Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Udane łowy Ubrania Wojtass 91 1
niewiemnic

niewiemnic
Kozackie materiałowe spodnie Stefanel, cena z metki 69 Euro, nowe. Dałem 45zł.
Jaram się.

Napisane Nov 21, 2011, 5:27 pm
Lenwood'y Sprzedam len95 713 2
niewiemnic

niewiemnic
"SB" to przez 99% ludzi związanych z tym portalem skót od "skateboard" bądź "skateboarding", także nie rozumiem skąd tutaj jakieś "siebie".
Pozdrawiam.

Napisane Aug 7, 2011, 2:43 pm
niewiemnic

niewiemnic
lukilapaj powiedział(a):
rafal3414 powiedział(a):
Siemka!Zrobisz mi blat na zamówienie?
wal PM

Tak zrobi, pisz do Lena na PM, a nie każ mu do sb pisać  ;)

PISAĆ DO DESKOROLKI!?!?!?!?!?

Napisane Aug 6, 2011, 8:59 pm
zBUTowani Buty jamie_thomas 16604 3
niewiemnic

niewiemnic
orson91 powiedział(a):
wszystkie 6.0 wyglądają jakby były nie do końca porządnie zrobione.

Hahaha dokładnie. A do tego są ochydne i wyglądają jak jakieś pierwsze lepsze laczki z targu dla jakiś wytapetowanych laleczek. SB for life!

Napisane Aug 2, 2011, 1:05 am
niewiemnic

niewiemnic
Nie mówię, że ktoś mi każe tutaj wchodzić, chyba mam prawo do komentowania butów, które wrzucacie, bo chyba po to to robicie? Od tego chyba jest forum kolego.

Napisane Jul 29, 2011, 5:35 pm
niewiemnic

niewiemnic
Nic takiego nie stwierdziłem, po prostu to co się tutaj ostatnio pojawia to kompletna tragedia.

Napisane Jul 29, 2011, 5:24 pm
Buty Fallen Buty Jawor 562 1
niewiemnic

niewiemnic
Chief powiedział(a):
Lekkich butów Fallena jest teraz całe mnóstwo. Polecam Forte.
Chiefy są zajebiste, w moich chodzę 2 lata i są jak nowe, tylko podeszwa się zdarła trochę.

No to teraz już nie masz co ich brać na deskę. Ja swoje wziąłem na deskę po 3 miesiącach noszenia (nie, że jakaś zima czy coś tylko wakacje i kawałek września) i po prostu zrobiła się z nich kupa po kilku wyjściach na deskorolkę. Miałem chief midy i teraz mam te Slashe Hansena, dorwałem po taniości to spróbowałem jeszcze raz Fallena.

Napisane Jul 31, 2011, 8:27 pm
Mitt fingersport Sprzęt fingerlol1 2237 3
niewiemnic

niewiemnic
No właśnie to próbuję ziomkowi wytłumaczyć, że każdy dobiera sobie shape i wymiary pod swoje upodobania, ale koleś ciężko kuma...
No, ale żeby już skończyć ten off-topic to powiem tylko, że ta nowa forma całkiem ok :) Okaże się jak już będą decki z takiej formy, no ale jak narazie to moim zdaniem wygląda całkiem spoko.

Napisane Jul 29, 2011, 11:23 pm
niewiemnic

niewiemnic
bujashaka powiedział(a):
Ja mówiłem o samym blacie. Riptapu nie zamieniam zmieniać bo papier ścierny jest po prostu niefunkcjonalny przy desce na palce. Nie mówię też o kołach podwójnie łożyskowanych bo są rzeczy których się nie da zrobić bo jest fizycznie niemożliwe zrobienie fingerboarda, który byłby wierną repliką deskorolki. Chodzi mi o samą szerokość. Ale ok, idziemy z postępem, czekam aż wprowadzą decki których szerokość przekroczy długość. W końcu na takich będzie nam najlepiej. ;)

No skoro takie jest TWOJE zdanie to ok, hehe :)
Po prostu poszedłem Twoim tokiem myślenia. Wielu rzeczy po prostu nie zrozumiałeś, no albo jesteś może po prostu za głupi, ale to już nie mnie oceniać :)

Napisane Jul 29, 2011, 10:19 pm
niewiemnic

niewiemnic
fejs1989 powiedział(a):
Nie powiedziałeś mi żadnej nowości. Nie da się ukryc, ze na szerszych jeździ się lepiej i masz rację, inaczej nie weszłyby tak mocno do użytku. Sam preferuje 28-30. Kiedyś jednak (nie wiem czy mozesz pamiętac te czasy) deski miały 26mm i jezdzilo się tylko na takich.
Po prostu chodzi tu o fakt, że coraz czesciej widuje się 32mm deski, a one juz wcale nie muszą byc wygodniejsze od tych 30mm chociażby. Do tego jeszcze kilka razy przemknęły mi przed oczami zapytania o deski 34mm, to już w ogole jest przegiecie. Można się po prostu spodziewac, ze niedługo ktos zrobi taki deck-karykaturę, aż te 4cm o których pisał Wojtas stana się smiesznym faktem.

A ja nie wiem, czy pamiętasz jeszcze takie czasy, jak śmigało się tylko i wyłącznie na TD, bo nie było żadnego innego profesjonalnego jak na tamte czasy sprzętu...? Kiedyś wszyscy śmigali na TD, później pamiętam pierwsze "profesjonalne" decki, co deck to inny, ale już 4-5 warstw forniru. Wtedy były właśnie czasy, kiedy wszyscy w produkcji wzorowali się na TD, bo na nim zaczynali i to moim zdaniem po prostu z przyzwyczajenia. Z biegiem czasu "czasy" są bardziej komfortowe, fingerboarding rozwinął się nie do poznania, z biegiem czasu ludzie sami zaczęli dopasowywać fingerboarda pod swoje upodobania, stąd coraz to nowe firmy, profile a co za tym idzie też wymiary decka. Każdy jeździ inaczej i każdy lubi co innego. Teraz właściwie decki poniżej 27mm odeszły już w niepamięć. Dawniejszy "wide" (27-29mm) stał się raczej dzisiejszym "normalem". Masz rację, szerokość decków z biegiem czasu się powiększa, no ale co z tego, skoro chodzi tylko o to, żeby się nam lepiej śmigało?
Bujashaka skoro tak bardzo chcesz porównywać malutką deseczkę co do milimetra z pomniejszoną deskorolką, to wyrzuć trucki TD, bo przecież nie mają gumek w nakrętkach na ośki i kingpiny a osie są podwójne a nie pojedyncze w jednym trucki. Możesz też wyrzucić do śmieci Grandy czy Winklery, bo mają tylko jedno łożysko, a nie 2 jak w prawdziwej deskorolce, a nawet jeśli są double bearing wheels to łożyska względem normalnej deskorolki nie są proporcjonalne, łożyska w fb nie mają skali abec kółeczka są nieproporcjonalne. Wy**jeb Riptape i nałóż jessup. Aha i załatw sobie przy okazji nakręki do montażówek trzymajacych trucki do decka... Głupie gadanie...
Peace.

Napisane Jul 29, 2011, 5:20 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>