Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Gumowe kola + fingerparki Sprzęt CrashFB 93 10
CrashFB

CrashFB
Eh spory czas nie mialem neta i do do tej pory mam problem :F (co 2gi dzien nie ma ~~). A co do 'nowinek' -> z kolkami bedzie ciezko bo zadnego dobrego materialu nie znalazlem, surowka jest za miekka niezaleznie od jej ilosci, szkoda. Ad. miejscowki - 3 dni temu zrobilem 2 formy ale ptak na nie nasral i sie znieksztalcily XD (serio :/) W weekend postaram sie zrobic nowe ^^ No i mam nadzieje ze z tym netem koniec 'odpalow' bedzie :? (przynajmniej za te 'problemy' mam za darmo od 2 m-cy :D)

Napisane Mar 6, 2008, 8:03 pm
CrashFB

CrashFB
BMXFBSNOW powiedział(a):
może ??    to bez sensu temat zakładałeś

Moze co do kol
Mo(r)ze jest szerokie i glebokie

A miejscowy beda wiec nie bez sensu ;)

Vegio powiedział(a):
a ja wypowiem sie co do tematu - ciebie pogrzalo? wlokno szklane? chyba cie stuknelo? NARTY SIE ROBI Z WLOKNA SZKLANEGO! moglbys robic narty, kupowac zapiecia, dawac specjaliscie do wiercenia, zapiecia ok. 50zl, wiercenie ok. 50zl a jesli zrobisz dobre narty to sprzedasz je za 200zl :| na twoim miejscu robilbym z drewna fingerparki i tyle... :|

LOL

Kidnap...

Wez sie zastanow pare razy zanim cos napiszesz, zwlaszcza jak se na tym nie znasz...

Cytuj:
na twoim miejscu robilbym z drewna fingerparki i tyle... :|

To bardzo dobre rozwiazanie jesli chodzi o produkcje seryjna!

Napisane Jan 21, 2008, 11:29 pm
CrashFB

CrashFB
@krycha03
Czytaj dokladnie znaim cos glupiego napiszesz!

@manitron
Na duzy fb park forma kosztowalaby ok 60zl + kupe roboty. A nikt nie napisal ze bylby chetny kupic (zalozmy do 400zl; zalezy od wielkosci), na zawody tez sobie stowki nie wydam zeby tylko popatrzec jak ktos na tym parku pyka ^^

Ad. kolka powtarzam! Surowka jest za miekka i musze wymyslic cos inneg a poliuretan to wyzsza szkola jazdy, cos moze wykombinuje!

Napisane Jan 19, 2008, 1:05 pm
CrashFB

CrashFB
miLosz07 powiedział(a):
CrashFB powiedział(a):
Mialem na mysli tokarke reczna bo jaki uzywkownik a.pl wykupi sobie odrazu cala fabryke do malych koleczek zeby ej sprzedawac po 30zl za 4...

Żaden... Tyle, że niektórzy mają rodzica, który ma taki sprzęcior pod ręką w pracy. Nie pomyślałeś??

SK8Amok powiedział(a):
...ja robie na tokarce...

Skoro on robi to on, a nie tokarta za niego

miLosz07 powiedział(a):
Nie pomyślałeś??

Wogole EoT peaaace!

Napisane Jan 18, 2008, 4:48 pm
CrashFB

CrashFB
Cytuj:
A tak w ogole najpierw robi sie coś pokazuje się dobre zdjęcia itd a dopiero przyjmuje zamówienia i pyta się czy się podoba i pozniej ew. poprawia się niedogodności.

Lol czy ja przyjmuje zamowiniea? ^^

@jamniku
Mialem na mysli tokarke reczna bo jaki uzywkownik a.pl wykupi sobie odrazu cala fabryke do malych koleczek zeby ej sprzedawac po 30zl za 4...

Cytuj:
Ale jeżeli sie ktoś nie inteteresuje takimi rzeczami, nie wie na czym to polega a gada bzdury, że tokarka najprecyzyjniejsza maszyna do wytaczania wytoczy krzywe kółka to już nie moja wina.

