Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Wasz najgorszy blat Sprzęt pagus97 71 1
kazaa

kazaa
Moim najgorszym blatem i nie tylko moim był Plan B. Drewno na prawdę słabę, kupiłem gdy tylko wjechał na sklep więc nie było mowy o starym drewnie, blat pękł mi chyba w drugi dzień użytkowania przy ollie na krawężnik (lans po mieście ;]) poźniej robiły się straszne czipsy i deska się rozwarstwiała ogólnie to po tygodniu już nie nadawała się do jazdy, później mi lekko zmokła to w ogóle zaczęła mi pęcznieć, taki grubas z niej był że poezja. U kolegi blaciwo zaczęło się także rozwarstwiać i pękać po kilku dniach jazdy więc na prawdę nie polecam blatów...

Napisane Aug 15, 2011, 3:16 pm
Dziwnie sklejone Triki Tricki guitarsk8 60 1
kazaa

kazaa
to kolega na plazie u nas chcial zrobic ollie i kicka pociagnal kolanem ale spadl :P nawet mam na kamerze

Napisane Aug 13, 2011, 10:16 am
Untergang Tricki dbc 237 2
kazaa

kazaa
I teraz chyba doszły liczne pęknięcia w lewej ręce na dłoni

Napisane Aug 11, 2011, 9:48 am
kazaa

kazaa
Ja nic sobię takiego nie zrobiłem mocnego jedynie ostatnio flip nose grind sie wyj... źle nawoskowane to przetarłem łokciem po chodniku, krew sie lała jak nie z tej ziemi, kolega robił heela z 4 schodów na plazie (michał warszawa) i se żyłe podciął bo mu decha walnęła w rękę nawet mam nagrane, jak dostane materiały to raczej wrzucę :)

Napisane Aug 9, 2011, 9:43 pm
nollie bs i fs Tricki kazaa 3 1
kazaa

kazaa
No dużo osób twierdzi że na nollie się zmienia dajmy na to fakie bs shovit (przód) = nollie fs shovit (też przód).
Chodziły też mity po mieście że na nollie bs shovit (przód) = fakie bs shovit (przód).
Czy to prawda? Bo nie jestem pewny w którą legendę mam uwierzyć

Napisane Aug 10, 2011, 9:02 pm
Dryblasy kradnący deski ;/ Pozostałe Krux 367 1
kazaa

kazaa
Mi nic nie zabrali, ani razu do mnie nic nie pierd***li bo mam w miarę spokojne osoby w mieście chodzi tylko taki jeden "bobek" ale jak jestem z deska to zawsze moge mu zajebac w pysk ale nigdy nie podchodzi jak mam deske :)

Napisane Aug 10, 2011, 8:59 pm
Meeting Białystok Meetingi kubaskate8 9 1
kazaa

kazaa
O siema wjade :) jak dobrze pójdzie to wjadę z moimi konkritami i przeznaczę na nagrody :D peace

Napisane Aug 9, 2011, 10:07 pm
Decki Enuff Sprzęt Knopersik 16 1
kazaa

kazaa
Okej nie ma sprawy, powodzenia, trzymaj sie!

Napisane Aug 9, 2011, 9:54 pm
Jak pokonać strach Tricki mmargeraa 576 1
kazaa

kazaa
Powiem tak z własnego doświadczenia (może jestem wariat to mnie nie słuchajcie). Jeżeli masz myśl np walnąć z 4 schodów to nigdy ale to nigdy nie zatrzymuj się przed schodami i nie patrz w dół (co raz bardziej będziesz się bał). Po prostu rozpędź się i walnij olkę, jeżeli nic Ci się nie stanie to znaczy że na chillu i będziesz już kleił za każdym bez strachu :) ja tak miałem na 10 schodach. PE@CE!

Napisane Aug 9, 2011, 9:50 pm
Skakanie ze schodów i grind po poręczy Tricki 19MeLoN90 376 1
kazaa

kazaa
Trochę jeżdżę, na poręczach nie jeżdziłem, po prostu nie mialem okazji, tylko na railach na flacie, moje max to 10 schodów :D jest w galerii

Napisane Aug 9, 2011, 9:47 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>