Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Nazwa dla Teamu Deskorolkowego! Pozostałe kacper199616 13 1
koszulowy

koszulowy
Possed to Skate?

Napisane Jan 13, 2013, 10:17 am
Co myslicie o marihuanie? Hydepark Ygrek 2067 2
koszulowy

koszulowy
kakalarz powiedział(a):
koszulowy powiedział(a):
Prawda jest taka, że jeżeli marihuana byłą by w pełni legalna i sprzedawana w coffe shopach, to nikomu nie chciało by się sięgać po nic grubszego ( co jest ogólnym blefem, bo ja paląc biernie 2 lata nigdy nie poczułem takiego pociągu ) ponieważ w gramie dostawalibyśmy nie 6-8 bic, tylko normalna rynkową czternastkę oraz nikt nie chciałby niepotrzebnego przypału, skoro moze się zbakać na pełnym legalu. Nie byłoby by to moczone w jakimś kurestwie ani nie dosypywaliby żadnych innych substancji, tylko mielibyśmy 100% susz konopi indyjskiej. A to, że cały czas nie jest legalna prowadzi do takich nielicznych sytuacji, w których właśnie z powodu że to, co dostajemy od dilerów, nie jest w 100% marihuaną, zaczynają sięgać po coś innego. A gdyby byłą to czysta Maria, nie byłoby takich kłopotów, nie sądzicie ?

jesteście aż tak głupi, że nikt nawet nie pierdnął w stronę najbardziej trafnego postu w tym temacie.

No właściwie chciałbym usłyszeć opinie na ten temat, bo myślę, że wszystko jest dla ludzi i nie powinno się tego zabraniać, a to, że marihuana nie jest legalna niestety mija się z celem.

Napisane Oct 16, 2012, 7:02 pm
koszulowy

koszulowy
Prawda jest taka, że jeżeli marihuana byłą by w pełni legalna i sprzedawana w coffe shopach, to nikomu nie chciało by się sięgać po nic grubszego ( co jest ogólnym blefem, bo ja paląc biernie 2 lata nigdy nie poczułem takiego pociągu ) ponieważ w gramie dostawalibyśmy nie 6-8 bic, tylko normalna rynkową czternastkę oraz nikt nie chciałby niepotrzebnego przypału, skoro moze się zbakać na pełnym legalu. Nie byłoby by to moczone w jakimś kurestwie ani nie dosypywaliby żadnych innych substancji, tylko mielibyśmy 100% susz konopi indyjskiej. A to, że cały czas nie jest legalna prowadzi do takich nielicznych sytuacji, w których właśnie z powodu że to, co dostajemy od dilerów, nie jest w 100% marihuaną, zaczynają sięgać po coś innego. A gdyby byłą to czysta Maria, nie byłoby takich kłopotów, nie sądzicie ?

Napisane Sep 17, 2012, 2:09 pm
"Gimbus" znaczy że młodsi nigdy racji nie mają? Hydepark pagus97 29 2
koszulowy

koszulowy
Wszystko co elektroniczne dla mnie nie jest muzyką, a wiec wrzucam to do jednego worka zwanego TECHNO, no bo od tego chyba wszystko się zaczęło. A jeżeli nie, to i tak zdania nie zmienię, muzyką nazywamy dźwięki wydobywane za pomocą instrumentów, a nie jakieś komputerowe programy do robienia szitu. A wy i tak będziecie to nazywać muzyką gimbusy.

Napisane Oct 7, 2012, 12:00 am
koszulowy

koszulowy
Gimbus w moich oczach - Gimnazjalista (rzadziej podstawówka bądź szkoła średnia) który nosi drogie Nike, najczęściej Air Maxy, słucha Sulinów i inych BROwarów czy Pezetów, tzw rapsy, twierdzi, żę wie o nich wszystko, nosi zaś rurki, bo przecież to jest modne i h*j że słucha rapu, bluzy najczęściej marki SSG ( Styl Szalonego Gimbusa ) bądź RPK, ewentualnie jakiegoś innego aktualnie popularnego rapera. Zdarzają się też tacy którzy podaja się za fanów "rocka", ale słuchają tylko 2 piosenek Nirvany i 3 piosenek Gunsów, koneserzy, znają po jednej piosence z repertuaru Pink Floyd'u oraz Led Zeppelina. Normą jest to że nie noszą glanów czy długich rozpuszczonych włosów,tylko fryzurki a'la Bieber i nie maja nic do techno imprez. Dla obu tych warstw gimbiarskich charakterystyczną cechą jest to, że 114% ich życia towarzyskiego prowadzone jest na fejsbuku.

To jest moje skromne zdanie.

Napisane Oct 6, 2012, 9:57 pm
Vans Buty pitr 588 1
koszulowy

koszulowy
To kupujcie klasyczne modele, takie są najlepsze :D

Napisane Sep 19, 2012, 4:37 pm
Jaki rozmiar desi lubicie? Pozostałe janniem2 25 1
koszulowy

koszulowy
8.0 zapałka jak dla mnie, 8.25 - 8.5 sie nadaje idealnie, a wszystko poniżej 8.0 nie zdatne do jazdy >.< Ale to tylko moje zdanie, przepraszam jak kogoś uraziłem ;)

Napisane Sep 17, 2012, 2:13 pm
Pomóż mi Uciec na Pitcairn Hydepark rychu911 71 1
koszulowy

koszulowy
Jak tam popłyniecie to szacuneczek :D

Napisane Sep 15, 2012, 7:48 pm
Jakie buty na deskorolkę. Co wybrać? Co kupić? Sprzęt element181 367 1
koszulowy

koszulowy
Ja kupiłem Globe Encore 2 i są całkiem spoko, dobrze z papierem współpracują, pewnie potrzymają dłuzej niż Emericzki, ale jeżeli chodzi o wygodę to wybrałbym Emerice :)

Napisane Sep 15, 2012, 7:33 am
Trucki Nervous ! Sprzęt koszulowy 10 1
koszulowy

koszulowy
Siemano !
Czy miał ktoś kiedyś styczność z trackami Nervousa ? Nie łamią się jak zapałki ? Dobrze się jeździ ?

Prosiłbym o opinie tych, którzy je posiadają, posiadali, a nie znawców z obrazka ;)

Napisane Aug 20, 2012, 10:17 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>