Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie? Sprzęt Adi21 2369 2
Piecu

Piecu
TrueThousand powiedział(a):
Chce kupić łożyska , ale nie wiem jakie kupić , mam 30 zł wiem , że to nie dużo ale muszę mieć nowe co myślicie o łożyskach Abec 9 firmy Ability

http://www.abilityskateboards.pl/index.php?id=produkty

Polecałem ci już wczoraj w oddzielnym temacie tak jak UP , mafie ( ewentualnie rush ) a ty myślisz że ktoś poleci ci co innego ? Nie ma lepszych łożysk w tej cenie !

Napisane Jul 23, 2011, 7:53 am
Piecu

Piecu
marcinp72 powiedział(a):
siema mam pytanie jaki rozmiar blatu jest dla mnie najlepszy skoro moj rozmiar buta wynosi 46?

Powiem tak że rozmiar 46 nie jest za mały ( ja mam 43 - 7,75 )  więc dla ciebie dałbym 8,0 lub coś minimalnie większego . Kup sobie Bolid 8,0 lub jakąś mafie 8,25 ;)

A co do 2x up 7,75 uniwersalny ^^ Śmiechu warte ...

Ikona posta Napisane Jul 21, 2011, 8:56 pm
buty nike,reebok,adidas itp... Buty birdhouse1 151 1
Piecu

Piecu
Miałem Nike i Reeboki .

Reebok - Miałem je 6 miesięcy po 4 padła całkiem podeszwa ale noski mają bardzo fajne tylko troszkę się zdarły , jednie co to podeszwę podkleić i można śmigać ( niestety nie jeżdżę w nich bo są ze skóry i trudno ciągną ) ...

Nike SB Dunk Pro czy jakoś tak - Chodziłem w nich 1,5r / 2lata a później jeździłem jakieś 3 miesiące podeszwa nawet troszeczkę się nie zdarła niestety nosek się poszarpał i była dziura bo wcześniej dużo grałem w nich w piłkę itd.

Moim zdaniem na dechę za bardzo się nie nadają takie firmy jedynie z nich to Nike .

Pozdrawiam Piecu ;)

Napisane Jul 22, 2011, 9:32 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>