Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
zBUTowani Buty jamie_thomas 16604 9
sakurasan

sakurasan
Orson nie wprowadzaj ludzi w błąd. Ciągle to powtarzasz a nie ma czegoś takiego, że jak buty kosztują mniej niż X$ to sie ich nie podrabia, nie raz widziałem podróby jakiś nawet tanich gówien, lepiej sie upewnić.

Napisane Feb 8, 2011, 11:18 am
sakurasan

sakurasan
jesteś fanem lakersów ? bo tak na codzień to nie widzi mi sie takie kolory nosić

Napisane Jan 30, 2011, 11:31 am
sakurasan

sakurasan
Są tacy co kupują rzeczy pod innych, byleby sie podobać ogółowi. Podobają sie Ci jakieś sniksy ? bierz je, ważne żebyś Ty czuł sie dobrze mając je na sobie. Czując sie dobrze w tym co masz na sobie jesteś pewniejszy siebie a jak wiadomo to pomaga.
Co do AJ II, FSM napisał, że jeden z gorszych a ja nie zgadzam sie z tym, miałem mieszane myśli póki nie kupiłem, na prawde fajnie wyglądają na nodze, szczególnie jak ktoś nosi szersze spodnie to polecam. Do grania to niezbyt mnie przekonują ale widziałem sporo grajków właśnie z tym modelu i może na boisku też sie sprawdzają. W każdym bądź razie szczególnie za taką niską cene to śmiało :)

Napisane Jan 29, 2011, 1:37 pm
sakurasan

sakurasan
BIERZ!!!! ja niestety musiałem kupić drożej ale nie żałuje

Napisane Jan 26, 2011, 5:50 pm
sakurasan

sakurasan
skąd on na to bierze hajs...?

Napisane Jan 25, 2011, 11:16 am
sakurasan

sakurasan
ja bym od razu odrzucił vandale, według mnie najsmuklejsze z tych 3 a w przeciwieństwie do adiego stawiam na dunki

Napisane Jan 18, 2011, 11:12 am
sakurasan

sakurasan
a to ciekawe chętnie sie dowiem kto grał w afach i dunkach

Napisane Jan 16, 2011, 8:27 pm
sakurasan

sakurasan
a w śród tych 10 par jest chociaż jedna stricte przeznaczona do gry w kosza ? jeżeli miałeś na nogach/grałeś w różnych modelach przeznaczonych do grania to możesz mówić o obeznaniu, nie porównuj butów na deske/do chodzenia/biegani/grania, każdy ma inną charakterystyke i nastawienie w budowie i zawartych elementach/materiałach i jak ze wszystkim, nawet najlepiej wyreklamowany but może sie rozpaść gdy jest szajsem nawet gdy ma milion pińcet systemów dlatego nie uogólniajmy. Ja tylko stwierdam z doświadczenia, że af'y to nie jest dobry but do grania chociażby ze względu na komfort, po godzinach na boisku brak dobrej amortyzacji daje w kość stawom i ogólnie stopom, zresztą nie oszukujmy sie to jest but który wprowadza niejako koszykówke na 'salony' ;)został stworzony w celu stylowego 'noszenia sie' na codzień.
Tak podsumowując  dobry but do grania musi zapewniać amortyzacje co pozwoli nam uniknąć przykrości z bolącymi stawami nóg a nawet kręgosłupa po godzinach na boisku no i oczywiście trzymanie stopy i w miare potrzeb kostki, są jeszcze różne mniejsze aspekty rónych modeli ale to kto sie interesuje ten wie co taki but może nam dać :)

Napisane Jan 16, 2011, 4:29 pm
sakurasan

sakurasan
@FSM, napisał kosmicznie wygodne więc raczej stawia je w czołówce "wygodnych butow do grania'', a takie one nie są, wystarczy jakiś model ze średniej półki by sie o tym porzekonał ;)

Napisane Jan 16, 2011, 12:57 pm
Kanapki Hydepark amba666 138 1
sakurasan

sakurasan
wrq powiedział(a):
Karas93 powiedział(a):
amba666 powiedział(a):
STEJKI! TYLKO STEJKI! A NIE JAKIEŚ KANAPECZKI!

Bo Stejki mają dużo białko i dzięki temu nie ma opie  rda  lania się.

za to jest marne poczucie humoru i niepoprawne sylabowanie.

aha

Napisane Jan 16, 2011, 6:07 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>