Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
woda toaletowa dla mezczyzny Hydepark tomekLJA 28 2
grzesmilan2

grzesmilan2
soulfly powiedział(a):
żenujący temat.. a wypowiedzi grzesimilana przemilczę.
idź do drogerii i powąchaj. szukaj czegoś na z cytrusowymi nutami: Summer Cologne Tommyego np... jakieś wody (różnych firm) typu SPORT (Lanvin), Davidoff cool water, CK ONE summer ? jak chcesz naturalne perfumy idź do l'occitane. całkiem wpytkę

Truskawka , arbuz ? szukaj na stoiskach perfum dla dziewczynek <12 roku życia. Chupa Chups albo Hannah Montana... omfg

Truskawki faktycznie w męskich nie spotkasz. Jeśli chodzi o arbuza to znajdziesz go np. w wodzie toaletowej Beckham - Signature Men. To tak dla informacji soulfly. Jeśli chcesz pogadać profesjonalnie bez spiny to dawaj na gg do mnie. Powiem ci gdzie znajdziesz pozostałe zapachy i jak samemu szukać tego co chcesz

Napisane Mar 8, 2011, 11:34 pm
grzesmilan2

grzesmilan2
master9017 powiedział(a):
Za męski zapach uważasz truskawkę, jabłko etc.? szkoda że już nie przyjmują do wojska. Tam byś poznał męskie zapachy...

Niektórzy potrzebują czasu żeby zrozumieć że elo ciuch to nie wszystko

Cytuj:
te, master, wiesz, że kobieta tez moze smierdziec? Model męzczyzny/kobiety dawno juz sie zmienił, a Ty nadal siedzisz po uszy w kulturze patriarchalnej.

Racja. Nie robimy z siebie paJacyków ale dobrze pachnieć dzisiaj trzeba

Napisane Mar 8, 2011, 10:58 pm
Seriale, Filmy Hydepark artursdz 213 2
grzesmilan2

grzesmilan2
Kurde rychu miałem cie za inteligentnego gościa, ale za takie teksty w stylu buca od kawioru i chateau
rychu911 powiedział(a):
Macie zajebiście zawężone światopoglądy na film.

Koyansiqatsi- jeśli to was nie poruszy to śmiało możecie powiedziec sobie ze jestescie kretynami
masz u mnie grubą kreche.
Btw koyanbfuivtsi było nudne, wyłączyłem po 3 minutach jak dobrze pamiętam, bo to dawno było, a mama mi zawsze mówi że nie jestem głupi więc ktoś tu nie ma racji.
Chociaż zdaje mi sie że już ci kiedyś to napisałem.

Napisane Feb 26, 2011, 4:42 pm
grzesmilan2

grzesmilan2
BezGranic powiedział(a):
Misfits bardzo dobry serial :D
a poza tym to Californication najlepszy serial, jaki kiedykolwiek widzialem ;]
Polecam jeszcze Skins dobry serial o nastolatkach, używkach i sexie xD.

skins u mnie pobiło californication

Napisane Feb 25, 2011, 2:23 am
Co myslicie o marihuanie? Hydepark Ygrek 2067 1
grzesmilan2

grzesmilan2
http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,9148396,Wedlug_policji_pol_grama_to_170_porcji_narkotyku_.html?fb_ref=su

Napisane Feb 25, 2011, 2:30 am
Dziwna prośba Hydepark rychu911 31 1
grzesmilan2

grzesmilan2
Ten film był dobry, dużo lepszy niż wszystki poprzednie. Nie na miare jackassa, ale jak na mój gust to trzymał poziom dudesons

Napisane Jan 21, 2011, 8:24 pm
Brak zajawy i problemy z trikami :/ Pozostałe Skate987 31 3
grzesmilan2

grzesmilan2
To co ja ci moge powiedzieć? Sam widzisz na filmie z czym masz problem. Polecam ci ćwiczyć flipa (marszall) przy barierce, nauczysz sie trzymac nogi w powietrzu po wybiciu i poprawnie lądować. To tyle ode mnie w tym temacie, nie zaczaruje cie przez internet tak żebyś sie nauczył

Napisane Jan 15, 2011, 3:36 pm
grzesmilan2

grzesmilan2
Meczyłem go ponad rok tak jak pisałem, zaraz po nauczeniu sie olki.
Metoda stara jak deskorolka, spróbuj przy barierce. Mi tak wszedł pierwszy raz

edit. właśni9e doczytałem że już go zrobiłeś kilka razy, to nie wiem w czym masz problem

Napisane Jan 15, 2011, 3:13 pm
grzesmilan2

grzesmilan2
oj ziomuś......ile razy ja rzuciłem deską przy nauce flipa, a zrobiłem go pierwszy raz dopiero po ponad roku jazdy. Wiec jeszcze wiele stresów przed tobą ^^)

Napisane Jan 15, 2011, 3:08 pm
TILVA ROŠ Filmy SV - dyskusje grzesmilan2 5 1
grzesmilan2

grzesmilan2
na vimeo jest trailer z angielskimi napisami

Napisane Jan 14, 2011, 12:10 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>