Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jazda bez trików. Tricki yellowSkate 176 1
koszulowy

koszulowy
Cóż, lubie tak popływać po ulicach, po downhillować, ale Ollie czy jakis niewinny pop lub flipek musi wpaść, to nieodłączna część moich przejazdów :D

Napisane May 19, 2012, 11:58 am
Widzieliście na żywca jakiegoś PRO'sa ? Pozostałe romek-ziomek 490 1
koszulowy

koszulowy
Nie czaję ludzi którzy naśmiewają sie z Polskiej sceny deskorolkowej. Przecież sami tu jeździcie, tu siadły wasze pierwsze tricki, na tych miejscówach przeżyłeś najlepsze chwile swojego życia. A teraz się z tego śmiejesz ? Jak takim wielkim kozakiem jesteś to won do USA, no przecież wszyscy jesteście tacy dobrzy. ŻAŁOSNE.

A co do Prosów, no możę nie do końca, to widziałem Piotrka Eberta, Aleksa Żerwego, Alberta Azjana, Piotrka Dabova ( koleś 989372% zajawki ) i pełno innych. Z Amerykańców czy innych nie widziałem żadnego. Ale jestem Polakiem i sam fakt tego, kogo widziałem, w pełni mnie satysfakcjonuje :D

Napisane May 19, 2012, 11:56 am
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie? Sprzęt Adi21 2369 1
koszulowy

koszulowy
Dołóż troche kasy i weź komplet World Intrudes, całkiem dobre na flat.

Napisane Apr 28, 2012, 10:07 am
Locals Skateboards manufacture Sprzęt CK 23 1
koszulowy

koszulowy
A ile już masz ten blacik ? I pytanko, czy twój był polakierowany ?

Napisane Apr 23, 2012, 10:26 pm
Oryginalne ubrania Hydepark Robels 300 1
koszulowy

koszulowy
Powiem tak :
Do czasu gdy kupowałem w Cropach i innych sieciówach spodnie zmieniałem średnio co 2 miesiące ( a tylko w nich chodziłem, przecierały się i w ogóle ). Teraz kupiłem sobie kilka spodni z lumpa ( rurki ) i noszę je na deske i do chodzenia i zero przetarć czy coś w tym stylu, więc jeśli chodzi o sieciówy to nie kupujcie tam spodni ! A co do marek typu Malita, Fenix czy chociażby DC to się nie wypowiem, bo nigdy nie miałem, ponieważ chodzę tylko w rurkach, a z tego co widziałem, to takie markowe rury kosztują 200 - 300 złotych, więc dziękuję bardzo :/

Napisane Apr 15, 2012, 5:43 pm
Sieciówki Ubrania orson91 16 1
koszulowy

koszulowy
ciastuss powiedział(a):
koszulowy powiedział(a):
osobiście wolę kupować rzeczy jakiś firm deskorolkowych, bo i tak na to samo wyjdzie, a ty jeszcze będziesz miał + 50 do zajawki :D

eeeee?

Zajawka z tego, że wsparłeś jakąś firmę deskorolkową, że pomagasz jej w rozwijaniu się. Nie wiem jak was, ale mi taki zakup daję większą satysfakcję :] No chyba że ty nie w temacie ;) Ale czaję jak to odebrałaś, że jestem pozer itp.

Napisane Apr 9, 2012, 10:40 pm
Krzywy Blat Z Firmy CLAN Sprzęt gendares 11 2
koszulowy

koszulowy
dwa miesiące to normalny czas na deske w sezonie

Napisane Apr 9, 2012, 12:29 pm
koszulowy

koszulowy
banda złodziei deskorlskich decydentów

a tak na serio to do reklamacji, muszą przyjąć.

Napisane Apr 8, 2012, 9:32 pm
Złamania Pozostałe Matsk8 230 1
koszulowy

koszulowy
Jednego dnia napieprzałem na 4 metrowym quaterze i trzaskałem rocka i nic mi się nie stało, a zachciało mi się zrobić przejazd na płaskim i sobie zbiłem kostkę przy flipie na flacie, dwa tygodnie kulałem jak trędowaty >.

Napisane Apr 7, 2012, 12:33 am
Pozerzy w waszym mieście Pozostałe Krzychu963 67 1
koszulowy

koszulowy
U mnie w szkole jest frajer który wozi się w Vansach, deskę zabiera tylko wtedy jak jedzie do miasta i w dodatku próbuję nam sie przypodobać chwaląc sie czego to on nie zrobił w ' Skate 3 " -.-

Maksymalnie wkur**ający koleś. To właśnie ten koleś jest typowym pozerem. Taki lamus że aż żal.

Napisane Apr 7, 2012, 12:07 am
<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>