Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Prawo jazdy. Hydepark mmatt 64 1
skaterka91

skaterka91
Ja zdawałam na prawko juz 4 razy i jak narazie bez powodzenia, ale to przez to ze mam meeega pecha. Idąc na kurs umiałam juz dawno jeździć, nawet czasami jeździłam po normalnych drogach. Za pierwszym razem stres jest najmniejszy, za każdym kolejnym jest coraz gorzej(przynajmniej u mnie). Zgubne jest też to, że za dobrze czuję się za kierownicą- raz egzaminator mi powiedział że jestem zbyt pewna siebie, juz wiedziałam że będzie chciał mnie oblać ;/ ale co zrobić jak 'za kółkiem" czuje sie naprawde dobrze i od zawsze ciagnelo do samochodu. A jazdy "elką" wspominam bardzo dobrze, fajny instruktor, dużo śmiechu, czas bardzo dobrze spędzony. A co do odwołań itp. to kłócenie sie z egzaminatorem nic nie da, on i tak wie lepiej...
Cytuj:
dziwka 
Renault Clio z 'L' na dachu wyciąga 140. 

A Fiat Panda 130 i ani kilometra wiecej :(

Napisane Jun 24, 2010, 12:12 am
Praca sezonowa .... Hydepark guumiis 109 1
skaterka91

skaterka91
ja uważam,ze taka praca to dobry sposob na uniezalenienie sie i zarobienie wlasnych pieniedzy na cos o czym marzymy. Ja juz pracowalm jak mialam 13 czy 14 lat i zarobilam sporo,ale to bylo w Danii..niestety w kraju biora od 18 lat,rzadko np.od 16 wiec nie ma takiej mozliwosci:( no i zarobki niskie. Najlepiej jechac w jakies pewne miejsce za granice

Napisane Mar 21, 2008, 10:53 pm
Łyżwy! Extreme artursdz 113 1
skaterka91

skaterka91
Oczywiście że jeżdze xD i trick'uje jak sie da..w końcu łyzwy troche podobne do rolek

Napisane Feb 22, 2008, 7:59 pm
basket Extreme 5element 100 1
skaterka91

skaterka91
Ja wole oczywiscie streeta ;) a gram w szkolnej drużynie hee xD

Napisane Feb 22, 2008, 7:55 pm
Baseball, Rugby, Polo i inne mało znane sporty Extreme nowajakosc 21 1
skaterka91

skaterka91
Ja kiedys ( teraz tez) chcialam grac w baseball, ale nie miałam takiej możliwości :( wciągneło mnie po grze na 'podworku' xD a na wf w gimnazjum probowałysmy grac w rugby, ale niestety dziewczyny byly zbyt delikatne ;/

Napisane Feb 22, 2008, 7:51 pm
TE DNI w roku Hydepark blizzard1 380 1
skaterka91

skaterka91
Sylwester xD --> mega impreza
koncerty w miesci--> tez niezła impreza i mzna ludzi poznac
mecze Wisełki-->uwielbiam ten klimat
WAKACJE--> nareszcie wolnosc ;D
dzień, w którym poznam tego jedynego
dni po zimie, kiedy można sobie pojezdzic :)
To tyle heh

Napisane Feb 19, 2008, 11:13 pm
Temat o wódce co by dopełnić nasz mały andegrandowy zbiór Hydepark FASTER 189 1
skaterka91

skaterka91
Sobieski najlepszy xD

Napisane Feb 19, 2008, 11:05 pm
[ sonda] zakaz palenia tak / nie Hydepark Zyga 99 1
skaterka91

skaterka91
To osobista sprawa każdego, jednak powinno byc wydzieone jakies miejsce bo tym niepalącym dym przeszkadza:| paloczowi to wszystko jedno gdzie zapali tylko niech liczy sie tez z innymi ludzmi którym to przeszkadza;/ takie moje zdanie..

Napisane Feb 18, 2008, 5:56 pm
Naznaczeni Hydepark sheenapunx 100 1
skaterka91

skaterka91
Jak mam czas i nie zapomne to ogladam. Według mnie program kozacki, fajnie sie patrzy na te rzeczy ale tylko patrzy bo jakby mi samej miało sie cos takiego przydarzyc to dziekuje ;) miłej jazdy bez upadków

Napisane Feb 18, 2008, 5:48 pm
Oczy! :) Hydepark Floydeq 479 1
skaterka91

skaterka91
Ja mam brązowe moim zdaniem najładniejsze, mają taka głebie xD ale u chłopaków lubie niebieskie oczka mm:)

Napisane Feb 18, 2008, 5:44 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>