Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Białka Tatrzańska. Był ktoś ? Snowboard exsilun 15 1
exsilun

exsilun
siema. był ktoś w tym roku w białce na stoku ? jakie warunki ?

Napisane Dec 6, 2011, 1:42 pm
Polecacie jakies filmy ? (komedie) Hydepark exsilun 17 2
exsilun

exsilun
haha ojcem raczej nie zostane :D. dzieki za propozycje, straszny film i job widzialem ;). american summer ciekawie sie zapowiada :)

Napisane Nov 17, 2011, 8:11 pm
exsilun

exsilun
Elo. Potrzebuje jakieś naprawdę dobre komedie. sprawa wygląda tak, że jutro jest malutka imprezka u koleżanki, taka na 6 osób, i potrzebuje jakieś konkretne zajeb**ste komedie. Typu american pie itp. Najlepiej takie rok 2005+ ale dobre wcześniejsze też mogą być. Jak coś znacie to dawajcie będę wdzięczny. dodam że oglądałem już:
-wszystkie american pie,
-wesoły akademik,
-wieczny student,
-eurotrip,
-super zioło.
więc tych już nie podawajcie. Mogą być komedie zwykłe, romantyczne też mogą być no bo jednak większość dziewczyn :D. będę BARDZO wdzięczny. Pozdrowionka

Napisane Nov 17, 2011, 7:12 pm
Jakie buty na deskorolkę. Co wybrać? Co kupić? Sprzęt element181 367 1
exsilun

exsilun
nie no wszystko tylko nie es. przynajmniej nie cessner . mialem je moze z miesiac, i od samej jazdy nosek rozj*ebany w pizdeczke, podeszwa płaska pozdzierana, i szwy popękane po całym bucie. cessner nigdy na deske. teraz mam emercia reynolds 3 i sa dobre

Napisane Oct 25, 2011, 10:20 pm
Jak to zrobić? Tricki Adi21 635 2
exsilun

exsilun
jak opada : P. ja umiem bs, ale wg mnie to to samo tyle że w drugą stronę. ja robie tak że zdejmuje noge z dechy, wybijam ją drugą nogą, i gdy widze ze deska zaczyna opadać, wskakuje na nią. i wchodzi ;p

Napisane Oct 8, 2011, 10:48 pm
exsilun

exsilun
siema. od dłuższego czasu ostro męczę się z 36 flipem. Ollie/kickflipa.pOp showa mam opanowanego do perfekcji, tak że wchodzi za każdym razem. kiedyś nie umiałem nawet zakręcić deski do 36, ale teraz kręci się dość łatwo, tyle że gdy pochylę się bardziej do "tyłu" i zakręcę deskę, to 36 flip się kręci wyśmienicie, wysoko i cały. ale wtedy ląduję tylko przednią nogą na desce, a tylna pozostaje na ziemi. gdy pochylę się do przodu, czyli tak jak się powinno robić, to nie dokręca mi się cały flip... .ogólnie nie mogę się przełamać żeby dać tą tylną nogę na deskę, bo boje się czegoś.. często też jest tak że jak się już przełame, jakoś to zladuje, to ląduję nogami na desce. tak na desce ale nie od tej strony co trzeba bo flip się nie dokręca.. Nie mogę jakoś tego zgrać razem żeby weszło ładnie. macie jakieś porady czy coś ? bo uczę się naprawdę długo, a mimo to wyszedł może raz w życiu. ;f

Napisane Oct 8, 2011, 12:44 pm
Buty Emerica Buty Kalug999 327 2
exsilun

exsilun
reynoldsy 3 miazdza !

Napisane Oct 4, 2011, 10:09 pm
exsilun

exsilun
y, ja mam obecnie Reynoldsy 3, i trzymają bardzo dobrze.. Nosek nie ma jeszcze przetarć, podeszwa tylko troszeczkę, naprawdę minimalnie zdarta, zresztą jak w każdym bucie. napis z tyłu "EMB" trzyma się dobrze. zresztą wystarczy najebać na niego kropelkę i no problem. ogólnie, jeżdżę w nich od 3 miesięcy, a nie wyglądają jak jeżdżone nawet xD. Polecam. następne biorę chyba HSU, jakieś fajne kolorki ; )

Napisane Sep 27, 2011, 9:42 pm
Buty Etnies Buty franczesko 365 1
exsilun

exsilun
miał by ktoś zdjęcie Etniesów Malto na nodze ? konkretnie chodzi mi o widok z góry, oraz od przrzodu ;). błagam ^^

Napisane Sep 28, 2011, 7:13 pm
Legit czy fake? (buty) Buty jamie_thomas 411 1
exsilun

exsilun
Legit/fake ? AIR MAX 90 KLIK. Wyglądają solidie, tylko cena mnie zastanawia. Kolega mówi ze w GB dość tanio jest.. ale nie wiem ;d

Napisane Sep 26, 2011, 7:11 pm
<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>