Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Moja ewolucja. Graffiti orson91 68 1
AllFromUSA

AllFromUSA
Oj widać, widać ogromną różnicę. W końcu praktyka czyni mistrza. Szkoda tylko, że tak mało osób udziela się w tym temacie, bo jest on zdecydowanie bardzo ciekawy.

Napisane Jul 4, 2011, 6:19 pm
Kamera HD Gry, konsole, pc, internet... DSKedziol 7 1
AllFromUSA

AllFromUSA
Canon chyba jest bardzo dobrą opcją, co prawda znam się bardziej na fotografii niż na kręceniu filmów, ale jeśli chodzi o firmę, jest bardzo dobra. Radzę także przejrzeć oferty Sony, w końcu ta firma od dawna zajmuje się produkowaniem kamer. Najlepiej jednak udać się do sklepu AGD i zapytać specjalisty, chociaż dzisiaj nikt nie wie, czy jakikolwiek z pracowników tego typu sklepu zna się na tym, co sprzedaje.

Napisane Jul 4, 2011, 6:17 pm
Zbieranie truskawek Hydepark lord1991 24 1
AllFromUSA

AllFromUSA
Spróbujcie wiśni, albo czereśni. Za czereśnie co prawda płacą więcej, pójdźcie do sklepu i zobaczcie ile to jest kilogram czereśni, garsteczka. Ja byłam 2 lata temu i płacili 0,8zł za kilogram, także nie tak źle, za wiśnie gorzej.

Napisane Jul 4, 2011, 6:14 pm
Po śmierci Hydepark Mlody110 433 1
AllFromUSA

AllFromUSA
A co myślicie o oddawaniu narządów? Ja tam jestem zdecydowanie za transplantacjami narządów od zmarłych dawców i nie jestem w stanie zrozumieć po co komu w trumnie serce, czy wątroba. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat????

Napisane Jul 4, 2011, 6:11 pm
Chwile zwątpienia co do jazdy na deskorolce. Pozostałe twardy90 370 2
AllFromUSA

AllFromUSA
ja tez mam chwile zwatpienia, kazdy ma ... mnie po raz pierwszy zwatpienie ogarnelo kiedy zaliczylem pierwsza potezna glebe, zdarta twarz, zlamana reka , rehabilitacja. ale nie poddalem sie jezdzilem dale bo to jest cos dla mnie wiem to :P
czasem ogarnia mnie jeszcze zwatpienie kiedy widze ze ktos jest lepszy ode mnie mimo ze powinno mnie to motywowac:/

Napisane Jun 4, 2011, 12:06 am
AllFromUSA

AllFromUSA
Nie jestescie sami :D
Ja czesto miewam takie chwile. Pierwsze zwatpienie ogarnelo mnie kiedy zaliczylem pierwsza potezna glebe ... zdarlem sobie cala twarz i zlamalem reke , zladowalem na rehabilitacji. Mialem niezly uraz ale wiedzialem ze to jest to co chce robic , nie poddalem jezdzilem dalej. do gleb sie przyzwyczailem ale chwile zwatpienia mam nadal, kiedy widze ze ktos jest lepszy ode mnie, mimo ze powinno mnie to motywowac.

Napisane Jun 4, 2011, 12:03 am
A co na to rodzice...??? Pozostałe joszczupak 530 1
AllFromUSA

AllFromUSA
Moi nie byli zachwyceni tym ze sie wkrecilem w ten sport... jak zobaczyli ze wydalem kase na deske to wogole byla jazda. I szczerze mowiac do tej pory tak jest, jak widza ze wracam poobijany, kontuzjowany itp itd ... a nie jezdze zle, widzieli nie raz jak cwiczylem przed chata jednak nic nie sklonilo ich do zmiany zdania

Napisane Jun 3, 2011, 11:46 pm
Jeździć w zimie? Pozostałe ziolo7 44 1
AllFromUSA

AllFromUSA
No po to sa kryte skateparki zebys mogl jezdzic
spokojna twoja rozczochrana ... albo znajdz jakas sucha miejscowke kazde miejsce sie nada jesli je odpowiednio urzadzisz wazne chęci

Napisane Jun 3, 2011, 11:43 pm
wakacje + deskorolka - wasze plany? Pozostałe kazaa 17 1
AllFromUSA

AllFromUSA
Ja jeszcze nie wiem gdzie wyląduję dokladnie ale mam pare planow,
Chorwacja ponoc, cos teges , a reszta to pewnie spontan, jedno jest pewne wszedzie biore ze soba deske ;))

Napisane Jun 3, 2011, 11:40 pm
Ubrania Ubrania orson91 6699 1
AllFromUSA

AllFromUSA
Ja mam zamiłowanie do butów :P

Uwielbiam je;)

Napisane Jun 3, 2011, 11:33 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>