Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Kamery w waszych szkołach Hydepark barkaw 290 1
skaterka91

skaterka91
U mnie w gimnazjum było duzo kamer, teraz w liceum tez są..ale co z tego jak i tak każdy robi co chce.. wiec nie ma sie czego bac :P

Napisane Feb 18, 2008, 5:41 pm
Strzelectwo Extreme michal92 66 1
skaterka91

skaterka91
Ja strzelam czasami z wiatrówki z tata. Jedziemy sobie do lasu i strzelamy to tarczy :P ogolnie mam takie zamilowania do strzelania :D

Napisane Oct 27, 2007, 1:43 pm
Sztuki walki, sporty walki Extreme pita2000 202 1
skaterka91

skaterka91
Ja trenowałam judo i byłam nawet w tym dobra-zawody w Danii xD Ale niestety musialam przejsc operacje i skonczyc z tym..jak dojde do siebie to pewnie wroce do tego, bo to fajny sport i duzo mi dal, mozna nabrac kondycji itp. Polecam

Napisane Oct 27, 2007, 1:38 pm
Piłka nożna. Extreme Bloodolej 362 1
skaterka91

skaterka91
[quote=Jozef360][quote=Bloodolej]Za jaką dróżyną jesteś ? ARKA GDYNIA ? LECH POZNAŃ ? CRACOVIA ? Ja jestem za ARKĄ GDYNIĄ i się z tego powodu cieszę B)

[color=blue]Uwaga! Zanim coś napiszesz - przeczytaj post nizej. RadaZ[/color][/quote]

WISŁA PŁOCK!!

A jeśli chodzi o piłkę to lubie grac, a przede wszystkim chodzic na mecze.(jesteśmy zawsze tam gdzie nasza wisełka gra) xD

Napisane Oct 27, 2007, 1:17 pm
rolki po kontuzji Pozostałe steefler 9 1
skaterka91

skaterka91
Uważam, ze mozesz jezdzic ale nie przemęczać sie za bardzo. Skoro rekreacyjnie chcesz jezdzic to problemow nie powinno byc. Tez mam problemy z kolanem i jezdze. Radze jednak uwazac na to kolano i jak zacznie bolec to przystopowac troche. Ozdrawiam i zycze milej jazdy :)

Napisane Jun 6, 2007, 9:17 pm
Bóle przeciążeniowe po ćwiczeniach w kolanie Pozostałe Psyhojogin 8 1
skaterka91

skaterka91
Mnie kolana bola juz od początku jazdy na rolkach;]Jak dla mne jeszcze nikt nie znalazł lekarstwa;byłam juz u kilku lekarzy,ale żaden nie znał niczego co mogłoby mi pomóc.Maście nie zawsze pomagają.Trzeba sie z tym po prostu pogodzić i żyć z tym:)Dla tych co udało im sie wyleczyc gratulaje!

Napisane Apr 15, 2006, 1:52 pm
Jeżeli jeździcie na streecie to wolicie se poskakać czy pogrindować ?? Pozostałe lszczecin 92 1
skaterka91

skaterka91
grindy i slidy, no poskakać też oczywiście. Mam tylko mały problem nie ma miejscówek;(;[

Napisane Mar 20, 2006, 12:19 pm
Skateparki w Płocku Pozostałe Grzybo 7 1
skaterka91

skaterka91
No niiestety nie ma nigdzie żadnej fajnej miejscówy,a co dopiero mówić o krytym skateparq!!!POwienni zainwestowac w cos takiego.Musimy sobie jakos radzić LoLo;]

Napisane Jan 25, 2006, 5:49 pm
Jakie rolki Sprzęt wildeath 18 1
skaterka91

skaterka91
Do takiej jazdy to dobre są jeszcze roxy.Dobra jeszcze to salomon.Większośc jest dobra oprócz tych z supermarketów za 100 zł lub mniej ;)

Ikona posta Napisane Jan 22, 2006, 1:03 pm
rolki+ciuchy Pozostałe Areeek 45 1
skaterka91

skaterka91
Ważne żeby było wygodnie.Ja osobiście wole luźniejsze ciuchy:D

Napisane Dec 17, 2005, 7:01 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>