Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Dryblasy kradnący deski ;/ Pozostałe Krux 367 1
skandalouz

skandalouz
Owszem i nie moze tak byc wiec pokazcie ze siee nie boicie i jak cos to spier**lajcie a jak bedzie konieczne to bijcie deska w ryj i niech maja nauczke cfaniaki :D

Napisane Oct 2, 2010, 10:02 pm
WSRH Rap / Hip-Hop endo01 149 4
skandalouz

skandalouz
Naprwde zajebistaaaaaa plytka ale nic nie przebije  rezimu krwi

Napisane Oct 2, 2010, 7:23 pm
skandalouz

skandalouz
Adi21 powiedział(a):
bedzie gruby teledysk ^^) Slon chyba w Air Max 1 :)

skandalouz wystarczy ze na komunikatorku non stop glupoty pierdzielisz, tu sobie odpusc.

A gdzie w tym temacie widzisz zebym głupoty pierdzielił?
Raczej ty sobie odpusc te uwagi  ..

Napisane Sep 18, 2010, 11:43 pm
skandalouz

skandalouz
krycha03 powiedział(a):
skandalouz powiedział(a):
Adi21 powiedział(a):
krycha03 powiedział(a):
Jestem ciekaw co Słoń od*****ł z tym trzecim wymiarem na swojej płycie, no ale zobaczy się niedługo.

haha ja tez troche, ale mam nadzieje ze nic nie spieprzyl, bo na razie sie ani razu na nim nie zawiodlem ;)

Ja to samo, juz zamowilem preordera.
A sluchal ktos moze tego? :
Shellerini i Słoń - Wyższa Szkoła Robienia Hałasu (2008)

Chłopie *****a to podstawa jest. Przesłuchaj sobie WSRH, Chore Melodie, Unhuman no i czekaj teraz na swój pre-order.

Jakbym nie słyszał chopie ..
Tylko spytałem :)

Napisane Sep 18, 2010, 7:18 pm
skandalouz

skandalouz
Adi21 powiedział(a):
krycha03 powiedział(a):
Jestem ciekaw co Słoń od*****ł z tym trzecim wymiarem na swojej płycie, no ale zobaczy się niedługo.

haha ja tez troche, ale mam nadzieje ze nic nie spieprzyl, bo na razie sie ani razu na nim nie zawiodlem ;)

Ja to samo, juz zamowilem preordera.
A sluchal ktos moze tego? :
Shellerini i Słoń - Wyższa Szkoła Robienia Hałasu (2008)

Napisane Sep 18, 2010, 4:57 pm
Fight club Hydepark rychu911 134 3
skandalouz

skandalouz
dukatSB powiedział(a):
skandalouz powiedział(a):
rychu911 powiedział(a):
W tym temacie moge powiedzieć pare rzeczy, kiedyś po niemiłym zdarzneiu zaczalem nosic gaz i nosilem nieprzerwanie 2 lata ze sobą dopóki mi w Szwajcarii policja nie zabrała. Użyłem raz, uratowała mi dupsko i ostro napastników tym sponiewierałem. Nie ma nic wazniejszego niz zdrowie i bezpieczeństwo i mam wy***** na teksty w stylu że to dla kobiet, tyle że dresy nie maja pojęcia o honorze i sie samemu nie rzucają.

Co do Grzesieks, 2,3,5 bez znaczenia, uzyc gazu trzeba wiedziec jak i kiedy bo samo jego posiadanie nie starcza i tak trzeba mieć łeb na karku.

Masz racje, chociaz wole kastet i nosze xD

Spotkasz kiedyś kumatego typa naprzeciw siebie i zobaczysz ile ci da ten twój kastet.

Po za tym gnoje ktore koazacza po pijaku na osiedlu nie sa zbyt "KUMACI" i nie widze powodu zeby sie nie bronic kastetem :) Nie raz mi sie przydał choc mysle ze bym dal rade i bez niego

Napisane Sep 19, 2010, 3:12 pm
skandalouz

skandalouz
rychu911 powiedział(a):
W tym temacie moge powiedzieć pare rzeczy, kiedyś po niemiłym zdarzneiu zaczalem nosic gaz i nosilem nieprzerwanie 2 lata ze sobą dopóki mi w Szwajcarii policja nie zabrała. Użyłem raz, uratowała mi dupsko i ostro napastników tym sponiewierałem. Nie ma nic wazniejszego niz zdrowie i bezpieczeństwo i mam wy***** na teksty w stylu że to dla kobiet, tyle że dresy nie maja pojęcia o honorze i sie samemu nie rzucają.

Co do Grzesieks, 2,3,5 bez znaczenia, uzyc gazu trzeba wiedziec jak i kiedy bo samo jego posiadanie nie starcza i tak trzeba mieć łeb na karku.

Masz racje, chociaz wole kastet i nosze xD

Napisane Sep 19, 2010, 2:17 pm
skandalouz

skandalouz
Mialem kilka takich historyjek ..
Raz jak mialem 12 lat  typek w skejt parku powiedzial ze chce kupic deske. Umowilem sie z nim na drugi dzien przyszedl z jakims koksem ktory mi podstawil noz do gardla. Zabrali mi deske i telefon. Mało sie nie zesrałem .. :D

Ikona posta Napisane Sep 16, 2010, 8:50 pm
<< poprzednia 1 następna >>