Załóż konto lupa Szukaj pomoc Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Pokaż swoje rolki Sprzęt sk8spinacz 151 4
gienekHC

gienekHC
Jak będę pewny że nie znudzi mi się jeżdżenie po kilku miesiącach to pewnie z czasem kupie lepszy sprzęt. Inwestowanie w drogie rolki z tą niepewnością jest bez sensu.

Napisane Sep 26, 2010, 6:46 pm
gienekHC

gienekHC
HulajnogaFun powiedział(a):
Kupiłeś gówno, za 100 zł mniej niż ty za nie dałeś ja kupiłem USD throne :)

Jak już wcześniej pisałem, "Dają rade"

Napisane Sep 22, 2010, 7:21 pm
gienekHC

gienekHC
Spoko panowie, jak narazie dają rade. Jako że miałem długą przerwe w tej zabawie, nie chciałem kupować odrazu sprzętu z górnej półki. Są to moje pierwsze agressivy. Także sami wiecie. Pozdro.

Napisane Sep 22, 2010, 8:31 am
gienekHC

gienekHC
http://www.ppe.pl/pliki/galeria/530x650_7806.jpg
A ja śmigam na takich roleczkach. Są świetne. (Fota z neta, bo nie mam jak obcykać własnych. Zostały się u panny)

Napisane Sep 20, 2010, 3:40 pm
Filmy o rolkach Filmy - dyskusje joker14 13 1
gienekHC

gienekHC
Sie ma, ma ktoś może jakieś namiary na film "DEGENERACI"? Z tego co pamiętam, został nakręcony przez kolesi z Jasła.

pozdro.

Napisane Sep 20, 2010, 7:31 pm
rurki w kąt Tricki barteklol24 8 1
gienekHC

gienekHC
Co prawda, ślizgam się (jak na razie) tylko po płaskich nawierzchniach ale wydaje mi się, że nie warto jest zawracać sobie głowę takim czymś. Spróbuj wskoczyć kilka razy w różnych pozycjach a sam dojdziesz do tego.

Napisane Sep 20, 2010, 2:49 pm
nasze wyczyny Tricki Kruku1991 287 1
gienekHC

gienekHC
Sie ma wszystkim. Można powiedzieć, że jeżdżę od dwóch tygodni, ale za czasów gimnazjum tłukłem się na rolach nałogowo. Ale cóż... Kilku letnia przerwa zrobiła swoje :)

Obecnie tylko mała część z dawnych lat mi wychodzi, a są to: Method, shifty i mute grab (wszystko 180, 360. Wysokość nie ma znaczenia. Im wyżej, tym łatwiej wykręcić) Jakiś grind/slide lecz nazwy nie znam :) pierwsza rolka równolegle a druga prostopadle do krawędzi. Do tego manual (?) Jedna rolka jedzie na tylnik kółku a druga na przednim. Za tydzień w sobotę będę pewnie więcej grindów ćwiczył.

pozdro.

Napisane Sep 20, 2010, 2:41 pm
<< poprzednia 1 następna >>