Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
[snow] Jakie wiązania? Snowboard elmacio 61 1
waniowyy

waniowyy
Co sądzicie o rossignolach cage v2 ? Chce wiązania na street urban ale także na zwykły wypada na zwykły stok . Jestem otwarty na inne propozycje ale bez przesady z ceną myśle że do 500 zł

Napisane Oct 1, 2011, 11:30 am
[snow] Jaka deska? Snowboard elmacio 387 1
waniowyy

waniowyy
Co sądzicie o nitro swindle ? potrzebuje deski do na ktorej pojezdze w miescie nie bedzie latwa w zaoraniu ale także czasem lubie pojeździć na zwykłych stokach . Czy ta deska da rade w tym i w tym ?

Napisane Oct 1, 2011, 11:27 am
Moje deski Sprzęt krolikmp3 33 1
waniowyy

waniowyy
Myśle że takimi kłótniami nikt nie dostanie blatu na testy . hahaha powodzenia ; )

Napisane Sep 12, 2011, 4:03 pm
[Stery] podkładka Sprzęt waniowyy 8 4
waniowyy

waniowyy
Za bardzo skąplikowane zdanie nieogarniam .

Napisane Jul 14, 2011, 5:55 pm
waniowyy

waniowyy
Mam kolege ktory wszystko mi zawsze robił to jutro ogarniemy coś  tym . Czy jazda z luzami coś może uszkodzić ? Dzisiaj z tymi luzami robiłem stairgapy i troche sie boje o stery i rame .

Napisane Jul 12, 2011, 1:08 am
waniowyy

waniowyy
Nie spisz jeszcze :D
Też myślałem że skręciłem za mocno ale jak poluzowałem to luzy były albo luzy , albo jazda prosto :D . Jeździłem pare dni z luzami po czym miałem wypadek i zaryłem przodem o ziemię więc stery dostały i tak strzała nie wiem jak z sterówką ale chyba kupie nowe stery .

Napisane Jul 11, 2011, 1:58 am
waniowyy

waniowyy
Przy wymianie amortyzatora okazało sie że sterówka jest troszku zakrótka więc nie dawałem podkładek dystansowych . Skręciłem stery ( kulkowe ) tak żeby nie było luzów po czym zauważyłem , że kierownica ledwo sie kręci . Gdzieś wyczytałem że mostek nie może leżeć bezpośrednio na sterach nie wiem ile w tym prawdy więc prosze was o pomoc . Jak to prawda to malutka podkładeczka np. 3mm. powinna załatwić sprawę ?

Napisane Jul 11, 2011, 12:26 am
Czy Policja czepia się że "nie macie obowiązkowego wyposażenia na rowerze"? Pozostałe wycior1515 15 1
waniowyy

waniowyy
Mi 2 razy spuścili powietrze z dętki :/ raz jak jeździłem tam gdzie niby nie można a 2 raz to za brak odblasków i lampy . Przy 2 razie policjant  nie mógł spuscic mi powietrza wiec jego kolega powiedzial " A przestrzelic ci to koło  ? "  .
Ale nigdy nie dostałem mandatu a u nas soki pozwalają jezdzic :D nigdy nie mialem  problemów .

Napisane Jun 30, 2011, 10:18 pm
[mtb] Unibike Underground Zone II hamulce Sprzęt apcml 3 1
waniowyy

waniowyy
dot4 albo a1 chyba ale to jak masz kasy wiecej . A co do dota to w motoryzacyjnych kupisz .

Napisane Jun 22, 2011, 12:39 am
[Legnica i okolice] Gdzie ? Miejscówki waniowyy 1 1
waniowyy

waniowyy
Gdzie jezdzicie w okolicach L-cy na northshorach ( chyba zle napisalem ) albo torach do 4x i dirtu ?

Napisane Jun 17, 2011, 2:31 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>