Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jakie buty na deskorolkę. Co wybrać? Co kupić? Sprzęt element181 367 1
Zombalski

Zombalski
Potrzebuję butów z meeeeeeeeeeeeeega wytrzymałą i porządną podeszwą cena ? no nie wiem tak w granicach do 250 max i nie mogę przegroczyć nawet o grosz ;c znacie mozę jakieś buty ? możę z podeszwą wulkanizowaną ? to coś daje ?

Napisane Aug 16, 2013, 2:37 pm
Flip - Extremelly sorry Filmy SV - dyskusje Thomas04 27 1
Zombalski

Zombalski
Salva powiedział(a):
Najbardziej rozniósł Luan Oliveira ma najlepsze triki, najlepszy styl i zajebisty agresywny bicik pod przejazd. Zresztą udowadnia dalej że jest koksem chociażby rozwalając T-Puda w BATB IV. David Gonzalez jak na moje, gówno pokazał. Poza tym że się nie boi, koleś wypada bardzo słabo technicznie. 
Ja dla cb David pokazał gówno to jesteś największym i najgłupszym hejterem jakiego znam. Już sam 1 trick mówi za siebie flip noseslide z ponad 20 schodów, po za tym wykazał się dużą płynnością w przejazdach, gapy w kąt, graby, impasy do noseslidów i 50 50, flip frontboard na ogromnych schodach w dół raila, a do tego jazda na kątach. Jak wg ciebie to jest nic to pozdrawiam.

Napisane Aug 4, 2013, 11:35 am
Jak pokonać strach Tricki mmargeraa 576 1
Zombalski

Zombalski
Ja mam problem bo boję się zrobić rurę w dół ze schodów. NIe jest wysoka jest prawde powiedziawszy iska taka do kolan. Na wyższej hubbie robię 50 50 a na rurze boję się żę walne jajami i po mnie nei wiem jak się przełamać mi mo że boarda mam od kopa :C

Napisane Aug 3, 2013, 12:32 am
Poszukiwanie Snapback Red bull Dodatki Zombalski 3 2
Zombalski

Zombalski
No właśnie nie do końca bo widziałem na relacji z Polskich zawodów że jakiś gość miął już teraz nie pamiętam jaka to była relacja ;c

Napisane Aug 1, 2013, 8:44 am
Zombalski

Zombalski
Witam, poszukuję czapki, snapbacka, Red Bulla. Nie mam pojęcia gdzie mógłbym taką dostać przeszukałem już chyba wszystkie strony w googlach i nie mogę nigdzie takiej znaleźć :C Nie wiecie gdzie taką można kupić ?

Ikona posta Napisane Jul 28, 2013, 12:41 pm
Nowe decki Nervous Sprzęt avesoome 4 1
Zombalski

Zombalski
Nervousy są średnią firmą. Jedne łamią sie jak zapałki, a na innych robią się czipsy. Za tą cenę już lepiej żebyś kupił World Industries albo Threat'a :)

Napisane Jul 28, 2013, 12:45 pm
Mistrzejowicka sk8plaza Miejscówki wycior1515 3 1
Zombalski

Zombalski
HulajnogaFun powiedział(a):
kalectwo, rak ludzie nie umia uzywac a tymbardziej mozgu...

Napisane May 3, 2012, 2:26 pm
Trucki Tracker Axis Sprzęt 1999filipoo 3 1
Zombalski

Zombalski
Zwykłe tradycyjne trucki robione tak samo jak te wszystkie "Royale" tylko bez grafiki więc są tańsze miałem je teraz mam kruxy nie ma megaa dużęj różnicy są dobre jak na początek ale na dłuższą metę lepiej kup Kruxy bez grafiki za jakieś 150 zł ;D w dobrym skateshopie ^^

Napisane Apr 17, 2012, 10:35 pm
Czego sie uczyć? Tricki karolsk8 39 1
Zombalski

Zombalski
JustLearn powiedział(a):
Jeszcze pozostaje podstawowe pytanie - tzn. co rozumiemy przez "umiec" trik. Jak dla mnie lepiej miec kilka trikow, ktore robimy na flacie, schodkach, kacie, przez gap, niz setke trikow, ktore nawalimy tylko na flacie.
może lubi w skata grać xd  :cyclops:

Napisane Mar 16, 2012, 11:14 pm
Buty Creme Buty oyama97 8 1
Zombalski

Zombalski
ArTiK powiedział(a):
Są wygodne ?

Podobno są tak mówił mój kolega ale jak z wytrzymałością to sam chciałbym wiedzieć ma je dopiero kilka dni i nnwm czy w ogóle w nich jeździł ;(

Napisane Mar 7, 2012, 11:16 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>