Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 14, 15, 16, 17, 18 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Samolot Prezydencki Się Rozbił!!! Hydepark Dakota1 211 1
axelskate1

axelskate1
teraz przypomina mi sie moment jak chyba komorowski gadał: za stopare dni powiemy były prezydent kaczyński. Do dzisiaj żal mi tego człowieka

Napisane Apr 10, 2010, 10:42 am
Skateparki we Włoszech Miejscówki abanan 12 1
axelskate1

axelskate1
ja jeżdże do włoch od 10 lat. w bibione jest spot, ale w tym roku jade do caorl. jak ktoś też jedzie w te okolice to pisać PM albo tutaj

Napisane Apr 5, 2010, 10:04 pm
Deski Miniramp Sprzęt Arbus 466 1
axelskate1

axelskate1
Zgrywus90 powiedział(a):
Jeremyy powiedział(a):
myslisz  sie zgrywus, zdejmij grip i jezdzij bez gripa w twoich zajebsitych half cabach, ciekawe czy zrobisz ollie...

ja przynajmniej robię ollie a nie to co ty widziałem twoje filmiki na YT i jesteś pipką
Zgrywus, daj mi linka na privie albo na gg do jego filmu

Napisane Apr 4, 2010, 10:41 am
Goodwood i Blackout Sprzęt darassk8 322 1
axelskate1

axelskate1
prosze was bardzo o POMOC!!! Mam do wyboru amoka(street2) za 130 zeta, albo blackouta( można znaleźć na pl.skate-europe)za 99 zeta co wybrać?? aha umiem ollie, ollie 180, kręce pop shove ita i heelflipa ale nie ląduje. HELP ME!!!

Napisane Apr 3, 2010, 9:46 am
Petycja3(skatepark gliwice) Miejscówki axelskate1 26 6
axelskate1

axelskate1
ale chodzi o to że w gliwicach dużo skejtów, i nie mamy gdzie jeździć :/
Mówię o wszystkich rolkarzach riderach itd.

edit Tajger: edytuj posty

Napisane Apr 2, 2010, 10:18 am
axelskate1

axelskate1
Adi21 powiedział(a):
kajetans2 powiedział(a):
apetyt rośnie w miare jedzenia.  ;D
Wiadomo chciałoby się mieć dużo miejsc do jazdy na desce ale niestety to nie warszawa gdzie masz wszystko masz witosa masz pałac kultury masz smyka masz kamuflage masz jutrzenke i masz wiele innych skateparków takich jak marysin.Oprócz tego dużo przeróżnych spotów. a w gliwicach to jedna wielka dupa nie ma spotów jesteś ograniczony nie ma takiego czegoś jak witos nawet schodków nie ma ani nic...

dziwisz sie, skoro najwieksze miasto w Polsce? :hmmm: tez nie mam gdzie jezdzic, a takich nieogarnietych tematow nie zakladam.

axelskate1 powiedział(a):
ide do przezydenta, powybijam mu szyby, spuszcze powietrze z kół, i wsadze mu petarde w odbyt. Przecież w gliwicach jest dużo skejtów i my też mamy jakieś zainteresowanie i chcemy je rozwijać co nie???

masz 13 lat co nie??

nie zgadłeś.

Napisane Apr 1, 2010, 9:47 pm
axelskate1

axelskate1
kajetans2 powiedział(a):
Jak to zlikwidowany  ...........  Co ????  żarty jakieś 
likwidacja krakowskiego  =  idę się powiesić .
Co za chamstwo no to niech zamiast niego zbudują coś ,a nie zadowoleni że dali arene
20 na 13 metrów .........
ja też. |To na kraku jeździ sie dobrze i tam ponałem fajnych ludzi. Ale jeśli zlikwidują kraka to ja ide do przezydenta, powybijam mu szyby, spuszcze powietrze z kół, i wsadze mu petarde w odbyt. Przecież w gliwicach jest dużo skejtów i my też mamy jakieś zainteresowanie i chcemy je rozwijać co nie???

Napisane Apr 1, 2010, 9:28 pm
axelskate1

axelskate1
i na koperniku wszędzie cie przepędzają, a ochraniarze z kąpieliska leśnego ganiają

Napisane Apr 1, 2010, 9:05 pm
axelskate1

axelskate1
kacpero14 powiedział(a):
jasne, zaraz sprzedam dom i wpłacę wam hajs na konto

Trzymajcie się!
chodzi o to żeby oni sfinansowali i dali nam kawałęk dobrego flatu

Napisane Apr 1, 2010, 8:14 pm
axelskate1

axelskate1
Hej!!! Słuchajcie w gliwicach jest mało skateparków dlatego ide z kolegami do rady osiedlkowej z petycją. Co o tym myślicie?? popiweracie nas??? piszcie w postach :rolleyes:

Ikona posta Napisane Apr 1, 2010, 7:38 pm
<< poprzednia ... 14, 15, 16, 17, 18 następna >>