Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Legit czy fake? (buty) Buty jamie_thomas 411 1
ButyJana

ButyJana
Jak powyżej: legit. Fake jest wtedy,kiedy kupujesz od anonima firmy no name,bez paragonu i tym samym gwarancji na buty. Dlatego dobrze jest po prostu kupić ze sprawdzonego źródła i będzie w porządku.

Napisane Apr 5, 2012, 12:22 pm
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie? Sprzęt Adi21 2369 1
ButyJana

ButyJana
A w jaki sposób chcesz ja złożyć samemu? Tutaj ważna jest stabilność,więc nawet jeżeli złożysz sam to jak długo wytrzyma? Moim zdaniem o wiele lepiej byłoby kupić gotową,dobrej i sprawdzonej firmy.

Napisane Apr 5, 2012, 12:20 pm
Jakie buty na deskorolkę. Co wybrać? Co kupić? Sprzęt element181 367 1
ButyJana

ButyJana
Na deske liczy się przede wszystkim stabilność butów oraz płaska podeszwa,więc model Nike Ruckus Low będzie dobry. Poszukaj ich w dobrych sklepach internetowych,tam masz taniej,no i przede wszystkim o wiele większy wybór.

Napisane Apr 5, 2012, 12:16 pm
Hemp Gru Rap / Hip-Hop filu98 59 1
ButyJana

ButyJana
uwielbiam Hemp Gru. płyta "jedność" jest super! Chociaż minęło trochę czasu od jej wydania to do tej pory jej słucham :) polski rap idzie po dobrej drodze ;)

Napisane Mar 18, 2012, 2:19 pm
Piosenki z Reklam, Teleturniejów, ogólenie z TV. Pozostałe guumiis 186 1
ButyJana

ButyJana
mi bardzo podoba się reklama banku Milenium , co zwierzaczki śpiewają piosenkę mniej niż zero ;) oraz wszystkie reklamy serca i rozumu ;)

Napisane Mar 18, 2012, 2:17 pm
Aparat - lustrzanka Hydepark charset 42 1
ButyJana

ButyJana
hmm lustrzanki są w różnych cenach , jeśli chce się coś lepszego trzeba na pewno zainwestować ponad 2 000zł minimum, polecam lustrzanki Cannon i Nikon, Pentax :)

Napisane Mar 18, 2012, 2:07 pm
Jakie macie słuchawki?? Hydepark birdhouse1 1284 1
ButyJana

ButyJana
Ja mam słuchawki douszne z Philipsa chyba Colours , granatowo niebieskie. Są super, mega głośne iiii pozwalają mi się oderwać od całego świata , plusem są też wymienne te nakładki zewnętrzne. Polecam :)

Napisane Mar 18, 2012, 2:05 pm
Dziary Hydepark Paffcio90 1121 1
ButyJana

ButyJana
uważam, że tatuaże są fajne ;) taki tatuaż ma swoją historię. Jestem dziewczyną i chciałabym mieć tatuaż w wolnej części brzucha po lewej stronie ;) jakiś fajny napis, myślę o tym "fall down seven times, stand up eight"

Napisane Mar 18, 2012, 2:02 pm
Horror Hydepark bula1111 1473 1
ButyJana

ButyJana
moim ulubionym horrorem jest Teksańska masakra piłą mechaniczną albo Krwawa masakra w Hollywood ;) uwielbiam horrory, jestem dziewczyną i każdy się dziwi, że wolę to niż komedie romantyczne ;)

Napisane Mar 18, 2012, 1:58 pm
Rozmiarówka wszystkich rolek Sprzęt Kasper69 7 1
ButyJana

ButyJana
ja posiadam rolki w rozmiarze uniwersalnym od rozmiaru 39 do 42 chyba :) są okey, ale planuję zmienić rolki w najlepszym czasie na jeszcze lepsze ;)

Napisane Mar 18, 2012, 1:54 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>