Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie? Sprzęt Adi21 2369 1
filipkul

filipkul
Siemanko mam prośbę o pomoc w wyborze deski na samiutki początek. Mam 180 cm wzrostu 44 - 45 rozmiar buta i waże 70 kg. ewentualnie podajcie jakiegoś seta. Do wydania mam 400 zł, ale nie chciałbym tyle wydawać. Proszę ludzi ,którzy siedzą w tym temacie o szybką odpowiedź, pozdrawiam !

Napisane Feb 4, 2014, 6:52 pm
[mostek]pęknięcie Techniczne filipkul 2 1
filipkul

filipkul
Otóż mam problem polegający na pękniętym mostku. Jest to mostek WTP supreme 2011 i o dziwo nie pękł przez trick tylko przez... ech wstyd się przyznać za mocne dokręcenie. Nie miałem pojęcia, że coś takiego może mieć miejsce i stąd moje pytanie. Czy mostek można w jakiś sposób "zaspawać" czy co tam jeszcze można z tym robić i czy jest szansa na dokupienie samej części. Dodatkowo dodam, że pękła część mostka, którą przykręcamy kierownice, szpara jest mniej więcej w połowie. Pozdro !!

Napisane Jun 12, 2013, 7:01 pm
[BMX]Porada Sprzęt filipkul 3 2
filipkul

filipkul
Dzięki za pomoc , temat do zamknięcia!!

Napisane Jun 29, 2012, 4:12 pm
filipkul

filipkul
Witam, znalazłem na internecie kilka rowerków i mam pytanko którego warto kupić .Będzie to już mój drugi BMX  , więc dobrze żeby się tak szybko nie rozleciał ;)
Oto rowerki:
pierwszy
drugi
trzeci
Dodam jeszcze że mam ok 170 cm wzrostu i waga 52 kg,rowerek ma być na streeta ,więc jeżeli macie jakieś propozycje piszcie ;)
Dzięki za wszelkie porady Pozdrawiam

Napisane Jun 28, 2012, 10:36 am
[BMX]Kontynuacja przygody z rowerem Sprzęt filipkul 3 2
filipkul

filipkul
Tylko premium jest warty uwagi?

Napisane Jun 21, 2012, 5:04 pm
filipkul

filipkul
Witam was szanowni forumowicze.Mam dzisiaj do was prośbę o opublikowanie swojego wyboru w związku z wyborem jednego z czterech rowerów,do których linki podam w tym temacie.
(Dodatkowo podam,że te rowery są w przedziale cenowym odpowiednim do mojej obecnej sytuacji z "kasą".
Oto linki :
Nr.1 klik
Nr.2klik
Nr.3 klik
Nr.4 klik
Chciałbym ,żeby ten rower był przystosowany do "streetu".
W razie jakichś błędów proszę mnie poprawić.

Napisane Jun 20, 2012, 5:27 pm
[BMX] Miski Sprzęt filipkul 2 1
filipkul

filipkul
Witam, pisze posta z zapytaniem do ludzi, którzy lepiej znają się na tym temacie ode mnie, a wiem że na tym forum jest ich dużo. Mianowicie, posiadam Bmx'a (Proletaryat      Digger). Skrzypi mi w nim kierownica (przy skręcie o 180/360 stopni) , postanowiłem że przyczyną są miski, które ... prawdopodobnie się wygieły. Dlatego chciałbym się dowiedzieć jakie miski dobrze byłoby kupić. Jeżeli się myle w tej sprawie to prosze o poprawienie. Prosze również o umieszczeniu linka do danego przedmiotu którego mi proponujecie. Z góry dziękuje i podrawiam!!

Napisane Mar 9, 2012, 12:45 pm
[Bmx] problemy z korbą Sprzęt filipkul 7 3
filipkul

filipkul
ja mam maszynowki

Napisane Oct 8, 2011, 10:41 am
filipkul

filipkul
Dzięki bardzo!

Napisane Oct 7, 2011, 2:28 pm
filipkul

filipkul
                                                  Witam!
Pisze tego posta,ponieważ od pewnego czasu w korbie gdy któryś z pedałów znajdzie się w pozycji dolnej korba wydaje takie jak by tyknięcie nie słychać tego lecz czuć.Nie wiem czy to normalne,ale po pewnym okresie jazdy rozkręcają mi się same śruby,które trzymają ramiona.Proszę o jakąś odpowiedź z góry dziękuję.

Napisane Oct 7, 2011, 12:30 pm
<< poprzednia 1, 2 następna >>