Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie? Sprzęt Adi21 2369 6
MixiU321

MixiU321
ArtiFo powiedział(a):
Jakie najlepsze trucki do deski Miniramp Big Kid 19cm/? Do 200złotych.

Nie ma takiego czegoś jak "lepsze traki do tego blatu" trzeba rozmiar tylko dopasować.:) A jeśli jakieś do 200zł to ventury (ale nie musisz na nie 200zł wydawać tylko 109 na vtrn.pl) Thundery za 200zł albo 209zł (nie znam żadnej strony gdzie jakaś promocja na nie jest:/) i Tensory po 199chyba albo Tensor Magnesium215zł (Te Tensory    są lżejsze od innych trucków o 11% i na prawie każdej stronie je kupisz, Tensory Magnesiumy są lżejsze o 25% jak chcesz jedne z najlżejszych trucków na świecie to dopłać te 15zł.:) Mam nadzieje, że pomogłem. :P

Ikona posta Napisane Dec 26, 2010, 11:40 am
MixiU321

MixiU321
I ja też chcę o coś spytać. ^^)
Na wiosnę zamierzam se kupić jakieś pierwsze moje porządne buty na deskę i nie wiem które lepsze:
http://pl.skate-europe.com/details/76601-buty_vans_promodel_dustin_dollin_model_dd_66.html
VS.
http://pl.skate-europe.com/details/78122-buty_fallen_model_regal_vlc.html
Gdybyście znali jakieś lepsze buty na rozmiar 40 albo 40,5 prosiłbym o link. :thinking:
I prosiłbym o odpowiedzi. :D

Ikona posta Napisane Dec 21, 2010, 3:07 pm
MixiU321

MixiU321
A więc tak.:)
Blat Miniramp 120zł
Trucki Venture 180zł (Jak się zna dobre ***** jest promocja na ventury, a te zwykłe ventury nie pokolorowane są po 150 chyba zł).
Kółka no nie wiem Nervous 79zł(obecnie mam fajne) albo Miniramp 70zł(o nich nic nie wiem xd)
No nie wiem.xd Mam Rush Bombers za 30zł zarąbiste na swoją cenę. Ale nie wiem jakie ci polecić bo nie chcę wprowadzać cię w błąd.;p

Napisane Dec 21, 2010, 2:57 pm
MixiU321

MixiU321
MrSkater powiedział(a):
Mam zamiar kupić sobie pierwszą deske wiec chce sie zapytac czy ta kombinacja bedzie dobra i przy okazji zapytac o ewentualne roznice pomiedzi firmami:

Blat: GOODWOOD  BLACKOUT  TWO TONE    ktore z tych blatow polecacie... czym sie roznia czy to tylko kwestia estetyki ?? I czy do tych blatow bedzie dodany GRIP ?

Trucki: ROMAN czy te trucki nadaja sie na poczatek ? Czy beda w komplecie montazowki i podkladki ? czy moze poczekac troche dluzej i kupic drozsze trucki ?

Kółka: BLACKOUT  AMBASSADORS  czy moze tez zaczekac i kupic drozsze ?

Łożyska: Czy mogą być z naszego sklepu skate-europe.com za 30zl czy musza byc jakies drozsze ?

Oczywiscie wszystko zamierzam kupic w naszym sketeshopie skate-europe.com . Z gory sorry za moje błędy ortograficzne (jestem dyslektykiem;)) No i wielkie dzieki za pomoc

Nie jestem pewien, ale dużo ludzi mówi, że z tych za 109zł najlepsze są Blackouty, a co do gripu powninno być napisane gdzieś Grip free, albo po polsku dodajemy grip(albo coś w tym stylu):)

Trucki: Roman Empire ponoć jak się niema kasy to najlepsze na początek, ale moim zdaniem jak chcesz coś dobrego, ale nadal nie drogiego to dozbieraj 30zł i kup se Industrial albo Blackouty.:p
Kółka: Tak napisane jest na skate-europe-Specjalnie dla Was, Skate-Europe.com wprowadził bardzo tanie i dobre jakościowo kółka do deskorolki. Firma: AMBASSADORS, twardość: 100A, cena: jedynie 69 zł! Chyba jak na początek idealne .:)

Łożyska:Jak za 30zł to jedynie będziesz miał Rushe abec3,Rushe Bombersy i Mafie abec3. Z tych wszystkich chyba najlepsze (moim zdaniem są Bombersy;p). A jak chcesz dopłacić to dopłac 10zł i będziesz miał Lucky JackPotsy (ponoć dobre).:)

Jak bym się pomylił proszę o poprawienie mnie.:)

Napisane Dec 19, 2010, 1:30 pm
MixiU321

MixiU321
MixiU321 powiedział(a):
Siemka.:)
Z ciekawości pytam.
Jakie łożyska lepsze Bones "red" abec 5 60zł(z takim płomykiem na obrazku i napiszem REDS) czy Shake Junt abec 7 80zł? :)

Prosiłbym o odpowiedzi. :thinking:

Napisane Dec 18, 2010, 3:06 pm
MixiU321

MixiU321
Siemka.:)
Z ciekawości pytam.
Jakie łożyska lepsze Bones "red" abec 5 60zł(z takim płomykiem na obrazku i napiszem REDS) czy Shake Junt abec 7 80zł? :)

Napisane Dec 17, 2010, 9:19 pm
Problem przy zakupie trucków Sprzęt skater55 10 1
MixiU321

MixiU321
20.3 cm chyba 5.00 to 19,5. :)

Napisane Dec 11, 2010, 8:45 pm
[sonda] Jakim stylem jeździcie? Pozostałe Zyga 579 2
MixiU321

MixiU321
skateordiexd powiedział(a):
MixiU321 powiedział(a):
Regular.;]
Wg. mnie lepsi skaterzy na regular jeżdżą np. Chris Cole, Rodney Mullen (jeździł), PJ Ladd i dużo, dużo więcej.:D

wyjdź jeśli nie znasz się .

No może przesadziłem z tym (i dużo,dużo więcej)xd
A o co chodzi, że się nie znam?:/ Chric Cole i PJ napewno są regular, a z Mullenem to nie mam 100% pewności, bo on dosyć często jeździ na switch.xd

Napisane Dec 10, 2010, 6:04 pm
MixiU321

MixiU321
Regular.;]
Wg. mnie lepsi skaterzy na regular jeżdżą np. Chris Cole, Rodney Mullen (jeździł), PJ Ladd i dużo, dużo więcej.:D

Napisane Dec 10, 2010, 5:24 pm
Co robić w zime ??? Pozostałe WMR2 79 1
MixiU321

MixiU321
Ej jest ktoś może z Stargardu i wie gdzie na desce można śmigać teraz? :stare:
Bo na razie co wypatrzałem to parking podziemny zodiaka :thinking: tylko trochę głośne echo jest jak decha o ziemię walnie. Jak by była jakaś inna lepsza miejscówka na zimę proszę o odpowiedzi. :)

Napisane Dec 10, 2010, 5:10 pm
<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 następna >>