Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Grafit Spot Lublin Miejscówki kubik753 33 6
kubik753

kubik753
alieeen123 powiedział(a):
w lublinie ?? to są '' motorowcy'' z tymi pajacami sie nie dogadasz . jbc jak byśmy byli tam np w nocy i by sie włamali to petardy pistolety na ślepaki ( mam ślepaki :) ) i sie ich pogoni .. lub deskami napier.. :DD jakoś trzeba ich pogonnić.. bo to by było tchórzostwo... ja napewno bym sie bił jak by wpadli bo nie jestem jakimś lamusem i nieklękam przed dresem .

Ciekawy czy byłbyś taki mądry gdybyś jeździł np z kumplem i by ci wpadło 5 drechów. A zresztą Ci co się włamali to nie były takie drechy z prawdziwego zdarzenia, tylko jakieś małolaty 17 - 18 lat którym się nie spodobało że zrobiliśmy to na ich miejscówce.Spot jest zamknięty. Klucze mają i będą mieli tylko 3 osoby. Jeździć zapewne będzie można na weekendzie. A co do właściciela, to cały budynek i działka miały pójść do przetargu bodajże 4 grudnia < możliwe że się pomyliłem> Jeszcze nie wiem co i jak ale dam wam znać.

Edit.
Jest nowy właściciel. Który pozwolił nam działać do wiosny albo nawet do Czerwca !
A więc zajaweczka.

Napisane Dec 9, 2010, 11:29 pm
kubik753

kubik753
Dresy się kręcą. Były już nawet 2 albo 3 włamania. Ale się nie poddajemy. Nie usiłujemy z nimi walczyć bo będzie jeszcze gorzej. Trzeba nawiązać z nimi jakiś kontakt i się dogadać. Bo to zresztą nie są takie dresy tylko graficiarze bardziej ;]

Napisane Dec 9, 2010, 5:55 pm
kubik753

kubik753
Też jestem w szoku bo prace dopiero co się zaczęły <25 października> . W grudniu powinno być wszystko ukończone ! Jak ktoś by się wybierał pomóc to pisać na priv to powiem mniej więcej kiedy można wpaść ;)

EDIT.
Dzisiaj byłem pomagać chłopakom i już wiem  co jeszcze zostanie dobudowane .
A więc dobudują wallride, cycek, coś w stylu piramidki , murek i drewniany funbox.

UWAGA !
Ruszyła nowa oficjalna strona grafit spotu.
Jest tam napisana kolejność prac.
Żeby nie było że ktoś przychodzi i nie wie za co się brać.
A więc jak chcecie śledzić prace, albo przyjść i pomóc to czytać :

http://1stfloor.pl/

Napisane Oct 30, 2010, 9:46 pm
kubik753

kubik753
Od 25 trawają prace w udoskonalaniu miejcówki. Wielkie dzięki wszystkim tym którzy pomogli. Teraz jak ktoś chce można pomagać w inny sposób. Chłopaki jak wiadomo może niektórym ciężko pracują. Jakby ktoś miał ochotę i czas to można przyjść i pomóc. Jeszcze dokładnie nie wiem co i jak bo dzisiaj idę zobaczyć co zostało dobudowane i zagadam co jeszcze zostanie wybudowane.Jak może niektórym wiadomo dotąd był tam manual pad i trochę flatu, który też nie był 1 klasa bo płytki byly pobite i ogólnie ślisko. Możliwe że zmieniona zostanie również nawierzchnia. A Grafit Spot spot znajduje się na bronowicach w starej fabryce. 1 piętro. Jeszcze raz wielkie dzięki.

EDIT.
niestety nikogo nie zastałem . Zostały wstawione potężne drzwi więc duzy + bo zapewnia to że nic nie zostanie zniszczone przez tamtejszych dresów.
A tu daje link gdzie są 2 zdjęcia z tegp cp zostało wybudowane. Naprawde jestem pod wielkim ździwieniem. Prace idą zajebiście szybko...
http://lapgolebia.blogspot.com/2010/10/grafitgrafitgrafit.html

Napisane Oct 30, 2010, 11:20 am
kubik753

kubik753
plomienny1 powiedział(a):
może byśmy coś dali ale mamy troche daleko jakieś 356km wienc niewiem

No to troche daleko. Bardziej mi chodziło właśnie Lublin i okolice, bo wiadomo łatwiej z dojazdem.  No dobra zobaczymy jak to będzie. Oszywiście składki od ziomków z dalszych okolic także mile widziane :). Pogadam jeszcze z Jacem może możliwe by były jakieś przelewy na konto ; ))

Napisane Oct 16, 2010, 9:11 am
kubik753

kubik753
Jak może niektórym wiadomo w Lublinie powstaje nowy kryty spot do jazdy w zimie i w dni deszczowe. Potrzebna jest wasza pomoc w budowie. A więc skejci z Lublina, pokażcie solidarność i pomóżcie .
http://puni5hment.wordpress.com/2010/10/13/wazne/
Tu przeczytacie co Jaco ma wam do powiedzenia .

To jak ? Wspomoże ktoś ? ;] Bo jest zawsze tak że jak przyjdzie zima to narzekacie że niema gdzie jeździć, teraz jest szansa zrobienia miejscówki ;]
edit by Adi21: nie piszemy kilku postow po kolei, uzywamy opcji 'edytuj'

Napisane Oct 14, 2010, 7:53 pm
Łamanie desek Pozostałe guitarsk8 77 1
kubik753

kubik753
ja jeżdżę 1.2 roku i złamałem 7

1.Marketówa (2 miesiące)
2.Marketówa (2 dni -.- - poszła na boadslide oO )
3.Amok (3 miesiące)
4.Amok( 4 miesiące)
5. Plan B (2 miesiące)
6.Plan B (2 tyg -.-)
7.World Idustries (3 miesiące)

Napisane Nov 27, 2010, 8:30 pm
Buty Cropp Buty toby69 382 1
kubik753

kubik753
Miałem jeden model. Fajnie się jeździło szkoda że tylko 2 miechy i dziura w podeszwie ;x

Napisane Nov 26, 2010, 8:51 pm
Street Dreams Filmy SV - dyskusje taz5264 173 1
kubik753

kubik753
http://www.watch-movies.net.in/link/Street-Dreams-2009/

Kumpel mi dał ten link. Mówił że oglądał tu. Ja sam zaraz sprawdze ;p

Napisane Oct 27, 2010, 8:44 pm
Skate Hala Kielce Miejscówki Pegboy 27 1
kubik753

kubik753
snoopyfrogs powiedział(a):
ja z kielc jestem i niewiedzialem o niej
tylko jak tam dojechac bo nawet nie wiem gdzie to jest??

http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=Kielce,%2BZbo%BFowa%2B4&Submit=Szukaj&long=20.654238&lat=50.87698&type=1&scale=2

Napisane Oct 3, 2010, 10:14 am
<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>