Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Konkurs ZTL z nagrodami. Pozostałe mikis12 188 5
patryktkfb1

patryktkfb1
chce się zapisać na street i despera tez zapisz

Napisane Aug 12, 2011, 3:22 pm
patryktkfb1

patryktkfb1
ale na tych 3 trickach nikt nieogranie żadnego stylu była by 1 min czasu na nagranie czegoś i było dobrze

Napisane Aug 12, 2011, 11:00 am
patryktkfb1

patryktkfb1
Może zmienimy ten konkurs na najlepszy przejazd i będzie określony czas

Napisane Aug 12, 2011, 10:51 am
patryktkfb1

patryktkfb1
Namieszaliście trochę czyli flipek może być obojętnie jaki jak kto woli czy musi byc tak jak napisałęs

Napisane Aug 11, 2011, 1:30 pm
patryktkfb1

patryktkfb1
dopisz mnie

Napisane Aug 9, 2011, 12:24 pm
Pole rail's Miejscówki fotograf 12 1
patryktkfb1

patryktkfb1
a jak z wytrzymałością

Napisane Aug 5, 2011, 2:18 pm
Opinie o sprzedawcach - sprawdź, zanim kupisz! Pozostałe elmacio 755 2
patryktkfb1

patryktkfb1
Napisałem ze nie chce to w czym problem co????? . Nie napisałem bo znalazłem lepsza ofertę na innym forum.

Napisane Aug 4, 2011, 7:31 am
patryktkfb1

patryktkfb1
kozaczyk powiedział(a):
macc1998 powiedział(a):
nie polecam : patrykfb1 - chcialem kupić winklery blackriver edition, dal mi zdjecia oferty z lutego, oczywiscie pamietalem to i mu powiedzialem ze to zdjecie jest stare, po czym mi mowil ze odkupil od niego set za 160 , a sprzedawcy sie spytalem i sprzedal za 180 zl. W dodatku mi mowil ze jest pierwszym wlascicielem co jest kompletną glupotą. zdecydowanie nie polecam go.

polecam : olaf - od herofactory - najlepsze decki jakie widzialem, co prawda maly profil ale da sie przyzwyczaić

ejjj sory nie wiem czy to nie ten sam ale ja w czwartek kupiłem tez od pewnego Patryka ww'z za 70zł i wpłaciłem mu kase w czwartek wieczorem i dalej nie dostałem kółeczek  :mad: :mad: :mad:  Większość się zgadza nick patryk , i jest z Leżajsk  o to jego gg :31686266  wogóle się nie odzywa  :mad: :mad:

(proszę o bluzgi)

o sooryy ale to nie ode-mnie kupowałeś koła

macc1998 powiedział(a):
@Kozaczyk
ten sam , tylko że on podobno teraz w Gdyni i nawet jak chciałem zeby był odbiór osobisty to niezbyt mu pasowało, a jak wysłać to nawet chciał mi sprzedac Bw rasta , kiedyś przeglądajac ten temat oprocz ESCone to prawie ciągle o partyrkfb1

Tak jestem w gdańsku na wakacjach . Z tobą sie nie dało w ogóle dogadać mówiłeś ze idziesz z psem na 20 min a później się już nie odezwałeś i nie wiem w czym te wonty.

Wojtass powiedział(a):
Aaaaaaaaaaa no to już wszystko jasne.
Wysyłałem ostatnio decka do użytkownika Patrykczek. Dane do wysyłki były właśnie na Leżajsk. Rzekomo deck nie doszedł a ja wiem, że jest inaczej. W profilu z kolei ma napisane miasto Rzeszów. Kontakt fatalny.

Czyli wszystko jasne.

Pisałem do ciebie z mojego starego konta. Wcześniej mieszkałem w Rzeszowie i tego nie zmieniałem. Na paczkę czekam już 20 dni nie doszła wiec powinieneś coś z tym zrobić. Z tobą kontakt tez jest za dobry.

Napisane Aug 3, 2011, 7:57 pm
Meeting gdansk Meetingi patryktkfb1 4 1
patryktkfb1

patryktkfb1
Witam Chciałbym oficjalnie zaprosić na meeting W GDAŃSKU który odbędzie się  05.08.2011 o godz 12.00 w Macdonaldzie obok Manhattanu (tam gdzie ostatnio był meeting). Pozdrawiam

Lista:
Ja

Napisane Aug 1, 2011, 5:29 pm
Gdansk Meetingi patryktkfb1 11 1
patryktkfb1

patryktkfb1
Przepraszam ze nieeedyttuje no ale>>>>>>>>Meeting został przełożony na 5 sierpnia (miejsce i godz. taka sama)

Napisane Aug 1, 2011, 4:43 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>