Napisane Jan 18, 2008, 4:21 pm
CrashFB

CrashFB
Btw moj tata jest jedyna osoba na swiecie ktora robi replike maclarna ;) Zrobil tez 3x Lamborghini Contauche (2 kupil jakis neimiec i 1 bulgar ;P). Ale ok koniec offa eot! ale lans xD

A co do przeszkod; bede chyba jednak robil pojedyncze ale jakie konkretnie by was interesowaly? A z kolkami juz jest 1 problem bo guma z surowki bedzie za miekka, chyba trzeba bedzie sie pobawic poliuretanem :S

Napisane Jan 18, 2008, 2:30 pm
CrashFB

CrashFB
Nie ma to jak pozytywne nastawienie ^^
Sami pesymisci
I czemu piszecie 'kupic w ciemnie'
Czy ja to k***a sprzedaje?
Pytam sie czy gdyby byly gumowe kola to ktos chcialby kupic.
Ja pi*****e co z czytania ze zrozumieniem? :s
EoT peace!
Nie komentujcie kolek skoro jeszcze ich nie ma ~~

W ciagu kilku dni bede mial prawdopodobnie forme (njapierw musze skonczyc wyklejac drzwi od maclarena F1 ;P). Wkleje fotki pierwszego seta, dnt cry.

PEACE!

Napisane Jan 18, 2008, 1:25 am
CrashFB

CrashFB
@Amok
Rob sobie na tokarce jak chcesz :)

Z 'odlewu' bedzie lepszy efekt, kolko bedzie jednolite i wszystkie beda takie same. Sprzeciwisz sie 17 letniemu doswiadczeniu w tych sprawach? Nie mowie o sobie ofc ^^
A jesli chodzi o miejscowki z wlokna to jedyne co wyjdzie drogo to forma...

Nie musisz mi tlumaczys jak sie robi na tokarce. Z 'odlewu' bede mial 10 razy szybciej i 10 razy lepiej, wszystkie kolka w 100% identyczne a na tokarce kazde bedzie inne ZAWSZE. Jedno za duze, jedno za male, jedno za waske itd.... nigdy nie zrobisz 2 identycznych.

I nie chce juz ofert kupna, ale ty wymyslasz ^^
Chce tylko wiedziesz, czy jesli zaczne je robic, to ktos bedzie chccial to kupic (chyba ze bedzie niewypal)...

Pozdro ;*

EDIT:
A btw.
Skad wiesz ze efekt kola z tokarki jest lepszy niz z formy? ^^

Napisane Jan 17, 2008, 10:39 pm
CrashFB

CrashFB
[quote=miLosz07]Ale wracając do tematu- może to i fajna sprawa, bo koła będą o niebo cichsze od "plastików", ale nie będę się podniecał póki tego nie pokarzesz!! Już było wiele takich nowatorskich pomysłów, ale marzenia prysły jak przysłowiowa "bańka mydlana".

A więc jest zasada:

Po 1. zrób, a potem pokaż!![/quote]

A wiec kolejna zasada:
czytaj wszystkie posty zanim cos napiszesz

[quote=CrashFB]No wlasnie o to chodzi ze nie mgoe zrobic na pokaz nie majac pewnosci czy ktos to wogole kupi. ZA DUZA, NIEPEWNA INWESTYCJA! Materialy duzo kosztuja, jesli duzo osob byloby chetnych z checia moge kupic materialy i sprobowac :)...[/quote]

A jesli hdzodzi o kolor:
Wydaje mi sie ze bedzie czarny - 'surowka' jest czaran ale nei wiem jak bedzie po zmieszaniu z siarka i 'zwiazkiem x', mzoe cos do kolorow wykombijue, jakies barwniki?

Napisane Jan 17, 2008, 9:38 pm
CrashFB

CrashFB
OMG
Dzis rano w pracy wpadlem z ojcem na ten pomysl (powiedzial ze jest w stanie to zrobic) a juz mam 4pm typu takiego (zacytuje...):
"elo
po ile masz te gumiane kułka?? Ile chcesz za wysyłke??
Wyślij fotke kułka na gg 713***2"

Napisane Jan 17, 2008, 6:39 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>