Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jakie macie słuchawki?? Hydepark birdhouse1 1284 1
kip3rek

kip3rek
ja od siebie jako dokanałowe do 100 zł polecam Jays a-jays one na allegro jest teraz promo 89 z wliczona i gratisowo dajo pianki comply, które czynie je jeszcze zajbistrzymi. z moich odtwarzaczy najlepiej grają z ipodem nano 1g ale htc wildfire s nie jest źle ale basu jest zdecydowanie za dużo. Może dlatego że jaysy sa cieple a htc tez jest raczej cieply.

Napisane Jan 29, 2012, 11:39 pm
Szukam.. / Co to? / Gdzie kupić..? (buty) Buty jamie_thomas 115 1
kip3rek

kip3rek
proszeprosze

Napisane Sep 28, 2011, 10:19 pm
Czapki zimowe Dodatki qba97 82 2
kip3rek

kip3rek
fajna niunia a tak poza tym to nie widze wiekszego powiazanie z tematem Czapki zimowe

Napisane Sep 25, 2011, 9:55 pm
kip3rek

kip3rek
podbijam strasznie gimbusiarska na mam z house jakas z zeszlego roku albo kupie w tym  krasnala z pomponem .

Napisane Sep 24, 2011, 6:00 pm
Obuwie zimowe/trekingowe Buty powpow 164 6
kip3rek

kip3rek
co chcesz wiedziec pod pojeciem lepsze bo pod wzgledem wygladu to uptown rozpierdol na całej lini a co do przemakalnosc/wytrzymałości/rtzymania ciepla itp. to nie mam pojecia ale raczej wszystkie pewnie w jakims tam srednim + stopniu to ogarniają

Napisane Sep 24, 2011, 10:59 pm
kip3rek

kip3rek
@papryka7: ja w zeszłeym roku będąc jeszcze w gimbazie sie tak nosiłem
czarne rurki, timby 6, i granatowy polar. nadal nie wierze ze tak chodziłem :

Napisane Sep 24, 2011, 1:33 pm
kip3rek

kip3rek
ociupinke zboczyliscie/my z tematu zawsze mozna zrobic temacik "Ciastuss - Ktokolwiek widział? ktokolwiek wie?"

co do tematu to jak ktos ma native fitzsimmons US9  ichce sie ich pozbyc to przygarne.

Napisane Sep 22, 2011, 11:34 pm
kip3rek

kip3rek
HEHE AUTOIRONIA jednak zgodze sie  z calym postem a ogolnie co do tych kozakow to do niektorych dziewczyn pasuja a dla niaktorych nie bo np do takich anorektyczej z chudymi nogami to wyglada conajmniej smiesznie bo maja OGROMNE LUZY.a dla takiej co but pasuje idealnie to jest spoko. ale co ja wiem przeciez jestem chopakiem

Napisane Sep 22, 2011, 9:49 pm
kip3rek

kip3rek
ciekawe za ile pojda te tnf btb jak a kup teraz 350 zl troche duzo ale fakt ze tnf ciekawe czy native beda gdzies w polszy.

Napisane Sep 22, 2011, 8:34 pm
kip3rek

kip3rek
ja planuje zainwestowac w native fitzimmons

Napisane Sep 18, 2011, 6:13 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>