Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Dzień deskorolki 2011 Pozostałe axelskate1 370 1
celugamer

celugamer
Do zobaczenia w Krakowie !  B)

Napisane Jun 19, 2010, 9:49 pm
Twardość kółek Sprzęt dfilipczak 28 1
celugamer

celugamer
Najpopularniejsze są chyba 100A, zawsze na nich jeździłem i wszyscy kumple je mają...

Napisane May 26, 2010, 9:21 pm
Jak pokonać strach Tricki mmargeraa 576 1
celugamer

celugamer
ja się strasznie bałem wylądować to sobie położyłem deskę pod schodkami i na nią skakałem jak tak kilka razy pewnie zrobiłem to już na lajcie się wszystko robiło, i jeszcze nie wolno się skupić na przeszkodzie tylko na tricku ...

Napisane May 1, 2010, 7:52 pm
Wasze śmieszne nawyki deskowe. Pozostałe oski07 646 1
celugamer

celugamer
- gadam do deski
- używam wszystkiego jako zamiennika fb
- pocieram tail
- jak zrobie jakiś nowy trick to krzycze (coś w stylu ale urwał )
- jak mi się coś nie uda to krzyczę na przemian do chu***, do ku***...
- śpię z deską

Napisane Apr 28, 2010, 9:00 pm
Tolerancja w szkole? Pozostałe Salwatore 338 1
celugamer

celugamer
ogólnie u mnie w szkole co 3/4 osoba albo wyczynowo na rolkach jeździ, albo na BMX, albo właśnie pare osób jeździ na desce, więc problemów dotyczących tolerancji specjalnie nie ma, jednak ostatnio jeżdżąc sobie na mojej ulubionej miejscówce, idzie jakiś gówniarz, kiedy właśnie ja próbowałem skleić kickflipa, no nie wyszło mi, a typek do mnie (na oko 4/5 klasa podstawówki) - ty wogóle umiesz na desce jeździć ?! (tu słychać wyraźne wywyższanie się)
(ja)- no ucze się , a co ty taki dobry jesteś ? to może mi pomożesz z kickflipem ?
(on)- daj mi lepszą deske na takich gównianych kółkach nic nie zrobie, muszę mieć kauczukowe( ja mam kauczukowe 51 mm 100A, idealne do wszystkiego, mówie mu o tym ) a ten:
-no to chodź do k*** do skateparku zobaczymy co pokażesz ! bla bla bla bla i tak mi wrzucał.
i nie wiem o co takim ludziom chodzi, czy próbują się popisać przed samymi sobą ? i mam dylemat czy takiemu gówniarzowi wpierdolić czy go mieć w dupie i jeździć dalej...

Napisane Apr 27, 2010, 3:25 pm
<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>