Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Buty męskie eS rozm. 43 STAN BDB Sprzedam zetaf 1 1
zetaf

zetaf
Mam do sprzedania buty eS w rozmiarze 43. W butach nigdy nie jeżdżono na desce, bmx, itdp, chodziłem w nich 3 miesiace. Były używane normalnie, nie uprawiano w nich żadnego sportu, nie miały styczności z wodą, śniegiem ani solą + były zabezpieczone specjalnym środkiem uodparniającym materiał na przemakanie. Buty nie mają żadnych rys, wgnieceń, obtarć, na zdjęciu są jedynie lekko przykurzone(nie miałem czasu wcześniej ich wyczyścić, na prośbę mogę wysłać zdjęcia wyczyszczonych bo w takim stanie je wysyłam). Cena jaka mnie interesuje to 130zł, oczywiście do negocjacji. Wysyłka na koszt kupującego po wcześniejszej wpłacie na konto. Zachęcam do zakupu ze względu na legendarny już status marki eS, buty tej firmy powoli znikają z półek sklepowych w związku z jej upadłością. Więcej zdjęć na priv.
http://img818.imageshack.us/img818/7634/img0031ad.jpg

Napisane Dec 2, 2012, 9:46 pm
The Adicts Rock / Metal zetaf 4 1
zetaf

zetaf
Zespół raczej mało znany, dobry angielski punk rock z lat 80 cos podobnego do ramones i clash, w sumie wydali 14 albumów (pierwszy z 1981 roku). Zespół bardzo specyficzny wzorują sie na bohaterach książki Clockwork orange, wokalista na teledyskach i koncertach wygląda jak mieszanka clowna i głownego bohatera książki czyli Alexa. no to tyle o zespole teraz sie wypowiadajcie czy znacie, lubicie i co o nich sądzicie

Napisane Sep 5, 2008, 8:38 pm
Arafatki. Dla kogo? Hydepark Rolmopsik 187 1
zetaf

zetaf
arafatki sa dla emo a w szczególności dla kinderpunków i wszystkich trendi plastików w kolorowych rurkach:) era MTV co zrobisz jak nic nie zrobisz....

Napisane Aug 1, 2008, 6:20 pm
cygara, cygaretki i wszystko co z tą przyjemnością związane... Hydepark qboneq 46 1
zetaf

zetaf
cygaretki różne paliłem pamiętam tylko colty waniliowe a reszty nazw nie pamiętam ale to były takie skręcane bez filtra też waniliowe ale takie mocne że szok.....cygaro próbowałem ale to było z 4 lata temu jak gówniarzem jeszcze byłem:D jeszcze poleciłbym wam spróbować Black Devile, Diarumy albo Sunday's fantasy to w sumie nie są cygaretki ale aromatyzowane szlugi też zajebiste i tak nie zamulają jak cygaretka:P

Napisane May 7, 2008, 11:13 pm
Włokno Węglowe w deskach Sprzęt miszasty666 73 1
zetaf

zetaf
habitat teraz wypuścił taką serie że jedna warstwa jest z bambusa, a w blindach była albo nadal jest taka seria że w decku mniej więcej tu gdzie są trucki były takie jajowate warstwy włókna węglowego i oczywiście jak każdy inny wynalazek dwindle distr. było to do dupy bo i tak sie łamało jak reszta ich chińskiego stolca

Napisane Apr 6, 2008, 7:52 pm
Fotografia Hydepark krzynowek 1104 2
zetaf

zetaf
BHT powiedział(a):
Sprawdź sobie matryce. Zasłoń całkiem obiektyw i zrób fote. Jak będziesz miał jakieś kropeczki, to znaczy że masz jakieś uszkodzenia... czytałem na forum jakimś żeby tak sprawdzać.

albo weź białą kartkę najlepiej dużą i bez zbliżenia zrób zdjęcie najpierw na krótkim a potem na długim czasie naświetlania, jak sie pojawią jakieś kropki to albo wyczyść szkła w obiektywie albo idź z matrycą do serwisu:P

Napisane Mar 1, 2008, 8:56 pm
zetaf

zetaf
ja sie interesuje fotografią już jakieś niecałe dwa lata a nasiliło mi sie to na wakacjach:P wcześniej robiłem zdj jakimś olympusem, zwykły kompakt ale sie zepsuł i kupiłem canona eos 400D + 18-55 EF-S (seryjny tzw "kiczowaty) no i widze że tu ludzie sie zastanawiają nad jego kupnem no to powiem tak szczerze polecam konkurencyjnego nikona bije na łeb na szyje i czytałem na fotopolis.pl (chyba taki adres) że można go porównywać nawet do nikona D80 mimo że jest o klase wyższy....wadą tego aparatu jest napewno ten kiczowaty obiektyw, jest ciemny i może utrudniać fotografowanie (mi troche utrudnia) no i kolejna wada to ceny obiektywów canona....praktycznie od 1000zł w góre; canon robi obiektywy albo beznadziejne albo zajebiste( za czym idzie cena-też zajebista) no i wad tyle....niedługo zrobie sobie strone i zedytuje posta i podam linka więc bedziecie mogli podziwiać moje zdjęcia:D

edit: wchodzić, komentować i nie kopiować bo znajde i zgwałce
http://www.fz-photo.ownlog.com/

Napisane Jan 10, 2008, 7:48 pm
Co sądzicie o łożyskach FKD? Sprzęt pawellziom 36 1
zetaf

zetaf
ja mam fkd abec 5.....wcześniej miałem pigi i chyba były lepsze tzn nie są najgorsze nie zwalniają za szybko dobrze prędkość trzymają, jeszcze jakbym miał bardziej okrągłe koła to by dużo dużo lepiej było

nie kupujcie tego shitu!! mam je z 3 miesiące, czyściłem z 10(3 razy zdejmowałem blaszki) razy i za każdym razem po tygodniu połowa się nie kręci!! ten smar co dają w zestawie nic nie daje a blaszki odpadają jedna po drugiej i coraz więcej syfu się dostaje:/ polecam pigi i hkd nic lepszego nie znajdziecie a od FKD trzymać się z dala!!

Napisane Mar 1, 2008, 8:48 pm
Dresy i deskorolka Pozostałe rama 167 1
zetaf

zetaf
dresy to k.urwy i trzeba ich tępić ja dresów nienawidze najlepiej powrzucałbym ich do pieca a co skinów to osobiście nie znam i nie widziałem skina jeżdżacego na desce jeszcze zależy jakiego skina bo z tego co widze to na tym portalu większośc ludzi uważa skinheadów za nazistów a na są też skinheadzi z innymi poglądami, tacy którym deskorolkowych nie przeszkadzają

Napisane Feb 16, 2008, 5:46 pm
Jak zrobić z judasza (wizjera do drzwi) fisheya? Pozostałe wojas100 31 1
zetaf

zetaf
pierwsze słysze o taki sposobie.......musiałbyś mieć naprawde mały obiektyw np w jakimś gównianym kompakcie żeby tam judasza jako fisheyea wsadzić....

Napisane Feb 13, 2008, 9:09 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>