Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 5, 6, 7, 8, 9 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
zBUTowani Buty jamie_thomas 16604 7
exsilun

exsilun
Dobra. mam 1 dość głupie pytanie, ale może ktoś wie. Wie ktoś może co jaki czas w galerii Krk w sklepie nike zmieniają się kolory Air maxów 90 ? Ostatnio były laser blue, teraz są całe czarne. Chciał bym je kupić ale na pewno nie czarne bo beznadziejnie wyglądają. Pewnie zadacie sobie pytanie dlaczego sam nie mogę iść i się spytać. No niestety rzadko bywam w galerii i nie ukrywam że dojazd tam sprawia mi trudność więc ciężko. może ktoś z Was wie co jaki czas i jakie będą następne ?

Napisane Dec 6, 2010, 3:37 pm
exsilun

exsilun
dukatSB powiedział(a):
Kobieta na początku powiedziała do mnie "k.urwo", nie słucham.

ja tez nie <foch>

Napisane Dec 2, 2010, 1:02 pm
exsilun

exsilun
Niby jordany lepsze, ale jak bym mial wybierac, nawet bym sie nie zastanawial i bral AM'y. Chociaz na zime to szkoda buta. (chyba ze nie chodzisz po zaspach xDD)

Napisane Nov 30, 2010, 7:12 pm
exsilun

exsilun
Sporo ;|. Ale z wierzchu tego nie widać więc jest git. Mam zamiar je kupić jak tylko będzie kolor w sklepie. bo narazie są całe czarne - dla mnie dno. Chce laser blue :)

Napisane Nov 30, 2010, 4:38 pm
exsilun

exsilun
WieczorLBN powiedział(a):
Tak AM90 są wysokie, mam tak samo, jestem troszkę niższy, ale leje na opinie ludzi którzy na butach znają się tyle że wiedzą co to nike adidas i firmy z dajszmana.

Chyba wyższy :P. A ile to jest różnicy ? 2cm ? niecale pewnie nawet.

Napisane Nov 29, 2010, 8:27 pm
exsilun

exsilun
a ok. A mam jeszcze jedno pytanie do tych co je posiadają. Czy one rzeczywiście są takie wysokie ?(chodzi mi o to gdzie kończy się podeszwa) i ile cm (na oko) może mieć)) koledzy się smieją jak je widzą że na obcasie albo że podwyszszają o 5 cm -.- żal mi ich gdy to mówią, ja mam własne zdanie, ale napiszcie o nich ( ten kto je ma)

Napisane Nov 29, 2010, 7:58 pm
exsilun

exsilun
zapodajcie zdjecie Air maxow 90 (anajlepiej niebieskich) od góry ( z góry patrząc) i od tłu i od przodu ( na nodze)  plix xD

Napisane Nov 29, 2010, 6:46 pm
Scieranie sie butów Hydepark exsilun 9 2
exsilun

exsilun
No raczej xD. dobra nie ważne, jestem na drodze do kupna nowych, więc te będą na deske..

Napisane Nov 30, 2010, 9:45 pm
exsilun

exsilun
o to chodzi ze ja nawet rok ich nie mam ^^. no właśnie już nie szuram. a wcześniej jak mi się chodzić nie chciało to szurałem.. ;/

Napisane Nov 27, 2010, 5:49 pm
Śmieszne filmy Humor me4891 404 1
exsilun

exsilun
@do odcinka z palcem po europie xd
boże jak można być takimi TĘPAKAMI!  ;|

Napisane Nov 30, 2010, 6:30 pm
<< poprzednia ... 5, 6, 7, 8, 9 ... następna >>