Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Decki Jart Sprzęt stch 336 1
exsilun

exsilun
ja miałem go 3 miechy, concave rzeczywiście mały, ale wziąłem takiego akurat. co do wytrzymałości to twarde są, ale złamał sie na boardslide. nie trzymał zbyt długo, ale polecam

Napisane Aug 17, 2012, 11:53 pm
Logo na gripie (szablon) Pozostałe exsilun 2 1
exsilun

exsilun
Siema. potrzebuje szablonu na gripa. macie jakieś obrazki ? potrzebuje takie, żeby dało się wyciąć, przyłożyć na grip i zasprayować :P. ogólnie chodzi mi o jakieś ciekawe szablony typu, indianin, tygrys, coś fajnego nie oklepanego jak nnp jakiś słaby smok ;p. jak macie jakieś to dawajcie :)

Napisane Aug 11, 2012, 12:30 am
Loga na gripie. Hydepark exsilun 3 1
exsilun

exsilun
elo, wiecie jak zrobić takie zajeb.iste logo na gripie ? chodzi mi o takie realistyczne, bo najeba.ć sprayem na gripie każdy umie. widziałem paru kolesi i mieli takie loga jak prosto ze sklepu. idalne. wszystko, kolory, wzorki. z tym że na pewno nie były ze sklepu, bo jeden miał swoją ksywkę namalowaną i jakieś pierdoły, ale fazowo to wyglądało. nie wiem czy można to zrobić jakimiś farbami czy coś ?

Napisane Jun 2, 2012, 10:08 pm
Nike Blazer SB CS Low Sprzedam kakalarz 7 1
exsilun

exsilun
gdyby nie to że takie kajaki... Brałłbym ;d

Napisane May 21, 2012, 11:08 pm
Dziwny shove it Tricki Pro1996r 5 1
exsilun

exsilun
shove it.

Napisane May 21, 2012, 10:59 pm
Game Of S.K.A.T.E Tricki maniek11x 15 1
exsilun

exsilun
Tymbark1 powiedział(a):
michiDSK powiedział(a):
bober0700 powiedział(a):
konop22 powiedział(a):
Takie najlepsze, które zadaję w skate to: Fullcab flip, inward heelflip, fakie varial flip, bs flip, bs heelflip, half cab heel, cabalerial, 360 flip, czasami wejdzie hardflip

co to fullcab flip ?

fakie bs 360 kickflip

albo fs

fullcab, half cab to tylko bs.

Napisane Apr 24, 2012, 10:08 pm
Słabość po jeżdżeniu. Hydepark exsilun 31 3
exsilun

exsilun
nie jest to jakaś mega słabość, ale no nie czuję się normalnie :D.

170cm wzrostu ok. 60 kg.

Napisane Feb 21, 2012, 10:42 pm
exsilun

exsilun
np. dziś zjadłem taki obiad, kurczak, surówka, frytki i coś tam jeszcze przekąsiłem w każdym bądź razie było tego sporo. A mimo to i tak mi się słabo zrobiło.

Napisane Feb 21, 2012, 6:29 pm
exsilun

exsilun
siema, nie mam jak iść w najbliższym czasie do lekarza, więc spytam Was co wiecie na ten temat. Często (no nie aż tak, ale dość), gdy wychodzę na deskę i trochę pojeżdżę, ogarnia mnie taka słabość. Czuje jak bym miał nogi z waty conajmniej, w oczach mi się tak dziwnie robi i trochę mi się ręce trzepią. wtedy mam taki wielki apetyt i jak wrócę do domu to jem dosłownie wszystko. wiecie czym to może być spowodowane ?

Napisane Feb 21, 2012, 4:17 pm
Jaka to piosenka? Pozostałe Tajger 1154 1
exsilun

exsilun
Yo. Dajcie nute z tego filmiku. Jart Part1 :P
http://vimeo.com/36645944

Napisane Feb 19, 2012, 10:01 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>