Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Zestaw FB, pełno stuffu, trzy blaty Sprzedam niee 5 1
niee

niee
Siemanko! Jutro wrzucam zdjęcie tago co jest, czyli kilka kluczyków, od kurwy śrubek, kilka truczków, dwa blaciki TD i trzy blaty; Holywood(jedna pęknięta warstwa przy concave'ie[nose, prawa strona] nie wpływa na jazdę, PH, obdarty lakier na nose'ie i tail'u, lekko uszczerbany nose(widać na zdjęciach, zero problemu z jazdą, troche gorzej wygląda, a i tak zajebiscie!) i blat, który kupiłem jako BW, okazał się być czymś innym, prawdopodobnie jest to Alfa, jedna z pierwszych, tak przynajmniej powiedziało kilka osób które trochę się na tym znają, oceńcie sami ;D Wymiary i zdjęcia stuffu jutro, wszystko puszczam w komplecie, myse że 67 z wliczoną wysyłką to dobry biznes.

prawdopodobnie alfa 26-27x98
PH 28x100
HW 26-27x100
Alfa ma tape, jest to albo stary Butterfly, albo Conqueror.

Napisane Jul 10, 2012, 12:57 am
Najeczki SB Blazery. Sprzedam niee 3 1
niee

niee
http://allegro.pl/nike-blazer-sb-red-black-11-45-29-cm-i2474668762.html
Jo, wszystko na zdjęciu, bryła nie popękana, tak że buty dobrze się trzymają.

Napisane Jul 8, 2012, 4:55 pm
Buty Nike SB? Buty Rychu5012 565 2
niee

niee
dłużej deskorolkują. Classic.

Napisane Dec 24, 2011, 1:43 pm
niee

niee
Bruiny czy Zoomy high, które dłużej ?

Napisane Dec 23, 2011, 8:08 pm
Jakie buty na deskorolkę. Co wybrać? Co kupić? Sprzęt element181 367 2
niee

niee
to inaczej, zoomy high czy bruiny?

Napisane Dec 24, 2011, 1:42 pm
niee

niee
Drogi królu rochwoc, jeździsz kiepsko to mogą ci wystarczać, bo jak zaczynasz jeździć nie ma takiej intensywności jazdy i trzesz w sumie bokiem buta o deskę, więc to nic. Przy trudniejszych flipach czy spinach i czestszemu tarciu o grip buty szybciej się niszczą i takie gówna no name'a mają dziury po tygodniu. Nie wspomniałeś też o podeszwie, gdzie przy taniutkich butach przeciera się i też po tygodniu jest do kasacji, a w takich najkach sb rok to niedużo. plus technologie, twoje buty tylko osłaniają stopę, a te "po300zł" mają technologie, trzymają wkładkę, amortyzują wstrząsy itd. I wcale nie trzeba butów za trzysta, bo takie z zeszłego sezonu stoją już 200, a i za 150 wyrwiesz dobre esy czy vansy, jak umiesz szukać to i niezniszczone używki czy nietrafiony rozmiar dorwiesz za 100. a jak ktoś ma dużo hajsu i hajp to i kupuje nowe po 300. jak go stać i ma miliony, to niech kupuje, patrz na siebie nie innych. jasne, ja też nie mam tyle kasy, ale co poradzić..

moje pytanie: Blazery vintage trzymają podobnie jak zwykłe sb, czy to całkiem co innego?

Napisane Dec 17, 2011, 5:51 pm
Konkurs na grafikę.Do wygrania blaty. Pozostałe deskorolka8 64 1
niee

niee
firma ...

:

Napisane Oct 3, 2011, 7:52 pm
Pride - polski stuff fb Sprzedam ShowOff 233 1
niee

niee
Filip nie jeździ juz dla was?

Napisane Sep 27, 2011, 10:50 pm
Obuwie zimowe/trekingowe Buty powpow 164 1
niee

niee
Francisy model SHED pociagną na zimę czy t letni obuw z futerkiem?

Napisane Sep 18, 2011, 3:21 pm
Szukam.. / Co to? / Gdzie kupić..? (ubrania) Ubrania jamie_thomas 237 1
niee

niee
Chciałem się zapytać, czy ogarniacie może jaka firma ma w ofercie czyste białe koszulki, które mają normalną rozmiarówkę, tj. długa i w miarę wąska? Bo patrząc na przykład na xxl stedmana, gdzie koszulka jest prawie ze szersza niż dłuższa ręce mi opadły. Chodzi o jakąś normalną rozmiarówkę jak np. taki fenix.. Kojarzycie jakie firmy?
A i nie American flag, bo są ienkie, drą się i prześwitują :P

Napisane Sep 1, 2011, 2:11 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>