Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Rozmiarówka bluz panoramy Ubrania jamie_thomas 1 1
niee

niee
Rozmiarówka bluz panoramy, ktoś mógłby mi podać ? Konkretnie to xl mnie interesuje :)

EDIT/ To może od razu zamiast tworzyć oddzielne tematy z pytaniami, ogarniecie oprócz tego co jest jeszcze jeden podklejony temat z pozostałymi pytaniami :)

Napisane Aug 29, 2011, 7:22 pm
Playground the Movie Snowboard Kogvt 5 1
niee

niee
ma ktoś ten film? :D

Napisane Aug 28, 2011, 11:16 pm
Zbiorowe zamówienia ? :D Hydepark niee 29 1
niee

niee
Co wy na to, żeby zorganizować jakieś zbiorowe zamówienia z zagranicznych sklepów i skateshopów internetowych ? Dajmy na to pickyourshoes, css, itp, tanie rzeczy których nie ma w polszy.
Od razu mówię, jestem chętny na takie coś i wiem że inni także, ale trzeba zaproponować zarządzanie jakiemuś ogarniętemu userowi który jest na forum długo i wszyscy mają do niego zaufanie.
Ogólnie wyjdzie to nawet taniej, bo jak się zbierze dużą ekipę np dajmy na to 15 osób to wysyłka 40$ po 3 dolce + ze trzy dyszki od każdego na ewentualne cło i wysyłkę w polsce, i każdy wyjdzie na plus, nawet zamawiający(można poprosić sklep o wypisanie troszkę mniejszej wartości niż rzeczywista i cło będzie mniejsze to i hajsu zostanie). Tak więc kto byłby chętny na takie coś, czy ktoś zajął by się organizacją i co w ogóle o tym myślicie?

Napisane Aug 28, 2011, 5:00 pm
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie? Sprzęt Adi21 2369 2
niee

niee
plan b

Napisane Aug 28, 2011, 2:27 pm
niee

niee
guitarsk8 powiedział(a):
czy prawdą jest, że na Grip'ie JESSUP (dodawanym za free do blatów z S-E) buty nadmiernie szybko się niszczą? :o

Właśnie podobno wolniej. Chociaż nie czuć. Europa jeździ na jessupie, ameryka na MOB'ie, na co stawiasz?

Napisane Jun 10, 2011, 5:48 pm
Jakie buty na deskorolkę. Co wybrać? Co kupić? Sprzęt element181 367 3
niee

niee
-.-

A jak z wytrzymałością Laced?

Napisane Aug 19, 2011, 4:55 pm
niee

niee
Chciałem zapytać jak z wytrzymałością Emeric Situation, miał ktoś? Dają radę? Szybko się zdzierają? Ciągną?
Etnies Jameson ? Ciągną? Trzymają?
Albo macie jakieś tanie najcze 11,5 ?

Napisane Aug 18, 2011, 8:43 pm
niee

niee
Szukaj po promocjach

emerica
vans(broń boże authentic czy coś tego rodzaju)
etnies(zamszowe, skórzane odpuść)
es
supra
dc(nie skórzane)
fallen
nike sb
osiris
globe
dużo innych

Napisane Jul 12, 2011, 11:19 am
zBUTowani Buty jamie_thomas 16604 1
niee

niee
Pytanie o to jak pasują Emerici.
Zwykłem mieć 29.5 cm wkładki, teraz mam fajne emerici, i nie wiem czy pobierając 11us albo 12us popęlnię błąd(11,5 nie ma :(( ),czy może akurat będą pasować. Miał ktoś taką akcję?
Ostatecznie, idzie rozepchać o te pół centymetra? :D (na deskę by szły)

Napisane Aug 18, 2011, 8:48 pm
Jaka to piosenka? Pozostałe Tajger 1154 1
niee

niee
3.32 wyleciało mi z glowy...

Napisane Jun 20, 2011, 7:07 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>