Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 14, 15, 16, 17, 18 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Rozciąganie, rozgrzewka Pozostałe PanPiotr 104 1
axelskate1

axelskate1
a ja pare pompek zrobie i rozmacham ręce jedno ollie i już żeby sie tylko wyluzować  B)

Ikona posta Napisane Mar 3, 2010, 6:00 pm
czy w waszych miastach też stare babcie sie na was wydzieraja jak jeździcie Miejscówki Fini 672 1
axelskate1

axelskate1
heh a ja we włoszech jak byłem to wszystkim facka pokazywałem, albo jak  jakiś dziadek z mojego bloku jak robiłem grindy z kumplami to powiedział że będziemy płacic za podest :D. A najlepsze jak wspinałem sie na dach niewielkiego sklepu z kolegami to baba: chłopcy bo pupy nam zmarzną a my: spoko mamy dupoocieplacze hahah ;d

Napisane Mar 3, 2010, 5:56 pm
Zabrze-miejscówki Miejscówki densew15 2 1
axelskate1

axelskate1
Nie wiem czy są miejscówy ale super skatepark jest. Na mapie jest on zaznaczony

Napisane Mar 1, 2010, 2:32 pm
Miejsówki Gliwice i okolice Miejscówki axelskate1 1 1
axelskate1

axelskate1
tak jak w temacie. Piszecie jakie można znaleźć miejscówki w gliwcach

Napisane Mar 1, 2010, 2:18 pm
Jaka była Wasza najgorsza gleba? Pozostałe Gaski 426 1
axelskate1

axelskate1
ja miałem wypadki podczas grindów B) pierwszy raz to gdy z małej górki na raila i deska spod nóg i dupa caly dzień bolała.A drugi raz to było ślisko bo podało to przypadkowo na małym boxie zrobić 50-50 to w skoczyłem i się poślizgnąłem  :O
Ale jaja bolały :/

Ikona posta Napisane Jan 15, 2010, 6:32 pm
Tolerancja w szkole? Pozostałe Salwatore 338 1
axelskate1

axelskate1
a u mnie wszyscy wiedzą że na desce jeżdżą i po prostu ja ich szanuje oni mnie też.wkurza mnie że połowa szkoły nosi buty dc albo inne i nie wiedzą że to na deske :/

Napisane Jan 5, 2010, 8:19 pm
A co na to rodzice...??? Pozostałe joszczupak 530 1
axelskate1

axelskate1
Moja mama wie że bardzo lubie to robić i mówi że za niedługo mi się to znudzi :/.ale ja mam dużą zajawe czasami tata mnie do sk8 parku podwiezie tylko nie pozwalają mi własnej kasy wydawać na sprzęt

Napisane Jan 5, 2010, 7:48 pm
Szkoły Miejscówki black2525 277 1
axelskate1

axelskate1
u mnie w szkole nie ale przed są tylko 3 schodki ale za to normalnie do kościoła jak do downhilla i można przez krawężnik robić triki albo przez progi zwalniające

Napisane Jan 5, 2010, 7:40 pm
twój pierwszy raz ??!!?? Pozostałe olas11 348 1
axelskate1

axelskate1
Jakoś tak jak grałem w tonego  (miałem 6 lat wtedy) zachciało mi sie jeździć na desce.No to na początek jeździłem na najmniejszym rozmiarze potem kupiłem sobie troszke większą przestałem jeździć i nagle wyszedłem z kumplami na dwora i tak jakoś zacząłem wychodzić.nagle z kumplem znaleźliśmy deske do budowania i zbudowaliśmy małą wyskocznie i stwierdziłem że to jest to! B)

Napisane Jan 3, 2010, 6:45 pm
Kryte Sk8parki i miejscówki Miejscówki axelskate1 6 1
axelskate1

axelskate1
Siema wie ktoś gdzie dobre miejscówki albo sk8 parik w pobliżu gliwic albo zakopanego?

Ikona posta Napisane Jan 3, 2010, 5:01 pm
<< poprzednia ... 14, 15, 16, 17, 18 następna >>