie sprawa pójdzie do administracji.

Napisane Feb 26, 2013, 5:15 pm
KAZ8OVER

KAZ8OVER
Post zawierał błędne informacje i przypuszczenia, więc zostaje usunięty przez autora. Jednocześnie autor posta przeprasza za wysnute wnioski, jeżeli kogokolwiek w jakikolwiek sposób uraziły lub sprowokowały w nim negatywne emocje.

Napisane Feb 26, 2013, 4:56 pm
Endless-Ramps Miejscówki KAZ8OVER 145 6
KAZ8OVER

KAZ8OVER
Gdyby ktoś tutaj się dziwił, że Endless nic nie wystawia. Już tłumaczę i wyjaśniam. Aktualnie nic nie wystawiam, ponieważ ciężko mi ogarnąć allegro (czyt. dziwnym trafem zapodziałem szablony z opisami i innymi materiałami). Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem danej miejscówki to wal jak w dym na PW. Traktujcie wszystkie miejscówki jako dostępne. Endless może też w razie czego zrobić coś na zamówienie lub coś z waszego, własnego, autorskiego projektu.

Odpowiem na wszystkie pytania :) A co do Los Quarteros i innych jeszcze oficjalnie niedostępnych cudaków, to też spokojnie możecie je zamówić. Niedługo dodam je (w wolnym czasie) do oferty i cennika, i będzie Wam się łatwo połapać. Jeżeli jakiejkolwiek ceny nie ma w cenniku, to jest ona na 100% w którymś z moich postów. Jeśli z kolei nie chce Wam się owej ceny szukać - piszcie, pytajcie, a odpowiem :)

Tyle ode mnie na dzisiaj :D Zarzucę Wam może jakieś zdjęcie w najbliższym czasie, cobyście się nie nudzili ;)

Pozdrawiam Kaz.

Napisane Feb 24, 2013, 10:44 pm
KAZ8OVER

KAZ8OVER
Cena orientacyjna to coś około 54,95 PLN.

Napisane Jan 25, 2013, 8:41 pm
KAZ8OVER

KAZ8OVER
Miałem przesiadkę systemową, więc ostatnio było cicho, ale już jest git malina, więc wracamy :D Jako alternatywę dla zwykłego, szarego Quartera, Endless wychodzi naprzód. Oto Los Quarteros:

http://img202.imageshack.us/img202/4772/quarterlongsmall.png

Oczywiście normalne quartery low i high również będą w sprzedaży. Czekam na opinie ;)

Pozdrawiam, Kaz.

Napisane Jan 25, 2013, 8:31 pm
KAZ8OVER

KAZ8OVER
Wpadła mi w ręce jeszcze jedna fotka fragmentu parku, z którego pochodzi też poprzednia miejscówka:

http://img690.imageshack.us/img690/7467/stairsetupgrant2.png

Pozdrawiam, Kaz.

Napisane Jan 14, 2013, 9:20 pm
KAZ8OVER

KAZ8OVER
Coś jakoś 750zł prawdopodobnie.

Napisane Jan 13, 2013, 9:32 pm
KAZ8OVER

KAZ8OVER
Jest to część większego parku, więc raczej nie sprzedaję tego jako pojedynczego spotu, jednak myślę, że jeżeli ktoś bardzo by chciał, mogę takie cuś wykonać osobno. Wtedy cena do uzgodnienia.

Napisane Jan 13, 2013, 7:51 pm
Plaza Miejscówki adkuba12 6 1
KAZ8OVER

KAZ8OVER
Endless-Ramps i z głowy, a jakość najwyższa w PL :) Pisz na pm. Bez problemu przyjmiemy zamówienie i wykonamy za niską cenę.

Pozdrawiam

Napisane Jan 14, 2013, 10:27 pm
<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>