Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Telefony Gry, konsole, pc, internet... bober987 1381 2
powpow

powpow
danlancher powiedział(a):
Malo sensu widze w posiadaniu smartfona bez dostepu do neta...

Ale ja nie ubolewam nad tym, że program musi mieć dostęp do internetu. Szukam po prostu ciekawego programu do obróbki zdjęć który nie musi łączyć się z internetem, a zapisuje przerobione zdjęcia bezpośrednio na telefonie/karcie.

Napisane Apr 29, 2012, 9:47 pm
powpow

powpow
Co powiecie o aplikacji na system Android o nazwie Instagram ? Jest godna polecenia ? Chce sobie ją wrzucić na telefon ale czytałem, że wymaga połączenia z internetem, to prawda ?

Napisane Apr 29, 2012, 12:56 pm
New era LA rozmiar 7 1/8 ! Zamienię powpow 3 1
powpow

powpow
Siema, tak jak w temacie zamienię fullcapa NE za deck do fingera. Czapkę miałem na głowie dosłownie 30min, ale niestety jest dla mnie ciut za mała :/. Chce wrócić do jazdy, a czapka leży w szafie i się marnuje. Najprawdopodobniej niedostępna w Polsce.

http://img11.imageshack.us/img11/261/dsc0019sq.jpg

http://img88.imageshack.us/img88/7228/dsc0021rly.jpg

Zdjęcia są oczywiście moje, więcej na maila.

SPRZEDAŻ RÓWNIEŻ WCHODZI W GRĘ, MYŚLĘ, ŻE 70ZŁ TO DOBRA CENA !

5!

Napisane Apr 15, 2012, 2:07 pm
Nike - dyskusja Buty jamie_thomas 197 1
powpow

powpow
Według mnie maxy ltd to jeden z najbrzydszych butów. Jeżeli już musisz to bierz lasery.

Napisane Apr 11, 2012, 12:14 am
Rap do jazdy na deskorolce Rap / Hip-Hop PlanBRlz 14 1
powpow

powpow
JWP - Bądź Mistrzem

Od dawna już nie słucham JWP, ale ten kawałek podbuduje Cię po nieudanym triku.

Napisane Apr 7, 2012, 11:50 pm
Jakie macie słuchawki?? Hydepark birdhouse1 1284 5
powpow

powpow
wrq powiedział(a):
Ja swoje kupowałem za 30+ship(używane z pewnego źródła)... i wcale nie były to dobrze wydane pieniądze dla mnie ;)

Niemniej jednak, najwazniejsze jest zadowolenie ze słuchania muzyki.

Nie wszystko złoto co się świeci. Metal masz tam tylko w cewce i przewodach, nie przesadzajmy, że w obudowie go znajdziesz...

Pierścień jest metalowy, no chyba że to właśnie ta cewka :)

Napisane Apr 3, 2012, 9:50 pm
powpow

powpow
W końcu zebrałem się na kupno słuchawek i nie wiem czy zrobiłem dobrze, czy raczej źle, ale odkupiłem od znajomego nowe słuchawki creative ep-630, za cenę bardzo zbliżoną do ceny Panasów HJ120. Jestem z nich jak najbardziej zadowolony. Dobre wygłuszenie, czysty dźwięk, konkretny bas który nie tłumi innych dźwięków, niezłe wykonanie plastik + metal. W moim przypadku plusem jest też prosty jack. Jeżeli chodzi o ceny jakie widnieją w sklepach (50-70zł) to za taką kwotę wybrałbym pewnie coś innego ale, że natrafiła się okazja to postanowiłem zaryzykować i kupić creativy, z których jestem zadowolony :)

5!

Napisane Apr 2, 2012, 5:33 pm
powpow

powpow
critist9 powiedział(a):
powpow powiedział(a):

Edit:
Znalazłem Philips SHE3570BL które są dostępne w moim mieście, mieszczą się w moim budżecie, wyglądają przyzwoicie, tylko nie wiem czy spełnią większość moich wymagań ? KLIKKK

Kolega kupił je gdzieś w grudniu w Media Markt, i 2 razy odsyłał z reklamacją bo całkiem siadły.

Potwierdzona jest wadliwosc tego modelu, czy tylko pojedyncze przypadki ? Bo jak na razie najbardziej mi sie one widza.

Napisane Mar 25, 2012, 7:06 pm
powpow

powpow
Słucham tylko i wyłącznie rapu, a słuchawki mają być podłączone do sony ericsson live with walkman. Oczywiście chodzi mi o dokanałowe słuchawki, przepraszam za wprowadzenie w błąd. Poczytałem trochę i mogę się lepiej sprecyzować. Chodzi mi o dobre wygłuszenie, czysty dźwięk, głośność na tyle dużą żebym dał rade słuchać muzyki w autobusie. Największym problemem jest cena. Mają to być moje pierwsze lepsze słuchawki od tych standardowych telefonicznych, więc jak na razie chcę wydać te 50zł, a później się pomyśli :)

Edit:
Znalazłem Philips SHE3570BL które są dostępne w moim mieście, mieszczą się w moim budżecie, wyglądają przyzwoicie, tylko nie wiem czy spełnią większość moich wymagań ? KLIKKK

Napisane Mar 25, 2012, 11:52 am
powpow

powpow
Chcę sprawić sobie słuchawki douszne ale nie mam zielonego pojęcia na co patrzeć (chodzi mi o parametry) dlatego zwracam się do was. Mój słuchawkowy budżet to jak na razie 50zł i chciałbym wybrać najlepszy model w tej cenie. Kolor nie gra roli byle nie różowe. Najważniejsze żeby słuchawki miały czysty dźwięk i były dosyć głośne. Nakierujcie mnie czego szukać, albo podrzućcie kilka linków na PW.

5!

Edit:
Znalazłem ze stajni skullcandy modej INK'D KLIKKK. Od Sony polecają MDR-EX35LP i znalazłem te KLIKKK, jedyne mieszczące się w moim budżecie.

Napisane Mar 23, 2012, 11:30 pm
<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>