Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
POmocy chodzi o LOGO TEAMU Pozostałe kacper199616 3 1
curisco

curisco
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS75Q2600gcT-76W32HIZqCGBovLu8FeoviB4nOei-Ay5Qjvaaq

Napisane Feb 3, 2013, 11:30 pm
Kamere Panasonic NVGS80 Sprzedam curisco 1 1
curisco

curisco
Sprzedam Kamere Panasonic NVGS 80 z Fisheyem Raynox qc 505 do tego 2 akumulatory i  komplet kabli i pokrowiec

KOSZT 415zł  (nie ma możliwości opuszczenia ceny)

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/429554_456280951095100_765606357_n.jpg

Napisane Dec 9, 2012, 10:16 pm
Skimboard Extreme kmilkmil 136 4
curisco

curisco
Maxfinger powiedział(a):
siema ja tez śmigam ale dopiero o kilku miesięcy ,na razie wypożyczam deskę bo mieszkam okolice Pszczyny.
ten skim tor jest na kompielisku Madagaskar bardzo fajne klimaty:)
na razie tylko śmigam ale już tam jakieś spiny popy ćwiczę ale dużo frajdy sprawia normalna jazda

śmigam tam na seventyone one jest to super firma od roku 2012 wprowadzili deski z pianką na górze i jest mega wygodnie, są tam te pakalolo ale jakoś tak słabo się jeździ

mam zamiar kupić seventy one gopher jet to super twintip bardzo lekki
i chyba sie skusze na zrobienie  skim parku

tu link do skima przyszłego

http://buy.seventyone.pl/index.php?route=product/product&path=59_60&product_id=51

Koszt budowy skimparku to około 3000 zł

Napisane Aug 6, 2012, 11:49 am
curisco

curisco
Skimpark sopot 2 tory i sporo przeszkód za darmo wszystko, na lewo od mola

Napisane Jul 20, 2012, 12:13 pm
curisco

curisco
ale pamiętaj że decha nie może być za cienka, np. Radzio w sb53 robi tak cienkie deski że na boksie odgina siew drugą stronę.

Teraz wyszła nowa firma NLE, fajnie się zapowiada

Napiszę jak ztestuje ich dechy na pso

Napisane Jul 15, 2012, 7:54 pm
curisco

curisco
bierz ff małego czyli s sam na nim pływam a waże 54 kilo jakoś, nie pożałujesz ( bierz z eva, najlepszy )

l jest  na prawde ciężki w porównaniu do s

Napisane Jul 15, 2012, 12:49 am
Trucki Threat Sprzęt Mygas 8 1
curisco

curisco
2 kumpli ma, z tego co widziałem, przypominają bardzo thundery, i są baaaardzo lekkie

Napisane Aug 4, 2012, 9:56 pm
Pro. kółeczka Sprzęt Dexxa 9 1
curisco

curisco
dogslide powiedział(a):
master9017 powiedział(a):
W sumie idąc po alfabecie a są twardsze niż b, więc d to już wgl miękkie :D ale mogę się mylić bo nie miałem kółek d.

taaaa
Cytuj:
Do materiałów miękkich stosowane są twardościomierze typu A, a typu C i D do twardych. Wyniki uzyskiwane z pomiarów prowadzonych przy użyciu różnych typów twardościomierzy nie są porównywalne dlatego zawsze w wyniku należy podać oznaczenie typu. Zaleca się wykonywanie pomiarów twardości twardościomierzem typu D, gdy twardość wskazana przez twardościomierz typu A wynosi ponad 90. Jeżeli twardość zmierzona za pomocą twardościomierza typu D jest mniejsza niż 20, twardość należy oznaczać twardościomierzem typu A.

no niby rozumiem ale nie rozumiem, , do tematu, team bonesa jeździ na kołach bonesa, team spitfire jeździ na kołach spitfire, itd.

Napisane Jul 22, 2012, 10:56 pm
Ciekawe decki Sprzęt totek12 20 1
curisco

curisco
W zestawie grip krajowy -GRATIS !!!    hmmm.... grip krajowy ? okej

Napisane Jul 16, 2012, 1:34 pm
Gdzie się patrzeć przy robieniu ollie na coś lub z czegoś Pozostałe Pitroxxx 3 1
curisco

curisco
Zamknij oczy nie będziesz miał problemu

Napisane Jul 10, 2012, 8:41 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>