Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
zBUTowani Buty jamie_thomas 16604 1
wycior1515

wycior1515
Siemka kupiłbym jakies najki za kostke za max 200 zł niekonecznie najki ale musza byc na kostke. Chetnie wezme jakies czerwone, niebieskie, turkusowe ale nie pogardze innymi.

Napisane Aug 12, 2011, 8:30 am
Paraliż sennny Hydepark Sewer 23 1
wycior1515

wycior1515
Quba007 powiedział(a):
lampard169 powiedział(a):
A tutaj ciekawostka, podczas snu jest się częściowo sparaliżowanym.

nie częściowo, tylko po prostu jesteś - umownie nazwijmy - sparaliżowany. Dosyć logiczne, umysł nakłada na ciało coś w rodzaju klatki, inaczej śniąc że jesteś zawodowym tancerzem break'a obudziłbyś się z połamanym kręgosłupem na środku pokoju.

Jest to poprostu wynik tego ze podczas snu organizm rozluznia wszystkie miesnie, dlatego czasami po snie nie mozesz mocno scisnąc reki w piesc.

Napisane Aug 12, 2011, 7:51 am
Dowcipy Humor me4891 572 1
wycior1515

wycior1515
Facet żył na bezludnej wyspie. Miał tam wszystko. Jedzenie, picie, dach nad głową, brakowało mu jednak kobiety. 50 metrów od jego wyspy była druga wyspa, pełna pięknych, wyuzdanych kobiet.
Co dzień wieczorem obserwował je gdy wyczyniały harce rodem z Lesbos. A one przywoływały go, a on nie mógł płynąć, gdyż akurat w tym miejscu zawsze roiło się od rekinów... A życie było mu milsze niż sex...
Pewnego dnia, gdy siedział sobie na brzegu, obserwując kobiety z drugiej wyspy, podeszła do niego złota żabka.
- Cześć, mówi. Jestem złota żabka. Mogę spełnić Twe jedno życzenie. Jedno i tylko jedno. Zastanów się dobrze, bo szansę masz jedyną i ostatnią.
Gość się popatrzył i mówi:
- Jebnij mi tu proszę mostek!
Na to żabka stając na tylnych łapkach, wyginając się do tyłu:
- Toś qrrwwwa wydumał....

Blondynka siedzi z koleżanką w domu. Nagle dzwoni telefon. Dziewczyna rozmawia przez chwilę, a po odłożeniu słuchawki zaczyna histerycznie płakać.
– Kto to dzwonił? Co się stało? - pyta koleżanka.
– Mama dzwoniła, zmarł mój ojciec... - ryczy blondynka.
Po chwili znów dzwoni telefon. Po rozmowie blondynka zanosi się płaczem powtórnie.
- Dzwonił mój brat, jego ojciec też nie żyje...

Na budowie słychać okrzyk:
- Franek, podaj k*rwa tą cegłę!
Przechodzący ksiądz zwraca uwagę:
- Może tak delikatniej...
- Dobra - Franek, podaj k*rwa cegiełkę!

:band::band::band::band::band::band::band:

Napisane Aug 8, 2011, 2:30 pm
[Rock itp.] Oceń Utwór którego słucha osoba wyżej Rock / Metal bart2208 1011 1
wycior1515

wycior1515
mmm  6/10

jeden z wielu zajedwabistych piosenek tenacious d
pozdro dla tych co ogladali "the pick of destiny" :thumbsup:

Napisane Aug 8, 2011, 11:52 am
Łożyska Rush Sprzęt Pepsko 4 1
wycior1515

wycior1515
mi w malitach ab 9 osłonki odpadły po o,5 h jazdy  :)

a koledzy to z przyszłości rozumiem?

Napisane Aug 3, 2011, 10:16 am
[bmx]Trzeszczące korby Techniczne wycior1515 7 3
wycior1515

wycior1515
ooo dzieki opik, faktycznie zebatka w piachu juz ok, prawie nie słychac jak sie jedzie.

Ikona posta Napisane Aug 3, 2011, 9:49 am
wycior1515

wycior1515
ok juz chyba lepiej bo ciszej, bede informował na bierząco.
a rozkrecał go na razie nie bede.

Napisane Aug 1, 2011, 5:57 pm
wycior1515

wycior1515
Hej, wlasnie dostałem mojego 1 bmxa [stolen sinner] po zlozeniu go od razu poszedłem polatać. Zauwazyłem ze gdy pedałuje z suportu dobiega trzeszczenie jakby dostał sie tam piasek. nie wiem co z tym zrobic, pomóżcie, z góry dzieki...

Ikona posta Napisane Aug 1, 2011, 2:35 pm
Naprawa podeszwy w butach Sprzęt Zamek3 37 1
wycior1515

wycior1515
Zamek3 powiedział(a):
master9017 powiedział(a):
Aha no to jeśli tak to ratuj je jak się tylko da. Jak już chcesz kleić to tylko specjalnym klejem do gumy i nie żaden Shoe Goo bo tego używa się gdy widać że podeszwa się kończy a nie po fakcie gdy jest już w niej dziura. Pozdro.

Mam klej Falco poliuretanowy (zerknij w google), to jest szewski klej do butów, łączy gumę z innymi materiałami i dałem go na podeszwę jeszcze zanim była dziura na wylot i gówno, nic nie dało. Klej zszedł po paru godzinach jazdy. Nie macie sposobu na ratowanie podeszwy?
A tak nawiasem rozwala mnie jak goscie na anderze piszą, że jakieś etnies, es czy cropp trzymają im pół roku...To normalni ludzie są?

nie wiem czy jestem normalny ale mi moje zielone dc trzymaja 6miechow

Napisane Aug 1, 2011, 2:18 pm
[bmx] Który rower wybrać? Sprzęt sysiek 15 1
wycior1515

wycior1515
A poza four caratem który z nich najlepszy??

Napisane Jul 26, 2011, 2:03 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>