Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Wiara -To w co wierzymy ,dlaczego.... Hydepark Kropas2 723 2
koszulowy

koszulowy
danlancher powiedział(a):
koszulowy powiedział(a):
To wszystko *****ły. Powiedzcie mi, czemu mam niby wierzyc, skoro juz z 4 lata sie nie modle i w ogóle, a moje życie jest coraz lepsze. Sram na kościół, a jakoś wywalczyłem wiele rzeczy w swoim życiu. Nie choruje w ogóle, a moi wierzący znajomi pomimo swojej wielkiej wiary chorują ciągle. Pale, pije, czasem coś zieleńszego a jest mi dobrze. Moi wierzący znajomi tego nie robią a i tak chorują. A więc nawet jeżeli istnieje, to szczerze mówiąc i tak bym nie wierzył, bo w niczym to nie pomaga, można żyć bez tego i koniec kropka. I proszę mi tu nie przemawiać o jakichś prawdach katolicyzmu, bo teorytycznie przeczytałem całą biblię, jestem lektorem od 3 lat i kończę z tym, bo w żaden sposób to nie pomogło mi w zakorzenieniu mojej wiary. Bierzmowanie przyjmę, bo jest to świstek, dzięki któremu będę mógł kiedyś ożenić się z katoliczką bezproblemowo, bo i tak nikt nie nadzoruje tego, czy chodzi się do kościoła czy nie.

Po co ci slub koscielny skoro srasz na kosciol? Chcesz poslubic chorujaca katoliczke?

Nie wiem co mi życie przyniesie, lepiej się ubezpieczyć :)

Napisane Jun 16, 2012, 11:17 pm
koszulowy

koszulowy
To wszystko pierdoły. Powiedzcie mi, czemu mam niby wierzyc, skoro juz z 4 lata sie nie modle i w ogóle, a moje życie jest coraz lepsze. Sram na kościół, a jakoś wywalczyłem wiele rzeczy w swoim życiu. Nie choruje w ogóle, a moi wierzący znajomi pomimo swojej wielkiej wiary chorują ciągle. Pale, pije, czasem coś zieleńszego a jest mi dobrze. Moi wierzący znajomi tego nie robią a i tak chorują. A więc nawet jeżeli istnieje, to szczerze mówiąc i tak bym nie wierzył, bo w niczym to nie pomaga, można żyć bez tego i koniec kropka. I proszę mi tu nie przemawiać o jakichś prawdach katolicyzmu, bo teorytycznie przeczytałem całą biblię, jestem lektorem od 3 lat i kończę z tym, bo w żaden sposób to nie pomogło mi w zakorzenieniu mojej wiary. Bierzmowanie przyjmę, bo jest to świstek, dzięki któremu będę mógł kiedyś ożenić się z katoliczką bezproblemowo, bo i tak nikt nie nadzoruje tego, czy chodzi się do kościoła czy nie.

Napisane Jun 16, 2012, 12:32 pm
Dzień deskorolki 2012 (21 czerwca 2012) Pozostałe Kroolik78 9 1
koszulowy

koszulowy
Toć macie tych Dabovów, pewnie coś skołują.
I jak juz jestem w tym temacie, to ogłaszam, że w Toruniu na Dzień Deski na pewno będzie premiera filmu "Neither here nor there" :) Tu macie, co pisze o tym na fejsie autor tegoż właśnie filmu:

Witam serdecznie,

Chciałbym poinformować a tym samym serdecznie zaprosić na premiere mojego filmu deskorolkowego „Neither here nor there“ (Ani tu, ani tam), która odbędzie się 21 czerwca 2012 o godzinie 19:00 w Kinie Centrum, CSW w Toruniu, z okazji Międzynarodowego Dnia Deskorolki - Go Skateboarding Day.

„Nieodłącznym elementem deskorolki jest przemieszczanie się w przestrzeni nie tylko w sensie fizycznym, ale także geograficznym. Odkrywaniu kolejnych miejscówek pośród betonowej dżungli, towarzyszy rownież proces przeobrażania myśli w czyn, co w konsekwencji nie zawsze staje się aktywnością akceptowalną społecznie. Z drugiej strony sam proces filmowania deskorolki jest bardzo bliski dziennikarskiemu stylowi uchwycania rzeczywistości. Filmowanie, często nieplanowane, spontaniczne może przerodzić się w ciągłą batalie filmowca i deskorolkowca, aby po kolejnych próbach, ujęciach uchwycić zaplanowany wcześniej trick. W konsekwencji dopiero montaż staje się procesem interpretacji zebranych materiałów a tym samym kreacją całego obrazu. „

