Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Częstochowa Miejscówki vakos1234 18 1
Drax23

Drax23
Miejscówka w parku jasnogórskim , ale to bardziej dla zaawansowanych myślę , bo murki to po jajka niektóre hehe xd ale na promenadzie jest spoko park(dziurawy zdeczka ale zawsze cos) i obok niego jest amfiteatr na powietrzu(duuuuzo flatu i mureczki) , skate park rakow jego chyba najbardziej polecam bo jest wszystko od raili do minirampki ;) no i na pomniku jest spoko , schodki przy pałacu ślubów , no  i niepamietam wiecej ;d jak sie przypomni to dopisze ;)

Napisane Nov 3, 2011, 4:22 pm
Problem z miejscówką Miejscówki BINU 10 1
Drax23

Drax23
W dupie z ludzmi , niech sobie wrzeszczą , nawet jak przyjedzie policja czy straz miejska to gowno ci zrobią , a nawet moze pozwolą jezdzic jesli nie ma gdzie ; )

Napisane Jul 12, 2011, 10:57 pm
Jakie buty na deskorolkę. Co wybrać? Co kupić? Sprzęt element181 367 1
Drax23

Drax23
Moim zdaniem to zalezy ile jezdzisz , jak jezdzisz i ile masz funduszy .
Tak jak koledzy Tobie doradzają , najlepsze to :Es,Nike SB,Etnies,Emerica,itp..

Napisane Jul 11, 2011, 12:48 pm
Blaty w Anglii Pozostałe mati9799 5 1
Drax23

Drax23
Opłaca się jezeli tam mieszkasz i zarabiasz(albo ktos z twojej rodziny) bo jesli wymienisz pieniadze i tam kupisz to raczej taniej nie będzie ;)

Napisane Jul 11, 2011, 12:41 pm
Jazda na desce Pozostałe Drax23 25 2
Drax23

Drax23
no zgadzam sie z drmw.. w desce nie chodzi o gre w S.K.A.T.E x D

Napisane Jun 4, 2011, 10:39 pm
Drax23

Drax23
A więc z góry uprzedzam ze jak tylko sie dowiem to usuwam ten temat(chyba ze ktos to zrobi szybciej za mnie) a wiec do rzeczy.
Ciekawi mnie jedna bardzo wazna dla mnie rzecz...w deskorolce liczą sie tricki czy Styl?
Bo jak widze niektorych na sk8parku to jedni walą jakies meeega tricki ze masakra i znają takich duzo , ale zazwyczas sa one takie "lamersko klejone" a niektorzy potrafią rozdupic przeszkode np. box zwykłym czystym nose manualem i skleic na montarzowki.
A więc piszcie co waszym zdaniem jest lepsze i Fajniejsze ; D

Napisane Jun 4, 2011, 9:40 pm
<< poprzednia 1 następna >>