Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
program do obróbki filmów Gry, konsole, pc, internet... exsilun 12 2
exsilun

exsilun
sony vegas dobry, ale powiesz mi jak dodać film ? dodaje go i gra mi tylko podkład muzyczny i jest czarne tło. zero obrazu... Przy okazji możesz powiedzieć gdzie się oprzycina, daje jakieś efekty (np. na samym początku rozjaśnianie a na końcu filmu przyciemnianie) oraz gdzie dać slow motion : p

Napisane Dec 25, 2011, 9:39 pm
exsilun

exsilun
siema. Potrzebuje prosty w obsłudze programik do obróbki video. musi mieć funkcje takie jak:
*Przycianie video,
*Slow motion w dowolnym miejscu,
*efekty przejścia,
*ogólnie różne efekty (np. rozjaśnienie itp.),
*i możliwość dodania ścieżki dźwiękowej (niekoniecznie)
fajnie jak by miał jakieś ciekawe funkcje.
potrzebuje go bo nakręciłem sobie parę triczków w garażu, no i chciał bym to  jakoś sensownie posklejać, dodać jakieś efekty itp. Podajcie nazwe programku jak znacie jakiś. (windows media maker i Avidemux odpadają).

Napisane Dec 25, 2011, 8:08 pm
Buty Nike SB? Buty Rychu5012 565 1
exsilun

exsilun
a ja sobie sprawiłem Nike dunk low pro sb grass/white taxi :D. nie jeździłem ale wygodne są na maxa. ;).

Napisane Dec 24, 2011, 11:42 am
Beznadziejna jakość nagrywania. Hydepark exsilun 6 3
exsilun

exsilun
dobra. w takim razie dzięki za informacje ;d. lepiej nagrywa też aparat cyfrowy 6MPx niż ta kamera.. Temat można zamknąć, a ja dziękuje wypowiadającym się za info :P

Napisane Dec 24, 2011, 9:37 am
exsilun

exsilun
no tak, już lepiej nagrywa telefon z aparatem 5 MPX

Napisane Dec 23, 2011, 3:34 pm
exsilun

exsilun
siema. mam spory problem. mianowicie, mam kramerkę Canon Camcorder DC201. wydaje się że jest dobra no i swoje kosztuje. Zadziwia mnie bardzo słaba jakośc nagrywania. zresztą sami zobaczcie. Mam jakąś losową nagrywkę i niestety jakość jest fatalna. w kamerze jakośc ustawiona na najlepszą i nawet filmik który miał 14 minut ważył 1GB. więc jakość powinna być dobra. ale jest jaka jest.
dodam że konwertowałem z VOB do MP4 przez program, bo VOB nie idzie nigdzie obrobić ani nic. ale nawet w tym VOB jakość jest taka sama... (dajcie na FULL SCREEN) wtedy widac takie poziome paski, i wgl video bez kolorów.. żenada.

KLIK KLIK

Napisane Dec 23, 2011, 1:11 pm
Pascal - programy Gry, konsole, pc, internet... exsilun 5 1
exsilun

exsilun
siemka. interesujecie się programowaniem ? jeśli tak to może macie jakieś własne programy ? potrzebuję parę fajnych programów, ale nie tych co znajdują się na necie. może macie jakieś swoje i chcielibyście się podzielić ? :).
a jak nie macie to dajcie chociaż propozycję jaki program by można zrobić. Proszę; P

Napisane Dec 17, 2011, 10:16 am
Białka Tatrzańska. Był ktoś ? Snowboard exsilun 15 3
exsilun

exsilun
ahaa. wiec luzik :D wielkie dzięki za informacje ;)

Napisane Dec 7, 2011, 10:18 pm
exsilun

exsilun
no widziałem na stronie. tylko że ta co zamknęli była chyba najdłuższa, a ta co jest odblokowana jest krótka. chodzi mi konkretnie w temacie o Kotelnice białczańską. oby otwarli do soboty bo chciałem jechać.
@editt
właśnie widzę że IV zamknieta, ale za to I  otwarta a one się nie różnią bardzo ; )

Napisane Dec 7, 2011, 7:12 pm
exsilun

exsilun
dzięki wielkie :) mam zamiar w sobotę się wybrać :)

Napisane Dec 6, 2011, 4:23 pm
<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>