Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
BRR, GF, WandG, FOLIUMS, BERLINWOOD, MITT - BARDZO TANIO!!! Sprzedam MrDetonator 6 1
avedeska

avedeska
napisz na priv na pewno się dogadamy ;)

Napisane Sep 29, 2014, 7:19 pm
Kompletny FB SetUp Sprzedam niewiem98 2 1
avedeska

avedeska
ile za same kółeczka?

Napisane Sep 29, 2014, 7:18 pm
Set up, Miejscówki, V7 wheels, GF, Alfa G2 Sprzedam miprat 4 1
avedeska

avedeska
daj więcej lepszych fot setu ff i cene na priv pilnee

Napisane Sep 29, 2014, 7:09 pm
Sprzedam :) Sprzedam jedrekfb 3 1
avedeska

avedeska
daj foto deseczki na priv jestem zainteresowany

Napisane Sep 29, 2014, 7:05 pm
Plaza (betonowa;) Miejscówki avedeska 2 1
avedeska

avedeska
Siemanko, piszę z takim pytaniem, czy byłby może chętny na kupno plazy, pozwolę sobie nazwać sobie to skate plazy, jak na plaze przystało będzie ona betonowa, nie jakaś wielka powinienem się zmieścić w 60cm na 100? może by to tak wielkościowo wyglądało, doświadczenie w posługiwaniu się tą śmieszną substancją mam ponieważ nie ukrywając jeżdżę na fb juz sporo czasu bo aż 6 lat i już sporo było za mną przygód z robieniem przeszkód teraz natchnęło mnie na zrobienie właśnie takiej to plazy.

Więc rodzi się pytanie czy byłby na nią chętny, chciałbym zrobić to najlepiej jak mogę żeby pośmigać na niej 2-3 razy na teścik, cena wahała by się w granicach 100-200 zł. Nie chcę podnosić maksymalnie ceny bo chciałbym to sprzedać a chyba się przy robocie tego aż tak masakrycznie nie zmęczę.

Chętnych zapraszam na priv w celu uzgodnienia szczegółów takich jak miała by ta ów plaza wyglądać, jaka miała by mieć rozmiar itp itd

Jeśli to przeczytałeś to wielkie dzięki za zainteresowanie  :rolleyes:  pozdrawiam ziomeczków którzy nadal mają taką zajawkę jak ja pare lat temu!  ;)

Ikona posta Napisane Oct 30, 2013, 12:33 am
Pole rail's Miejscówki fotograf 12 1
avedeska

avedeska
ide na zloty ale najlepiej jakbys od.jeb.al takie cos: na zmiane paski - czerwony, bialy kazdy jakas szerokosc ja wiem.. 1,5 cm ? takie cos to ja bym kupic :)

Napisane Nov 29, 2011, 9:28 pm
trucki brr Kupię avedeska 4 2
avedeska

avedeska
gdybym chcial nowe to bym sobie kupil w dodatku taniej a poza tym potrzebuje to znaczy nie koniecznie bede na nich jezdzil po prostu ich potrzebuje!!!!!!!!!!!!!!! dalej wiara plis pomozcie :(

Napisane Nov 27, 2011, 8:41 pm
avedeska

avedeska
siemka jak w temacie - trucki brr, jaki kolwiek model, kolor moga byc nawet lekko podlamane byle  by byly :) pilnie ich potrzebuje wiec jaki kolwiek stan!! 23591641 :P

Napisane Nov 27, 2011, 7:40 pm
Opinie o sprzedawcach - sprawdź, zanim kupisz! Pozostałe elmacio 755 1
avedeska

avedeska
polecam moose jedyny minus tkwi w polskiej poczcie bo sie coagle opierdala :) a tak to wsyztsko ok :P

Napisane Nov 27, 2011, 8:25 pm
WW Big Daddy'z polebank brr pole brr Zamienię avedeska 1 1
avedeska

avedeska
Siema! Mam kilka rzeczy jak np kółeczka (3) WW Big Daddy'z albo Polebank BRR
Pole BRR na zamianę, gdyż znudził mi się owy stuff i nie wiem co mam z nim począć.. Dlatego postanowiłem wystawić takiż to temacik, który mam nadzieję, że poskutkuje i ktoś się ze mną a coś interesującego ;> zamieni :). Zdjęcia daje TYLKO na gg ponieważ nie mam 100% pewności, że ktoś jest chętny na moje przeszkody i kółka. Wszystko wysyłam kurierem UPS. Gwarantuję błyskawiczną dostawę w 48h zaraz po uzgodnieniu wszystkiego z jakimś andegrandowiczem ;) Moje GG to: 23591641 pisać po 15:30 (w poniedziałki po 16:00) Lub po prostu pisać gdy będę dostępny, a jestem bardzo często ;)

Ikona posta Napisane Oct 17, 2011, 5:53 pm
<< poprzednia 1, 2 następna >>