Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
"Starzy" użytkownicy. Hydepark Boro92 112 2
berlinwood4

berlinwood4
wRiTer_Ka powiedział(a):
Nie zamulajcieee :D

dobrze proszę pani

Napisane Apr 29, 2020, 6:12 pm
berlinwood4

berlinwood4
czasami zajrzę, z przyzwyczajenia ;p

Napisane Oct 24, 2017, 5:27 pm
Mid 90s - film Hydepark Zyga 2 1
berlinwood4

berlinwood4
O chuj, dobrze to widzieć

Napisane Nov 7, 2018, 5:23 pm
ten portal umarł? Hydepark head 51 2
berlinwood4

berlinwood4
Oddajcie komunikator XDD

Napisane Apr 30, 2017, 9:00 pm
berlinwood4

berlinwood4
Jestem tu od 6 lat, wchodzę codziennie i sprawdzam co się dzieje. Głową muru nie rozwalisz, tym bardziej samemu.

Napisane Jan 8, 2017, 6:23 pm
Pjone - Wiem kim jestem Rap / Hip-Hop Pjone 2 1
berlinwood4

berlinwood4
XDD

Napisane Nov 2, 2016, 4:21 pm
Daje trupem Hydepark 666gosc666 22 2
berlinwood4

berlinwood4
wRiTer_Ka powiedział(a):
Pewien kolo o ksywie Zyga- stary kociarz bez wiekszych planow na jutro postanowil wyebac komunikator- i tym oto sposobem cala historia urok i zycie zaklete w tym malutkim okienku obumarlo niczym plod wewnatrz macicznie...nie pytajac nikogo o zdanie. No trudno...a pamietam jak 10lat temu sie tu zalogowalam po raz pierwszy...

Legenda?

Napisane Oct 11, 2016, 3:58 pm
berlinwood4

berlinwood4
Zyga powiedział(a):
berlinwood4 powiedział(a):
Zyga powiedział(a):

My się zestarzeliśmy i każdy ma jakieś inne zajęcia niż siedzenie na forum, a nowe dzieciaki mają już inny internet. Komentarze są na fejsie rozmowy na snapie zdjęcia na insta... na forum wchodzą ludzie szukający przez google odpowiedzi na pytania na które odpowiedzieliśmy już kiedyś ;)

To nie jest żadne usprawiedliwienie, wam nawet się nie chce odnowić komunikatora który był bardzo ważny na tym forum. Gdzie są te wszystkie osoby które siedziały tu codziennie?  Ale po co? Wyj*bane w ludzi, niech się tylko pieniążki robią. Najlepsze podejście, wiecie czego "my użytkownicy chcemy" ale nam tego nie dacie, chodź jest to banalnie proste. Tragediaaaa ;]

:huh:

Stary ander to właśnie ludzie. To oni dodają zdjęcia i to oni siedzą na forum i na komunikatorze.

Przecież nie wyłączyliśmy komunikatora po złości tylko dlatego, że nie nie był używany.

Nie do końca ludzie, z resztą, po co mam dyskutować skoro i tak to nic nie da. Przykre to troche..

Napisane Aug 2, 2016, 6:48 pm
Ochraniacze na rampie, ulicy Sprzęt Raszy 3 1
berlinwood4

berlinwood4
Raszy powiedział(a):
ELO. Wiele osób ma barierę psychiczną przed nowymi trikami. Wiele osób do przezwyciężenia tej bariery poleca ochraniacze. Oczywiście pojawiają się wpisy że tylko cieniasy je noszą. To samo z kaskiem... Więc większość obecnych gwiazd skatu podczas, która podczas swoich wyczynów je ubiera to tez cieniasy ;) co o tym myślicie. Kto co nosi lub nosił przy nauce?

Kask starczy, dawno nie słyszałem czegoś takiego że tylko cieniasy noszą, każdy powinien dbać o swoje bezpieczeństwo, to już od danej osoby zależy czy zacznie nosić ochraniacze bo po prostu się boi zrobić sobie "AŁKE", według mnie najważniejsza jest głowa. Szczególnie przy początkach, kiedy ktoś dopiero obchodzi się ze sprzętem, i uczy się po prostu jeździć.

Napisane Sep 12, 2016, 11:45 pm
Plan b 2016 Sprzęt Raszy 6 1
berlinwood4

berlinwood4
To co dla ciebie jest odpowiednie..

Napisane Sep 9, 2016, 5:43 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>