Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
rozciąganie butów. Buty jezusX 8 1
powpow

powpow
Jeżeli buty nie mają twardej pięty/stabilizatora to szewc będzie w stanie rozbić buty na kopycie o około 0,5cm.

Napisane Mar 14, 2013, 4:08 pm
RocketDock Gry, konsole, pc, internet... powpow 1 1
powpow

powpow
Witam, mam mały problem, a mianowicie programy nie minimalizują mi się do paska RocketDock tylko do paska Start. Na filmikach w internecie wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję i wszystko działa poprawnie, a u mnie minimalizuje się tylko Chrome.

Posiadam Win7 i najnowszą wersję RD.

Pozdrawiam

Napisane Mar 12, 2013, 10:34 pm
Słuchawki douszne ok. 50zł SkullCandy Gry, konsole, pc, internet... nighthawk331 14 1
powpow

powpow
Lub porównywalne do HJE120, Sony mdr ex10lp które mają ciut gorszy dźwięk, ale wytrzymałość jest nieco lepsza.

Napisane Feb 3, 2013, 3:58 pm
Pomóż mi Uciec na Pitcairn Hydepark rychu911 71 1
powpow

powpow
Mam ogromną nadzieję, że film trafi do kin i wyemitują go w moim mieście ! Gratuluję spełnienia marzeń i udowodnienia, że wszystko jest możliwe, tylko trzeba trochę wysiłku i zaangażowania :)

Napisane Jan 29, 2013, 1:26 pm
Legit czy fake? (buty) Buty jamie_thomas 411 1
powpow

powpow
ARDIAN12 powiedział(a):
Ktoś się orientuje czy sklep 1but ma oryginały ? Z góry dzięki :)

Tak, ma oryginalny asortyment.

Napisane Jan 26, 2013, 3:31 pm
Forest Fingerboards Sprzęt BlackGang 1355 1
powpow

powpow
Ogólnie mógłbyś ogarnąć główną stronę. Żeby przedostać się do postów trzeba nieźle rolką pokręcić :)

Napisane Jan 23, 2013, 7:33 pm
Telefony Gry, konsole, pc, internet... bober987 1381 2
powpow

powpow
Siema, czy istnieje aplikacja na Androida która ukrywa ikony z menu głównego, albo tworzy w nim foldery ? Nie chodzi mi o launchery, bo podoba mi się interfejs mojego telefonu, tylko mam zbyt dużo aplikacji których nie używam, a nie można ich usunąć.

Napisane Dec 29, 2012, 1:19 pm
powpow

powpow
Czy n7player ma poziomą orientację ? Jeżeli tak to gdzie to włączyć ? Bo domyślnie nie przeskakuje :/

Edit:

I jak ustawić żeby w SwiftKey3 pomiędzy słowem, a znakiem zapytania była spacja ?

Obecnie mam tak:

"Słowo?"

A chciałbym tak:

"Słowo ?"

Napisane Sep 28, 2012, 1:45 pm
Berlinwooda Kupię powpow 3 1
powpow

powpow
Siema, kupię jak najtaniej Berlinwooda i hangery wide. Deck może być ze zdartą na maxa grafiką byle dało radę na nim jeździć, czyli bez żadnych rozwarstwień, sporych odprysków, chipsów itd. Na wymianę mogę jedynie zaoferować koła Granda basic vert białe z grubymi łożyskami. Oferty na PW lub w temacie tylko i wyłącznie ze zdjęciami i ceną.

5!

Napisane Aug 25, 2012, 7:09 pm
Vans na gwarancje? Buty Sorry2 16 1
powpow

powpow
Daj do szewca, on zaklei, a ty za tydzień zapomnisz, że miałeś rozklejoną podeszwę.

Napisane Aug 20, 2012, 9:06 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>