Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Buty Nike SB? Buty Rychu5012 565 1
AllFromUSA

AllFromUSA
Jeżeli kupisz buty za 350zł to masz prawo czegoś od nich oczekiwać i to jasna sprawa. Poza tym,jeżeli zniszczą Ci się w przeciągu kilku miesięcy,to możesz oddać na gwarancję,nie rozumiem czemu większość osób o tym zapomina.

Napisane Jul 27, 2011, 2:15 pm
Naprawa podeszwy w butach Sprzęt Zamek3 37 1
AllFromUSA

AllFromUSA
No tak,ale składanie podeszwy za pomocą kleju niewiele da.. Może tylko na krótką metę. Jeżeli już to oddałbym buty do szewca i zapytał czy naprawa jest w ogóle możliwa. 

Napisane Jul 27, 2011, 2:12 pm
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie? Sprzęt Adi21 2369 1
AllFromUSA

AllFromUSA
Na Twoim miejscu wybrałbym oczywiście kółeczka. Możesz napisać jaki budżet na zakup posiadasz? Może uda sie doradzić jeszcze inny model.

Napisane Jul 27, 2011, 2:10 pm
Vans Buty pitr 588 1
AllFromUSA

AllFromUSA
Szczerze mówiąc to jakoś nigdy nie przepadałem za tymi butami,ale jedno trzeba im przyznać: są naprawdę solidne,chociaż ja pozostanę przy swoich DC-wg mnie są nie do zastąpienia.

Pozdrawiam AllFromUsa

Napisane Jul 27, 2011, 1:51 pm
Wiara -To w co wierzymy ,dlaczego.... Hydepark Kropas2 723 1
AllFromUSA

AllFromUSA
dOSt powiedział(a):
Basileus powiedział(a):
Z gruntu złym człowiekiem na pewno nie był. Pewnie o części rzeczy nie wiedział, do części może nie miał odwagi, w końcu to tylko człowiek. W oczach katolików, zapatrzonych w niego jak w obrazek, był święty już za życia, więc za jego beatyfikacją stała ogromna presja społeczna. Gdyby Benedykt odwlekał w nieskończoność całą procedurę, albo powiedział "nie i ch...", prawdopodobnie zostałby okrzyknięty przez połowę wiernych (głównie Polaków) "*****nym Niemcem, niegodnym urzędu jaki sprawuje".

Poza tym KK potrzebuje kolejnego bożka, do którego można zanosić modły. Teologiczne zawiłości na temat natury Boga czy Trójcy są dla przeciętnego katolika niejasne, zbyt odległe i niezrozumiałe, a kult świętych, którzy w dodatku dopiero co chodzili po ziemi, jest sporo łatwiejszy i bardziej namacalny. Plastikowe figurki, obrazki w domach, neonowe talerze z Wojtyłą - to wszystko współczesna wersja średniowiecznej "Biblii ubogich", gdzie figury i freski w katedrach miały ukazać elementy wiary ludziom, którzy nie potrafili przeczytać Pisma Świętego. Teraz ludzie czytać potrafią, ale i tak wolą obrazki i figurki, a JPII zdecydowanie bardziej do nich przemawia jako obiekt kultu, niż średniowieczni święci, po których zostały tylko witraże i dziwnie brzmiące wezwania kościołów.

Swoją drogą, gdyby każdy katolik przeczytał Biblię od deski do deski i przemyślał sobie jej treść, to zobaczyłby, że cała jego wiara nie trzyma się kupy ;)

DOKŁADNIE !!! Idealnie to ująłeś !!! Żeby nie oftopować... Jestem katolikiem nie z wyboru ;] Katolicyzm mi nie pasuje jest dla mnie pusty...Ująłem to w jednym zdaniu bo nie widzę sensu wypisywania tutaj wszystkich powodów mojego poglądu na katolicyzm. Czuje to dlatego zamierzam przejść na prawosławie w którym odnajduje się jako chrześcijanin... Prawosławie jest bliskie temu co zapoczątkował Chrystus... Za kilka miesięcy kończę 18 lat i pierwsze co zrobie to nie pójdę się naj***ć tylko zmienię wyznanie. ELO

