Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Co sądzicie o blatach Ambassadors?? Sprzęt Nowik1992 14 1
Shit

Shit
to po *uj sie wypowiadasz tiger; jak za takie pieniądze całkiem niezły blacik, to samo co pogo, można dostać blacik nawet za stówke, więc sie opłaca.

Napisane Mar 24, 2011, 7:10 pm
Co sądzicie o firmie Zero ???? Sprzęt heniu13 399 1
Shit

Shit
zero to marka z przeszłością, w której czuć prawdziwą deskorolke, a nie propagande siejącą komerche, że aż niedobrze sie robi. z tego też powodu mają dobre dechy, które ludziska polecają.

Napisane Oct 12, 2010, 8:00 pm
Puma skate stuff Buty Pioterv 91 1
Shit

Shit
wsadzać kij w mrowisko opisywałoby zachowanie pumy. osobiście jestem przeciw wpychaniu sie marek mających kasy jak lodu do dziedzin, po to aby hajsu było jeszcze więcej. buty wiadomka będą ładne, bo tylko one przyciągają klientele. nawet jeśli będą dobre, a sądzę, że doprowadzą je do poziomu takich marek jak etnies, emerica i tym podobne, nawet wtedy ich raczej nie kupie i nie będę polecał.

Napisane Oct 12, 2010, 7:58 pm
Buty DC Buty pawcio91 336 1
Shit

Shit
bluecap powiedział(a):
jak myślicie kupić nike sb zoom bruin za 279 zl czy dc pure ze skory za 159 zl

zamsz też skóra. kupiłbym tańsze a do reszty dozbierał sumke w razie by sie te posypały. tak byłoby najbezpieczniej

Napisane Oct 12, 2010, 7:52 pm
łożyska Miniramp Sprzęt beaverr 20 1
Shit

Shit
mlodykarczu powiedział(a):
czaja135 powiedział(a):
frycol  hiphop powiedział:
Cytuj:
sadzik94 powiedział(a):
7 sie sypia po roku

Jak można jeździć na jednych łożyskach przez rok?

Jak łożyska mu trzymają to jeździ rok bo przecież nie będzie zmieniał co 2 miesiące bo inny tak robią lub mu się trochę zabrudziły.

Zgadzam sie ja jeżdże już 7 miesiąc na jednych łożyskach ... Niby już są troche wolniejsze ale to nie powód żeby je odrazu zmieniać.

dziewczyne będziesz miał i też zmienisz, bo inni zmieniają co miesiąc? moim zdaniem takie osoby, które zmieniają sprzęcior, choć dobry i sprawny, nie powinno sie desek sprzedawać, bo większość co robią nie robią dla siebie, lecz dla lansu.

Napisane Oct 12, 2010, 7:49 pm
Blaty Deathwish Sprzęt trox93 18 1
Shit

Shit
zajawa na te blacisze! wkrótce będą praktycznie wszędzie, bo popularne a i nabywców znajdą szybko

Napisane Oct 12, 2010, 7:43 pm
Speed Demons Sprzęt sic9 584 1
Shit

Shit
z tym jak z loterią. nikt nie jest taki sam i nie użytkuje w ten sam sposób. kup, a sie przekonasz.

Napisane Oct 12, 2010, 7:41 pm
Woodcamp Pozostałe fanta01 209 1
Shit

Shit
jakby sie zarobiło samemu te 1600 na pewno przemyślałbyś to milion razy zanim je wydasz. za taki chajs lepiej sobie zrobić małe tournee jak kolega wyżej napisał. to jest biznes. dla kogo te 1600 lata luzem to jedzie, chyba że strasznie sie na to napala i męczy rodziców.

Napisane Oct 12, 2010, 7:39 pm
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie? Sprzęt Adi21 2369 1
Shit

Shit
uzbieraj kase na wszystkie i przetestuj je, a potem pochwal sie która wytrzymała dłużej :*

Napisane Oct 12, 2010, 7:35 pm
czy w waszych miastach też stare babcie sie na was wydzieraja jak jeździcie Miejscówki Fini 672 1
Shit

Shit
napisze coś to może mi w zawieszeniu dadzą.. ja nie mam przypału, bo widze na oczy jak psiarnia idzie. a z cywilami pogadam kulturalnie, wymienię poglądy i na tym sie kończy. wszystkie akcje są zazwyczaj przez skejciuchów, bo sam nie raz prowokowałem wiare. to tyle.  :*

Napisane Oct 12, 2010, 7:28 pm
<< poprzednia 1, 2 następna >>