Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Snowboard skocznia Snowboard exsilun 6 1
exsilun

exsilun
Siema. zbudowałem na podwórku skocznie, i nie wiem tylko czy lepiej będzie jak będzie dłuższa i pod mniejszym kątem, czy krótsza i najazd będzie pod większym kątem. narazie mam krótszą pod większym kątem i jak bym ją przedłużył to poleciał bym dalej ? bo narazie wyskakuje ale nie lece za daleko. tylko boje się że jak ją przedłużę, to zanim wyskoczę to za dużo stracę na prędkości. Jak lepiej ? poradźcie ;P

Napisane Feb 17, 2012, 10:31 am
pamięć wirtualna win XP Gry, konsole, pc, internet... exsilun 2 1
exsilun

exsilun
yoyo. Pytanie do informatyków ! :D. ile pamięci wirtualnej mam ustawić żeby było dobrze ? mam 2GB RAMu, i wcześniej miałem ustawiony rozmiar niestandartowy tak, że początkowy miałem 2048 MB a max 4000 ileś tam. Zalecane mam 3070 a miałem aktualnie miałem 2000+. psiało że mam za mało więc postanowiłem zmienić, ale nie wiem na ile zmienić. obecnie mam zalecane 3070, i nie wiem jak to przydzielić. ile dać na minimalny a ile na max ? help :P

Napisane Jan 28, 2012, 10:21 pm
Jaka to piosenka? Pozostałe Tajger 1154 2
exsilun

exsilun
Mój człowiek ! dzięki ! :)
@edit
następna. myślę że to 2pac ale nie na 100%. pomoóżcie :D
KLIK

@edit
mam już. jak by ktoś chciał. Notorious Big - big poppa

Napisane Jan 13, 2012, 4:50 pm
exsilun

exsilun
No panowie i Panie, mam dla Was zadanie. :D
kawałeczek z partu od Morgana Smitha.
KLIK

Napisane Jan 12, 2012, 9:17 pm
Watch this and die. Filmy SV - dyskusje exsilun 12 2
exsilun

exsilun
wszyscy uważają że rozwala bo jest młody... Gdyby miał te 20 pare lat, ludzie uważali by go za takiego jak inni... ale jeździ dobrze.

Napisane Jan 6, 2012, 4:12 pm
exsilun

exsilun

Dla mnie jakaś totalna miazga. 3:05 i 3:28. poezja ;d. polecamKLIK

Napisane Jan 5, 2012, 9:49 pm
Łączenie dwóch innych kabli. Gry, konsole, pc, internet... exsilun 5 2
exsilun

exsilun
zrobione i śmiga  :) myślałem że może pierdolnąć, ale w sumie jak sie dobrze zaizoluje go jest spoko. temat można zamknąć :P
dzieki

Napisane Jan 5, 2012, 11:06 pm
exsilun

exsilun
Potrzbuję pomocy od elektroników :d. mam głośniczki takie stare, no i jeden jest zwykłym głośniczkiem a drugi ma w sobie wzmacniacz. więc od tego ze wzmacniaczem wychodzą 3 wyjścia. białe i czerwone do podłączenia do kompa/mp3, i czarny do drugiego głośnika. i właśnie ten czarny jest przecięty w pół, no i nie ma tej drugiej połowy. stąd moje pytanie czy jak zostawie jedną połowę kabla i dorobie drugą ale nie od głośników (chyba) tylko od czegoś innego (też z taki bolcem na końcu) to czy nie jebnie mi co? nada sie ? :d. help mi ;P
macie tu jakieś 4 foty. (tam jest na jednym strasznie amatorsko połączone, nie wiem czy nie jebnie coś )
klik1
kklik2
klik4
klik4

Napisane Jan 5, 2012, 8:19 pm
Polskie Bowle Pozostałe koszulowy 46 1
exsilun

exsilun
Kraków skateplaza Mistrzejowice.

Napisane Jan 3, 2012, 5:13 pm
Udane łowy Ubrania Wojtass 91 1
exsilun

exsilun
a ja sobie strzeliłem nike sb dunk low pro grass/white taxi za 119 zl :P.

@edit
http://i39.tinypic.com/detvfn.jpg

Napisane Dec 27, 2011, 4:12 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>