Ciekawie to brzmi z tym nienajebaniem i zmianą wyznania. Zdecydowanie nietypowe podejscie do sprawy, to dobrze że masz własne zdanie. ja osobiście nie wiem co myśleć o jakiejkolwiek religii

Napisane Jul 4, 2011, 9:15 pm
Praca sezonowa zbiory Niemcy Hydepark codex22 68 1
AllFromUSA

AllFromUSA
rychu911 powiedział(a):
Czy ktoś zna godną zaufani agencje pracy, wysyłająca do roboty w Niemczech czy Holnadii?

Udaj się do jakiejś agencji, która jest zarejestrowana w swoim fachu, taka Ciebie nie oszuka, bo biorą odpowiedzialność za wszystko co jest w umowie. Nie zapomnij też dobrze przeczytać umowy, jak sam nie do końca rozumiesz tego prawniczego pisma, co zresztą nie jest dziwne, weź umowę do domu, jak się nie zgodzą, to już w ogóle podejrzane bedzie i uciekaj stamtąd daleko. :P

Napisane Jul 4, 2011, 9:13 pm
Aparat - lustrzanka Hydepark charset 42 1
AllFromUSA

AllFromUSA
ButyJana powiedział(a):
@Wojtas
I ja jestem tego samego zdania - sam tak zaczynałem. Lepiej jest kupić tańszy aparat - kompaktówkę do 400-500zł. Po co? Obeznać się trochę z tematem, sprawdzić, czy w ogóle nadal będziemy się tym jarać. Jak się wkręcimy i będziemy czuli, że to już jest za mało, to można pomyśleć nad kupnem lepszego sprzętu. Ale na początek bez sensu jest zakup drogiej lustrzanki - ciężko będzie wyciągnąć z takiego aparatu cały potencjał, tylko strata kasy.
Także na początek kompakt - dobrze się z nim zapoznać, nauczyć się podstaw fotografii z automatycznymi ustawieniami, a potem można rozejrzeć się za czymś większym :)

Co do tego, to sama zaczynałam z Canonem 3,2mpix i szczerze powiem, robił dużo lepsze zdjęcia niż inne kompakty z 12mpixelowymi matrycami, piksele przede wszystkim nic nie mówią. Wszystko zależy od tego, czy się wczuwasz w fotografie, bo aparat to jeszcze nic.

Napisane Jul 4, 2011, 9:11 pm
Po śmierci Hydepark Mlody110 433 1
AllFromUSA

AllFromUSA
sk8gp powiedział(a):
AllFromUSA powiedział(a):
A co myślicie o oddawaniu narządów? Ja tam jestem zdecydowanie za transplantacjami narządów od zmarłych dawców i nie jestem w stanie zrozumieć po co komu w trumnie serce, czy wątroba. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat????

tez jestem za, musze sobie wlasnie wyrobic ta karte dawcy; tez uwazam ze na co to komu jak nie zyje...

Ta karta praktycznie i tak nic nie daje, bo rodzina i tak może się nie zgodzić na oddanie Twoich narządów. To jest bez sensu, bo ogólnie w PL istnieje prawo, które mówi, że narządy można pobrać od każdego, kto nie zgłosił sprzeciwu w jakiejś tam instytucji.

Napisane Jul 4, 2011, 9:09 pm
Ból :/ Breakdance pietrek512 8 1
AllFromUSA

AllFromUSA
Jak boli, to nie warto się przepracowywać. Do wszystkiego podobno trzeba podchodzić powoli. Prawda?

Napisane Jul 4, 2011, 9:06 pm
Nałogi... Hydepark siamak 757 1
AllFromUSA

AllFromUSA
Ja na szczęście nie palę, nie piję i nie biorę narkotyków. Zabrzmiało to jak niezłe wyznanie. Lubie zdrapywać lakier z paznokci, o ile można to nazwać nałogiem i uwielbiam wkurzać ludzi.

Napisane Jul 4, 2011, 7:51 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>