Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Telefony Gry, konsole, pc, internet... bober987 1381 8
powpow

powpow
orson91 powiedział(a):
Opłaca się, będzie lepiej działać. Moze wtedy coś ruszy.

Ok, jestem w trakcie aktualizowania androida. Grę ściągałem z chomików i ze strony androidpolska.

Napisane Mar 15, 2012, 4:18 pm
powpow

powpow
orson91 powiedział(a):
Znaczy się chodzi o pirata ;) . Nie mam pojęcia co tu może być nie tak. Może zły folder robisz dla tych plików?
I jaki telefon, bo to też ważne. GTA 3 chodzi tylko na kilku sztukach.

SE Live with walkman. Oglądałem wiele recenzji także polskich i gta płynnie, bezproblemowo chodziło. Folder z instalką wrzucam do Android-data.

Tak na marginesie, opłaca się aktualizować androida do 4.0 ?

Napisane Mar 15, 2012, 4:01 pm
powpow

powpow
Chciałbym ściągnąć GTA 3 na androida w wersji która nie wymaga połączenia z wifi. Ściągnąłem już kilka wersji (pliki SD + instalka APK) i za każdym razem telefon woła o połączenie z wifi. Jeżeli ktoś ma dostęp lub wie skąd ściągnąć tą grę na zasadzie: wrzucić na telefon, zainstalować i grać, to prosiłbym o podrzucenie linku np. na PW. Oczywiście chodzi mi o wersje bezpłatną.

Napisane Mar 15, 2012, 3:12 pm
powpow

powpow
Witam, mam problem z moim SE Live With Walkman, a mianowicie chodzi mi oto, że nie mogę zainstalować na telefonie aplikacji Ginger (rozkład autobusowy). Jest ot mój pierwszy telefon na androidzie i nie bardzo wiem gdzie wrzucić tą aplikacje, abym mógł ją zainstalować. Prosiłbym o szybką odpowiedź ponieważ akurat ta aplikacja jest mi dosyć potrzebna.

Napisane Mar 11, 2012, 2:00 pm
powpow

powpow
KroVa powiedział(a):
powpow powiedział(a):

Żaden telefon mnie nie interesuje i zdziwiło mnie to, że po tylu latach zaoferowano mi taki shit ;/ Teraz nie wiem co zrobić, żeby wytargować coś lepszego ? Przytrzymać ich do ostatnich dni umowy i nie godzić się na oferty tylko dojść do porozumienia ? Czy stawiać się i walczyć o swoje ? Doradźcie coś.

Jak zadzwonią, powiedz, że ich obecna oferta cię nie interesuje i chyba przejdziesz do Play. Powiedzą, że ok, twój wybór, a po kilku dniach zadzwonią i nagle okaże się że telefon który chcesz akurat dla ciebie znajdzie się za pół ceny - ja tak miałem, też z mixem.

Zapomniałem dodać, że jak na razie mam ofertę u nich w sklepie internetowym. Czyli lepiej poczekać, aż zaczną dzwonić i wtedy zwodzić ich, aż wyjdzie się mniej więcej na swoje ?

Napisane Feb 11, 2012, 7:22 pm
powpow

powpow
Mam mały problem przy przedłużaniu umowy w Orange. Jestem już u nich 7lat, przez pierwsze 5lat miałem mix 50zł. Przy ostatnim przedłużaniu umowy zmniejszyłem kwotę do 35zł (nie byłem w stanie wygadać tych 50zł). Rachunki są płacone regularnie w terminie, a dostałem w ofercie takie telefony:

LG Ego
Samsung Galaxy Mini
Sony Ericsson Hazel

Żaden telefon mnie nie interesuje i zdziwiło mnie to, że po tylu latach zaoferowano mi taki shit ;/ Teraz nie wiem co zrobić, żeby wytargować coś lepszego ? Przytrzymać ich do ostatnich dni umowy i nie godzić się na oferty tylko dojść do porozumienia ? Czy stawiać się i walczyć o swoje ? Doradźcie coś.

Napisane Feb 11, 2012, 2:39 pm
powpow

powpow
orson91 powiedział(a):
O jakim konkretnie telefonie mówisz?

Chodzi mi o motorole defy. Może orientujesz się jak to jest u niej z Orengowym softem ? Może znasz kogoś kto posiada ten telefon z tym własnie softem ?

Napisane Jan 24, 2012, 9:32 pm
powpow

powpow
Mam pytanie na temat softów narzucanych przez sieć Orange, a mianowicie, czy te softy są gorsze od softów oryginalnych ? Soft jest to oprogramowanie którego nie możemy zmienić jeżeli bierzemy telefon "na umowę" więc czy wezmę telefon z Plusa czy z Orange, nie mogę go zmienić. Korzystam z sieci Orange i ciekawy mnie czy telefon z ich firmowym softem traci np. na prędkości, płynności itd. ? Czy właśnie ten narzucany soft jest argumentem do zmiany sieci ?

Napisane Jan 23, 2012, 4:42 pm
Początki Snowboard shoveit 8 1
powpow

powpow
Wojtass powiedział(a):
Jakim stylem masz jeździć? ee?

Takim żeby balansację miał jak najlepszą.

Ps. Dzięki a.pl poznaje coraz to nowsze słowa :) Takie trochę forum edukacyjne.

Napisane Feb 6, 2012, 11:03 pm
Zapalniczkę Zippo. Kupię powpow 1 1
powpow

powpow
Witam, tak jak w temacie kupię używaną zapalniczkę zippo gotową do "działania". Cena to ok. 30-40zł z shipem. Wiem, że nie to forum ale może ma ktoś leżeć w domu i nie używa/zajawka mu przeszła.

5!

Napisane Jan 26, 2012, 9:43 pm
<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>