Wystepują: Sebastian Zeleśkiewicz, Marcin Niedźwiecki, Łukasz Szymczak, Bartek Śladewski, Bartek Grzelecki, Michał Krawczyk, Andrzej Skrobański, Janek Skręt, Tomek Rokicki, Tomek Torbiarczyk, Tomek Milewski, Tomek Lipiec, Wojtek Karczmarz, Tomek Szymański, Michał Przybyłowicz, Kuba Perzyna. Tomek Kotrych, Bartek Grzelecki Arthur Biass, Ed Yeadon, Fred Pellenq, Arthur Derrin, Victor Alexsander, Daniel Skrobol, Tony Marshall, Łukasz Jackiewicz, Kuba Linowski, Dominik Gatniejewski, Teague Hastings, Michał Zakrzewski, Tomasz Cichecki, Amadeusz Jóźwiak, Greg Conroy, Mikołaj Wrzecionkowski, Cooper Wilt, Radek Łukasiewicz

REC | Toruń | Poznań | Gdańsk | Berlin | Barcelona | Londyn | Dublin | Ateny | Rehoboth Beach | Washington DC | Philadelphia | Los Angeles | STOP

Z pozdrowieniami,

Amadeusz Jóźwiak
Autor filmu „Neither here nor there“ (Ani tu, ani tam)
www.amadeuszjozwiak.com
www.talesofturmoil.com

TRAILER http://vimeo.com/43034791

Rozpoczęcie seansu o godzinie 19.00 w dniu 21.06.2012 :D

Jak się dowiem jeszcze o czymś więcej, to napiszę tutaj :>

Napisane Jun 14, 2012, 7:03 pm
Lsd a grzyby Hydepark adams92 73 2
koszulowy

koszulowy
Kamień z serca :D

Napisane Jun 14, 2012, 12:47 pm
koszulowy

koszulowy
Ej, a czy to prawda, że grzyby działają tylko raz ? Bo słyszałem taki pogląd, ale jako, że jeszcze nie brałem grzybków, jestem ciekawy czy to prawda :D

Napisane Jun 14, 2012, 8:20 am
Budowa Bowla ! Miejscówki Wojtys1997 7 2
koszulowy

koszulowy
Chodzi ci o coping ? Po prostu smarujesz betonem u góry i nakładasz na to rurkę tak, aby sie przykleiła. I przy okazji wycierasz z niej resztki betonu w miejscu, na którym będziesz trzaskał zajawkowe tricki :> A co do siatki to prawda, o niebo lepiej :>

I do ptaka3467189461 : Z tych twoich cegieł wychodzi straszna lipa, bo kąt jest albo za stromy, albo za mały. A jak sobie wytniesz ze sklejeczki albo przynajmniej z desek to kąt jest odpowiedni :D Z resztą niedługo będę budował betonową minirampę to nagram jak to robię i wtedy zobaczysz jak to wychodzi :D

Napisane Jun 11, 2012, 10:36 pm
koszulowy

koszulowy
Robisz tak.
Zrób taki jakby kwadrat 7 na 3,5 z cegieł, pustaków, łotewer. Następnie usyp z gruzu takie jakby zjazdy przy ściankach. Sypiesz tak, jak ci odpowiada, jaki chciałbyś mieć kąt w tym bowlu. Kupujesz w h*j cementu, piasku, wody i rozrabiasz. Następnie zalewasz ten gruz, gładzisz tak aby ścianki miały idealnie gładki kształt. Można też spróbować w trudniejszej i bardziej kosztownej wersji, tzn. Zrobić sklejkową konstrukcję/szkielet bowla, a następnie zalać to cementem. Wtedy bowl wychodzi lepszy, ale trzeba mieć sporo hajsu :>

Napisane Jun 10, 2012, 12:47 pm
Jakie buty na deskorolkę. Co wybrać? Co kupić? Sprzęt element181 367 2
koszulowy

koszulowy
Jak buty na deske to oczywiście C1RCA i jeszcze jak gdzieś wychaczysz, to Adio modele z 2009/2010 roku, buty naprawdę kozak, podeszwa miszcz. A te Esy też fajne, ale nie wiem, czy by na desce długo wytrzymały :/

Napisane Jun 10, 2012, 1:05 pm
koszulowy

koszulowy
Myślę, że wytrzymałościowo podobnie, więc weź te, które bardziej Ci odpowiadają wyglądem :D

Napisane May 22, 2012, 8:00 pm
Budowanie skateparku Pozostałe OrDie 12 1
koszulowy

koszulowy
Ale na betonowych dobra zajawa, taki fajny klimacik :)

Napisane Jun 3, 2012, 12:11 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>