Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jak to zrobić? Tricki Adi21 635 2
shoyek

shoyek
Przednia noga jak do kickflipa z tą różnicą że na środku długości deski, a tylna noga tak, aby bok buta był równo z końcem taila i palce wystawały poza tail. W tej chwili już nie pamiętam czy stoję na palcach, czy na całych stopach, ale wydaje mi się że łatwiej kręci się gdy stoi się całymi stopami, aczkolwiek nie pamiętam więc musicie do tego dojść jak wam lepiej.

No i teraz Punkt po Punkcie ci wytłumacze jak wykonac 360 flip'a :

1.Ugnij mocno nogi i pochyl się przed siebie

2. Wybij sie

3. Kiedy masz jeszcze zgięte kolana deskę trzeba kopnąć mocarnie (a tego na wyprostowanych kolanach nie dokonasz). Skoro uczysz sie też 360 flipa próbuj robić go nisko na ziemią - nie porywaj sie odrazu na wysokiego :) . Od przedniej nogi głównie zależy także czy deska będzie pod tobą czy za tobą. (a jak masz uczucie że przednia nogą blokujesz rotację deski to podciągnij ją bardziej do góry)

4. Lądowanie. (czyli najtrudniejsza część tego triku)
Kiedy uznasz że to odpowiedni moment to sklej mocno deskę. Ugnij mocno nogi jeśli masz problemy z ustaniem tricku lub dokręć się na manualu jeśli to pomoże wam ustać

PORADY:
1. Nie lekceważ potęgi pochylenia się przed siebie. To lek na większość problemów z 360 flipem. Środek ciężkości ciała przesuwa sie do przodu i możesz mocniej kopnąć tylna i przednia noga. Pochylaj sie coraz mocniej aż do skutku.
2. Skacz za deską mocno przed siebie.
3. Jeśli boisz sie lądować masz dwie techniki do wyboru: albo spadać tylko palcami na deskę a piętami stawać na ziemi albo nie robić 360 flipa o pełne 360 i łapać go na 280-300 stopniach i dokręcać manualem (robiłem tak przez długi czas).
4. Nie bój sie tego że deska sie kręci pod tobą. Nic sobie nie zrobisz, najwyżej sie pobrudzisz w razie czego. Nie grożą ci żadne kontuzje, a tricku sie warto nauczyć!
5. Nie lekceważ potęgi dalekiego pociągnięcia przednia nogą! to 40% sukcesu.

TUTORIAL (Zaraz po pop'ach)
Znalazlem na necie :d

Napisane Mar 20, 2011, 1:27 pm
shoyek

shoyek
Szymon ollie cwiczy sie caly czas, im wiecej jezdzisz to wyzsze

Też troszkę strachu mi się wydaję bo jednak mozes wylądować pozostać na desce 2 sek i sie wywracasz.
Albo zakodowałaś sobie że po prostu po zakręceniu idzie na ziemię.
Zakoduj sobie że ta noge ma gonic deskę
Napisz jak ci wychodzi : D

Napisane Mar 20, 2011, 6:01 am
Blat Baker Sprzęt dc96 6 1
shoyek

shoyek
Nom tez kiedyś widzialem 360 ale  na Szadułkach

Napisane Mar 20, 2011, 1:19 pm
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie? Sprzęt Adi21 2369 3
shoyek

shoyek
^up: Musisz sam sprobowac... Na pewno na początku wyda ci się strasznie szeroki ale przyzwyczaisz się :d

Napisane Mar 20, 2011, 5:56 am
shoyek

shoyek
milosz1920 powiedział(a):
farmerTOM: a ta decha była by dobra dla mnie?
http://pl.skate-europe.com/details/60335-deskorolka_kompletna_speed_demons.html

Bedzie dobra kupuj :d moj kumpel am taka samą

Napisane Mar 19, 2011, 1:19 pm
shoyek

shoyek
Blat Cliche czy Almost
Almost
CLICHE
?

Napisane Mar 19, 2011, 7:11 am
Buty Cormax'a Buty repcak 300 1
shoyek

shoyek
Moze po miesiacu już pojdzie dziura
Beznadzieja poszła dziura : ///

Napisane Mar 19, 2011, 1:06 pm
Zerowy progress Tricki makerodt 28 1
shoyek

shoyek
mleko_14 powiedział(a):
Brak talentu? Deska jest trudniejsza od innych sportow? Napewno problemem jestes ty.

Brak talentu? Niee
Zacytuje tu slowa pewnego filozofa:
''Nie boj się powolnego rozwoju, lecz broń się przed staniem w  miejscu'' Jakoś tak : D

Napisane Mar 19, 2011, 8:14 am
skatepark Tricki ychoo 31 1
shoyek

shoyek
Znaczy wiesz ja mialem farta moj kumpel mial good wooda wogole nie zjechanego
i mi sprzedał za 100 zł po miesiącu zrobił mi sie czips i nołs caly poszedł w...
i zamowilem se nowy blat ze speed demons i trucki, kola ,lozyska i tak dalej wzielem z good woda i smigam na razie ;^
A co do tych kolegów naprawde nie masz żadnych na podworku?
Przekonaj jakiegoś kolege ze skateboarding to fajny sport warto go uprawiac.
I poćwiczcie przed domem
Życze miłej zabawy :-]

Napisane Mar 19, 2011, 8:10 am
czy w waszych miastach też stare babcie sie na was wydzieraja jak jeździcie Miejscówki Fini 672 1
shoyek

shoyek
Ahhh ostatnio u nas na skejcie byl taki zajebisty skater Ebi i byl fotograf i śmigaliśmy
Po chwili przyszedł żul i usiadł na grind boxie i patrzał jak jezdzimy i klaskal po najprostszych trickah rock and roll lub wyskok z mini quatera i indy 180 : d
Tacy ludzie są fajni nie krzyczą ani nic tylko brawa bija :'>

Napisane Mar 19, 2011, 8:05 am
<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>