Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 45, 46, 47, 48, 49 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Dziewczyny i Deska.... Pozostałe PunkRock99 1234 3
ciastuss

ciastuss
i jeszcze jedno, nawet nie przyszlo mi to do glowy ze moze to byc lans ( moje zdj) ale jezeli tak to odbierasz to pozostaje mi milczec i stwierdzic ze sie mylisz ale nie bede na ten temat dyskutowac.

Napisane Feb 21, 2010, 10:10 pm
ciastuss

ciastuss
Adi21 powiedział(a):
ciastuss powiedział(a):
Nie robilam tego dla lansu

napisala dziewczyna ktora w domu robi sobie zdjecia w czapce i okularach przeciwslonecznych.

@down: w moim poscie to bylo nawiazanie do zdjec z jej profilu.

po pierwsze to zdj w tych okularach ie bylo w domu tylko na ogrodku po drugie co ma sie do tego ze mialam na glowie czapke ? chyba temat byl o desce a nie o ubiorze. Jezeli nie znasz danej osoby to jej nie oceniaj.

Napisane Feb 21, 2010, 10:08 pm
ciastuss

ciastuss
hm, jezdzilam na desce od 3 lat i "porzucilam" to jakos w listopadzie i powiem szczerze ze bardzo mi tego brakuje. Nie robilam tego dla lansu czy cos bo chyba nie o to tu chodzi. Wolalam nawet jezdzic sobie w ustronnym miejscu w spokoju bez ludzi. Nie nastawiajcie sie wrogo widzac pare dziewczyn ktore siedza na lawce z deska i zacieszaja miche ze poznaja pare chlopakow na deskach a potem rozsylaja zaproszenia na nk i mowia jakie to one pro skejterki i czego to nie umieja na desce. Dla niektorych to jest naprawde ogromna przyjemnosc miec kawalek drewieńka i śmigac sobie wtedy kiedy maja na to ochote ;p

Napisane Feb 21, 2010, 5:50 pm
[bmx] jaki bmx kupic ; o Sprzęt ciastuss 6 2
ciastuss

ciastuss
wiem wiem, czytalam tylko wolalam wiedziec co na poczatek bedzie okej bo za 2000 zl mi sie na ta chwile nie oplaca kupowac.

Napisane Jan 2, 2010, 8:48 pm
ciastuss

ciastuss
okeeeej nie znam sie na tym to nie moja bajka, 3 lata jezdzilam na desce a teraz postanowilam sie przeniesc na bike. moj fundusz na ta chwile wynosi 800 zl i nie mam na co liczyc ze starzy mi dołoża. Znalazlam takiego bmx'a
http://sklep.bmxforever.pl/product_info.php?cPath=21&products_id=859
powiedzcie mi czy na poczatek ujdzie, w planach mam zanim na niego wsiade włożyc w niego jeszcze troche, nowa kiera, lancuch, pedaly, siodelko, korba, zaciski itp ale to musi jeszcze miesiac poczekaz az kase uzbieram. Poradzcie cos ;ddd

Napisane Jan 2, 2010, 8:39 pm
<< poprzednia ... 45, 46, 47, 48, 49 następna >>