Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
stop rzezi fok Hydepark kgv 76 1
Robels

Robels
Sra.. na foki bardziej mnie interesuje los dzieci głodujących chodzby w polse...

Napisane Mar 29, 2009, 12:11 pm
flash mob Hydepark wRiTer_Ka 65 3
Robels

Robels
garb powiedział(a):
Robels powiedział(a):
garb powiedział(a):
Robels powiedział(a):
Wszystko co durne przywędrowało z durnej ameryki do nas żal mi tylko tych którzy sie temu oddaja i tym zachwycają... Kretyńskie amerykańskie wzorce ksiązki lepiej poczytajcie

Poleć mi jakąś.

Tobie polecił bym książke z duzą ilością obrazków bo zapewne czytać nie potrafisz

No zobacz, a jakoś napisałem 906 postów :stare:
Poza tym czytam ze trzy książki na tydzień, więc wiesz...

Jesli wszystkie twoje 906 postów sa takimi pierdołami jak w tym temacie to gratuluje... Nie sztuką jest napisać 906 postów debilizmu napisz chociaż 10 ale mądrych... Zapewne dla Ciebie to za dużo :)

Napisane Mar 14, 2009, 9:18 pm
Robels

Robels
garb powiedział(a):
Robels powiedział(a):
Wszystko co durne przywędrowało z durnej ameryki do nas żal mi tylko tych którzy sie temu oddaja i tym zachwycają... Kretyńskie amerykańskie wzorce ksiązki lepiej poczytajcie

Poleć mi jakąś.

Tobie polecił bym książke z duzą ilością obrazków bo zapewne czytać nie potrafisz

Napisane Mar 14, 2009, 2:10 pm
Robels

Robels

Napisane Feb 20, 2009, 11:48 pm
Po wizycie w LA i NY.... Rap / Hip-Hop rsk69 10 1
Robels

Robels
Ciesze sie że załozyłes ten temat zawsze szukalem informacji o NY i LA właśnie z takiej strony jak ty ja przedstawiles. Zawsze fascynowaly mnie te 2 miasta ze wzgledu na swoja wielkość obyczaje oraz sposób zycia jej mieszkańców moim marzeniem jest własnie taka wycieczka jak twoja.

Napisz coś jeszcze na temat tych 2 miast jesli nie na forum to na PW :) Chetnie posłucham bo naprawde mnie to interesuje

pozdrawiam

Napisane Nov 9, 2008, 10:05 am
BlueCity - młodociany SHIT Pozostałe decbreaker 129 1
Robels

Robels
Kancio powiedział(a):
muertos powiedział(a):
widac ze elo warszafffka czuejsz to dzieciak, jestesmy ze stolicy i jestesmy najlepsi, zal na maxa
żal na maxa to są takie osoby jak ty, co żyją stereotypami. Byłeś choć raz w Bc? jeździłeś? opieprzali Cie? Ten młody trafił na jakiegoś buraka, w*****lił się na niego a tamten się wydarł, prosta sprawa. Wszędzie trafisz na takie osoby.

Nie wiem czy tak stereotypami ja tam kilka razy bylem w samej warszawie i nigdy wczesniej nie spotkalem nigdzie tylu chamów wiadomo ze sa ludzie lepsi i gorszy ale tych 2 w warszawie jest zdecydowanie wiecej

a twój kumpel jak nic nie umie na desce to lepiej dla niego i dla innych w SP zeby pocwiczył w domu

Napisane Aug 12, 2008, 11:40 am
Jeż Jerzy Hydepark dziwka 19 1
Robels

Robels
jeż jerzy jest przezajebisty szkoda tylko ze na tej stronce nie aktualizuja komiksów bylem na tej stronce z rok temu i dalej te same komiksy ale dobrze ze jeż jest w slizgu ;) ubóstwiam go poprostu!

Napisane Oct 14, 2007, 9:23 pm
THPS 4 największe combo Gry, konsole, pc, internet... pulpa 65 1
Robels

Robels
ja w czasach swietności zrobilem 115 mln było wiecej ale nie robilem screenów obecnie nie gram bo nie mam czasu

Napisane Oct 10, 2007, 10:00 pm
Archeolodzy znaleźli szczatki Jezusa? Hydepark Tettek 101 1
Robels

Robels
dla mnie to smieszne!

Cytuj:
Na sześciu widniały inskrypcje z imionami: Jesua syn Józefa, Maria, Maria, Mateusz, Jofa (Józef, określany w filmie jako brat Jezusa) oraz Juda, syn Jezusa (filmowcy twierdzą, że to rodzony syn Jezusa z Nazaretu)

wiadomo ze w tamtych czasach uzywano zwrotu syn czyli kuzyn lub bliska osoba wiec dla mnie to jesat czysta paranoja durny temat ciagle ktos próbuje oczernic chrzescijan W K U R W I A mnie to jak ktos nie wierzy to nie nie wierzy a nie ciaghle szuka jakis dowodów na to ze Boga nie ma

--warn za omijanie bluzgów /Zyga

lol załosny portal... zyga weź ty sie zastanów dałes mi warna a mojego posta nie poprawiłem zal.andegrand.pl

Napisane Jul 28, 2007, 5:01 pm
Rapidshare rozdaje PREMIUM konta ! Gry, konsole, pc, internet... mob 31 1
Robels

Robels
Mam tego rapidshare killera tylko on jest po turecku i nie za wiel moge z tego zrozumiec ^^ jak ktos chce to moge mu go upnac

Napisane Jul 25, 2007, 11:34 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>