Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jak zwiększyć popa? Tricki fataler 12 2
topinambur

topinambur
jak chcesz wysoki trik to kopiesz zamiast w tail cala stopa to tylko duzym palcem jakby wiesz kladziesz stope przy krawedzi deski wtedy mocniej ci sie wybije na 100%

Napisane Jul 21, 2011, 6:37 am
topinambur

topinambur
Kawka00 powiedział(a):
Kop jak najmocniej taila nogi jak najbardziej do klatki z resztą z wiekiem to samo przyjdzie

czyli jak polaczyc dwa posty kolegow w jednego, nabijacz ._.

Napisane Jul 16, 2011, 7:03 am
Ubrania Ubrania orson91 6699 3
topinambur

topinambur
ok a jeszcze spodnie do laczow niskich czarnych biala podeszwa i sznurowki skejty na 4 sznurowki  to jakie spodnie pasuja ps bez gejowskich kolorow

Napisane Jul 20, 2011, 8:02 pm
topinambur

topinambur
gdzie dostane czarne spodnie slim fity ale takie luzniejsze w kroku i tez nie na maxa waskie na dole na rozmiar s/m ?? bo nie moge sam znalezc i najlepiej zeby byly  w sklepie  internetowym albo na allegro itd?? plx :D

chodzi o to zeby byly w miare waskie i pasowaly do calych czarnych butow trampalkow ale nie opinaly mi dupy jak dla baby ;]

Napisane Jul 20, 2011, 9:05 am
topinambur

topinambur
jakie buty do spodni slim fit (nie takich jak rajstopy) takie marynarskie trampki typu janoski czy "Skejty-czolgi" itd ?

Napisane Jul 18, 2011, 7:29 am
Kradzież. Pozostałe Shabbaz 31 1
topinambur

topinambur
omg na policje polazles... tylko wpierdol jeszcze od nich dostaniesz dogadaj sie z nimi moze ci ja sprzedadza bo taka jak mowiles ze miales jest  lepsza od full darkstara.. i na przyszlosc lepiej jej pilnuj ...

Napisane Jul 19, 2011, 7:40 am
Buty Nike SB? Buty Rychu5012 565 1
topinambur

topinambur
ja nie wiem czy warto dawac ze te janoskie 350 zl za tyle moge zlapac 2 albo i nawet 3 pary np dobrych fallenow ktore nie koniecznie  gorszych od nike sb ale wiadomo za lyzwe placimy ...

Napisane Jul 18, 2011, 7:56 pm
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie? Sprzęt Adi21 2369 1
topinambur

topinambur
komri12 powiedział(a):
co sądzicie o truckach element gold  bo chyba je kupie i dziwie sie dlaczego są 39zł tańsze od normalnych

bo hujowy kolor z tego co widzialem troche obciach w odblaskach jezdzic

Napisane Jul 18, 2011, 7:12 pm
Decki Pogo Sprzęt Rykus9 384 1
topinambur

topinambur
matii123 powiedział(a):
Karxl powiedział(a):
A co sądzicie o nowej serii POGO REVOLUTION ???    :P

Świetny, mam RADIO i super się jeździ, dobry profil itp.

radio? ja preferuje jazde na deskorolce ale kazdy ma inne wymogi

Napisane Jul 18, 2011, 7:36 am
Jakie buty na deskorolkę. Co wybrać? Co kupić? Sprzęt element181 367 1
topinambur

topinambur
to na pewno zamszowe, polecam z niskim profilem i gruba podeszwa, lepsze firmy 100-200 zl to emerica (od nawet 160zl) etnies (tu to i za 110) es (ok 160-170zl) vans (okolo 160zl) circa (od 150zl) osiris (od 100, torche mniej "skate" firma) supra (190zl) falleny (170zl, moim zdaniem najlepszy wybor w stosunku cena/jakosc) jak masz malo i nie chcesz slabszych etniesow albo jakis osirisow to polecam cormax (od 70zl) ale nie lando (cena od 50zl, lipne od samego chodzenia sie niszcza).
pozdro

ps gdzie wy znajdziecie nike sb za 100-200 zl MESKIE ?!

Napisane Jul 11, 2011, 3:43 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>