Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Telefony Gry, konsole, pc, internet... bober987 1381 8
powpow

powpow
Ostatnio zmieniłem soft z 0.62 na 0.58 i zniknęła mi systemowa nawigacja z telefonu. Powiedzcie jaka nawigacja jest według was najdokładniejsza i najlepsza na androida ? Czytałem o różnych aplikacjach ale sporo tego jest i nie wiem którą wybrać :/

Napisane Jun 19, 2012, 9:32 pm
powpow

powpow
orson91 powiedział(a):
SEUS-em. Podpinasz pod komputer, uruchamiasz i sprawdza. Ew. jak masz w domu dostęp do Wi-Fi, to sprawdź z poziomu telefonu.

I przede wszystkim, telefon z jakim softem? Od jakiegoś operatora jest?

Do wczoraj jeszcze tak, ale obecnie mam niebrandowy soft 4.0.2.A.0.58

Edit:

A czy po zaktualizowaniu do 4.0 usuną mi się wszystkie ręcznie zainstalowane aplikacje i gry ?

Napisane Jun 18, 2012, 9:56 am
powpow

powpow
Chciałbym zaktualizować mojego SE LWW z androida 2.3.4 do 4.0 tylko problem tkwi w tym, że nie wiem jak to zrobić. Google nie pomaga a naprawdę już trochę siedzę i szukam, jedynie znalazłem angielski poradnik ale nie mogę się w tym połapać :/ Pomoże ktoś ? 

Napisane Jun 17, 2012, 8:20 pm
powpow

powpow
Wrzuci ktoś w miarę prosty poradnik który tłumaczy jak zrootować se live with walkman ? Przetestowalem już kilka sposobów ale żaden nie zrootował mi telefonu, a bez tego nie usune aplikacji systemowych. 

Napisane May 27, 2012, 12:02 pm
powpow

powpow
orson91 powiedział(a):
A kto Ci to sprawdzi? W razie czego zawsze możesz wgrać brandowany z powrotem.

No racja :) Teraz mam małą prośbę. Nigdy nie grzebałem w oprogramowaniu telefonu i dobrze by było, gdyby ktoś podrzucił link z poradnikiem i sprawdzonym, dobrym softem. Będę bardzo wdzięczny i w dużym stopniu ułatwi mi to zmianę softa.

Napisane May 20, 2012, 3:16 pm
powpow

powpow
orson91 powiedział(a):
Systemowych rzeczy bez grzebania w telefonie nie usuniesz. Potrzebny będzie czysty soft.
Ale SE, w przeciwieństwie do Samsunga, czepia się przy gwarancji. W Samsungu jak masz brandowany soft, to spokojnie możesz wgrać mu czysty i nie ma problemów. SE teoretycznie na to nie pozwala, ale mało kto zwraca na to uwagę.

Czyli jeżeli wygram nowego softa, to mogę mieć problemy z gwarancją ale nie muszę tak ? Czy z góry jest przesądzone że po gwarancji ?

Napisane May 20, 2012, 12:23 pm
powpow

powpow
Czy istnieje możliwość usunięcia systemowych aplikacji/gier z telefonu ? Jakiś czas temu sprawiłem sobie SE live with walkman z sieci Orange i mam wgrane na niego około 10 aplikacji i parę gier których kompletnie nie używam, a zajmują mi sporo miejsca w menu.

Napisane May 19, 2012, 12:50 pm
powpow

powpow
Czy istnieje program na androida który pokazuje ilość mb którą mam obecnie do wykorzystania na telefonie ?  Mam np. do wykorzystania 2000mb i chciałbym wiedzieć ile mi zostanie po np. 30min buszowania w necie.

Napisane May 16, 2012, 9:39 pm
Okulary przeciwsłoneczne Dodatki powpow 4 2
powpow

powpow
Wojtass powiedział(a):
Oakley Jupiter White / Gold Iridium
Żeby zobaczyć przewagę nad chińczykami za 40zł to trzeba je mieć.
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/859/jupiterc.jpg/][/URL]

Jaram się okularami Oakley, ale niestety jestem na etapie o wiele tańszych okularów, a Oakley do takich nie należą. Ale wierzę, że sprawie sobie frogskiny !

Napisane May 1, 2012, 11:21 pm
powpow

powpow

-Posiadacie ? To pokazujcie !

-Jakie firmy was interesują ?

-Gdzie kupujecie ?

Sam poszukuję niedrogich okularów w stylu wayfarer, które posiadają podstawowy filtr UV 400 i ewentualnie polaryzację. Co polecicie ?

Napisane Apr 30, 2012, 5:32 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>